Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bootovací časy na RGH konzolích


xmod

Recommended Posts

- Slim konzole co bootuje 6 minut je jasně na reklamaci u autora RGH

- Jak může propojením PC a Xboxu přes síťový=ethernetový kabel chtít PC ovladače mi nějak uniká, to bylo myšleno skutečně takto zapojeno tj napřímo přes křížený kabel ?

- FSD na flashce a hry na disku samo mít můžeš. Používá se to hlavně pokud máš jen externí disk a v konzoli není jinak žádná paměťová jednotka. Pokud máš interní je lepší mít vše na něm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reklamovat ten boot budu. Ten ovladač chce vista, když dám správce zařízení tak u xbox je vykřičník a není tam ovladač. vista se snaží nějaký najít, ale nenajde. Připojené to je přes router. FTP přes total commander mi funguje, tak to nebudu řešit. ale zajímalo by mě zda je možné se s tou konzolou s rgh dostat na net, nemyslím na live ale na net. šlo by to ? jestli jo, tak jak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to udělaný nějak normálně (zablokované dashlaunchem), tak se na internet s RGH konzolí klidně připojit můžeš, protože je blokované jen xbox live, nic jiného. Naopak je lepší konzoli připojit, protože FSD si stahuje jednak aktualizace sebe samotného, dále obaly her, aktualizace her atd. Takže připojit určitě ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O prohlížeči nikdo nemluvil."Na net" se myslí to, že ti FSD automaticky stahuje obaly, aktualizace her když si vybereš atd.Stačí to normálně připíchnout kabelem k routeru nebo přes wifi.Xbox normálně dostane IP adresu a pak už si na internetu připojený.U her se ti pak načtou i obaly, když dáš stáhnout title updates, nabídnou se ti aktualizace ke hrám atd.Prohlížeč fakt nečekej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasně, chápu. už to celkem jede, akorát ten boot, někdy za 20 vteřin, někdy 2 minuty, ale 6 už to není. asi pomohlo, že jsem dal FSD na samostatnou flešku a hry na HDD. Prosím ještě o radu, jak spustit dashlaunch. A taky mě napadlo, jestli ta hláška Fatal Crash ... není kvůli tomu, že jsem měl původně FSD na exteráku, dal jsem to na flešku, ale jenom kopírování ne instalací. Nemám zkusit to FSD smazat a nainstalovat na tu flešku znovu ?

Tak se mi to celé nějak dovrtalo. Potřebuju udělat úplně čistou instalaci FSD. Potřebuji vědět jakou verzi mám hledat jestli 3 rev. 58 nebo rev. 75 ? Chci to nainstalovat na USB Flash klíčenku 8 GB. Na externím HDD budu mít jen hry. Dal jsem si na DVD XEXMENU abych mohl spustit default.xex z adresáře FreeStyle na USB. Už jsem došel na to jak spustit XEXMENU, ale nevím jak se tam dá otevřít soubor default.ini abych mohl zadat cestu, kde bude ten FSD nainstalovaný. Prosím o pomoc.

Tak nakonec již vše vyřešeno, FSD ver. 775 jsem dal na exterák, kde jsou i hry a vše funguje správně, dokonce aj to zobrazuje počasí. Po ukončení jakékoliv hry se spustí FSD 3 již bez hlášky "Fatal crash ... ." Akorát ten bootovací čas je pořád delší, když tu konzoli zapnu "vychládlou" třeba ráno, tak naběhne do max. 2 minut, jakmile ji ale potřebuji restartovat během dne, tak ten boot trvá někdy i 4-5 minut. Zřejmě tam bude ještě nějaký HW problém. Ale to již řešit nebudu, hlavně že to po najetí už funguje v pořádku.

Upraveno uživatelem Gudmac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak já mám konzoli s rgh od Anubis1 asi 14 dní, zapínal jsem ji zhruba 50x,mám rgh poprvé, tak jsem zkoušel různé věci, bootuje většinou pokaždé do 20-30s, psal mi, že se někdy může bootování nezdařit jako u všech, což se mi stalo asi 3x, kdy zůstala černá obrazovka asi déle než minutu, tak jsem konzoli vypnul, po druhém zapnutí bylo vše v pořádku, ovšem teď jsem konzoli připojoval k internetu kvůli obalům a title update a po tom co jsem konzoli znovu zapnul naběhla asi po 20s přímo do NXE, což o to, ale nemohl jsem se vrátit do fsd, poněvadž se mi přes tlačítko guide zobrazilo místo Freestylehome - Xbox home, samozřejmě po dalším zapnutí již konzole naběhla do fsd3, tak mi tedy není jasné jak vypadá nezdařený boot, jestli černou obrazovkou, nebo tedy NXE s nemožností se vrátit do FSD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Ahoj, co muze zpusobovat problem se zapinanim konzole? Po zapnuti cekam tak dlouho, ze se pak konzole sama vypne a trva mi treba hodinu nez konzoli zapnu. Ale, nekdy se stane ze naskoci do par vterin. Do XELL menu se dostanu vzdy, to najede hnedka na prvni pokus. Mam verzi SLIM. Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Typ použitého HW pro instalaci RGH, optimalizace instalace ze strany toho, kdo to dělal. Dnes je situace o něco lepší, ale dřív to bývalo tak, že pro stlačení ceny za RGH používali mnozí laciné čínské výrobky mizerné kvality a s těmi se velká paráda moc dělat nedala. Výsledkem bývalo prakticky to, co teď popisuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pro běžného uživatele prakticky bez využití. Zobrazují se tam důležité informace o konzoli, které při běžném užívání (rozuměj hraní) nejsou uživateli k ničemu. Ve vyjímečných případech se k němu přihlíží v okamžiku, kdy třeba selžou všechny ostatní možnosti upgradu kernelu (systémového SW).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu