Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučení Browser hry


DropTheBomb

Recommended Posts

Nazdárek lidi hledám nějakou hru která se hraje na internetu online.Myslím například Shakes a Fidget a další podobné.Prosím jakou by jste mi doporučily tu nejlepší,nejhranější,nejpopulárnější,a dobrý kolektiv.Zatím jsem nehledal,ale nemůžu sám posoudit nebo jsem žádnou nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Nazdárek lidi hledám nějakou hru která se hraje na internetu online.Myslím například Shakes a Fidget a další podobné.Prosím jakou by jste mi doporučily tu nejlepší,nejhranější,nejpopulárnější,a dobrý kolektiv.Zatím jsem nehledal,ale nemůžu sám posoudit nebo jsem žádnou nehrál.

Trochu z jineho soudku je ANNO 1777, ale zase muzes pri ni vydelat i opravdove penize a to aniz bys musel cokoliv investovat v prubehu hry. Pokud se ti bude darit ve hre, pak budes bohatnout i opravdove a penize v eurech si muzes nechat poslat na ucet. Prihlasit se muzes jen na doporuceni nejakeho clena, proto musis zadat celou adresu i s doporucujicim kodem od hrace:

http://www.anno1777.com/index.php?i=263286

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ahoj.

Doporučuji hru Goldentowns (zde je odkaz na hru odkazující na můj účet, kterým nám oběma, v případě, že začnete hrát, přinese řadu bonusů http://www.goldentowns.com/?i=296166).

Hra vznikla v Rumunsku, ale hraje se v angličtině. Sama o sobě tvrdí, že je to simulátor rozvoje civilizace včetně politiky a válčení. Účelem je z malé chudé vesnice vybudovat výstavné a bohaté město, které si může podmanit své okolí a bohatne na daních a těžbě zlata. Vytěžené zlato si můžete vyměnit za skutečné peníze a tyto eura si nechat poslat na svůj účet nebo je vyměnit za skutečné zlaté cihličky a nechat si je poslat domů. Hra podporuje elektronické peněženky PayPal, Payza, Moneybookers, Neteller, Bitcoin i běžné bankovní účty. Z nich můžete platit a pak nakupovat ve městě nebo si na ně nechat zasílat eura za získané zlato. Kromě počítače a připojení na internet nic jiného nepotřebujete. Hraje se od podzimu roku 2012 a nyní je zaregistrováno okolo 20 tisíc lidí. Z nich je asi polovina denně aktivních. Po měsíci bez aktivity je účet automaticky zrušen.

Anglické info:

GoldenTowns is a free online game that can be played straight from a browser like Internet Explorer. The game is a town construction, political and military simulator in wich virtual gold can be exchanged for real cash or for real 24k gold.

3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu