Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyměnili by jste ps3 za PC sestavu?


Mappleton

Recommended Posts

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No víš, pokud by předělávat a vylepšovat konzoli bylo tak snadny jako třeba stolní PC, tak to budem dělat, jinak jsme dle tebe opravdu "zaseklý" někde v roce 2006, tudíž si sám odpovídáš, přeci se nezasekneš někde v roce 2006, kup si Intel Atom 1,6Ghz 10 palcu a pusť si na něm BF3 na HIGH..... ach jo.

Připomínáš mi stejný diskuze typu, TDI je lepší než benzín, Turbo benzín je lepší než atmosféra atd atd, prostě srovnáváš nesrovnatelný!!! Každý má svoje PRO a PROTI, podle toho se máš rozhodnout, ale ty se na jednu stranu děsně potřebuješ s někým radit a na druhou tu ty chudáky co se snažej říct svůj názor začneš shazovat, zapni to co ti sedí na hlavě a nebudeš potřebovat sem dál psát....OMG :roll:

Je vidět,že polovina z vás se zasekla někde v roce 2006 kdy vyšly konzole...např nvidia gt555 je přepínatelná,což znamená,že vydrží 9 hodin... Gt555 pusti skoro každou hru na high(nová grafika má být o 70% výkonější),takže mozňá potom i na ultra,proc toho nevyužít,a můžou za to konzole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svoje ps3 bych za pc nevyměnil.. a herní noťas je k hovnu.. mluvim z vlastní zkušenosti kdy se mi z " herního " pavilóna po roce a něco stalo drahý těžítko na net a filmy :D k ničemu jinýmu ho nevyužiju..

jestli řešíš zda vyměnit psko za kompa tak si sepiš třeba na papír svoje priority proč co kvůli čemu a na co chceš..

a jestli tě grafika na ps3 neuspokojuje :D xD tak to se tě jen zeptam jaké hry vlastníš popř. hraješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší by bylo,kdyby se do věcí kde je pouze integrovaná HD4000 dávalo třeba dvoujádro(grafika) pak by to mělo ohromnej výkon...navíc ultrabooky mají mít otočné displeje a dotyk.displej,psalo se to na živě...ještě 3G modul,12" a je to ideální zařízení pro mě na všechno,to přísahám bohu bych ten zastaralej xbox vyhodil z okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove tada dlouho sem se tak luxusne nezasmal jako dneska po precteni tyhlety diskuze, hned se mi bude lepe pracovat :D jestli si Mappleton nedela z nas pr*el a mysli tohleto skutecne vazne, tak je velmi znepokujici co to mezi nama vyrusta za uplne pitomou generaci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu