Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyměnili by jste ps3 za PC sestavu?


Mappleton

Recommended Posts

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

panove tada dlouho sem se tak luxusne nezasmal jako dneska po precteni tyhlety diskuze, hned se mi bude lepe pracovat :D jestli si Mappleton nedela z nas pr*el a mysli tohleto skutecne vazne, tak je velmi znepokujici co to mezi nama vyrusta za uplne pitomou generaci :D

Takže když chce hrát člověk raději na noťasu a ne na blbé konzoli tak hned vyrůstá(i když už asi 5 let nerostu) v něco špatnýho? Ty ses projevil chlape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me za me si hraj s cim chces :D me tu hlavne dostava tvuj absolutne tvrdohlavy a detinsky postoj k dane problematice, kdy si stale i pres svoji viditelnou nepravdu snazis prosadit svoje a odmitas zcela jasne a prokazatelne spravne nazory od jinych lidi, kteri se ti snazi pomoci 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný názor není správný

Čo považuješ za správný názor? Ten tvoj?

Zober to z inej strany.

Máš dve veci: tebou presadzovaný "herný-neherný" notebook a konzolu (je jedno aká), teraz si polož otázku ktorý z týchto zariadení ti poskytne väčšie pohodlie pri hraní? Neberiem teraz grafiku a výkon, ale nejakú nenáročnú hlúposť ktorú rozbehneš na všetkých platformách.

Rozvalíš sa do gavalca, na veľkéj telke si zahraješ alebo si sadneš na stoličku a budeš pozerať na malú uhlopriečku? Myslím, že voľba padne na prvú možnosť. Tu je ten skrytý potenciál týchto zariadení ako je konzola. Teraz mi povedz, že je tento názor sprostosť tak ma hneď jebne.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se rozvalím na gauči i s notebookem,připojím přes HDMI a mám z toho to samé,jako z konzole,a navíc si k tomu vemu notebook do postele,do školy,do vlaku,kamkoliv,ty ne,ty se budeš klepat ve vlaku ať už seš doma,jak si chceš zahrát battlefield...nechtěl bych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz si chci zahrat v aute protoze v nicem jinym nejezdim tak od toho mam PSP ktere mi brzo nahradi Vita :psp: a notas lezi v tasce v kufru protoze hrani na nem je uplne tragicky > vaha pri delsim drzeni na nohach, ovladani na klavesnici, teplota pri hrani a o dotykovem ovladani pokud ho pristroj ma tak v pripade her radeji nemluvit to je uplna hovadina. Tim jde ovladat tak leda angry birds a tomu podobny hry :wohow: nebo mi snad chces rict ze bys treba zminovanej Battlefield radeji hral na dotykaci nez s poradnym ovladacem v ruce? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HAHAHA mě tu píše socko a Sám má X=box 360 jajjaahhahah ,no jo ,,, Socky si nekupují PS3 : ALE Xboxy ,hahahah

Jo , navíc,,, pokud ti přijde jako sociální věc ALIENWARE AREA 51ALX,.,, TAK mě těší hahahah

Kdybych tu měl psát, co všechno mám a kolik mám ? tak jsme tu do rána,, ale nebudu to dělat, protože I když máš herní mašinu ,tak bych nikdy nekoupil hru na pc ,,

sociální případe hahah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se rozvalím na gauči i s notebookem,připojím přes HDMI a mám z toho to samé,jako z konzole,a navíc si k tomu vemu notebook do postele,do školy,do vlaku,kamkoliv,ty ne,ty se budeš klepat ve vlaku ať už seš doma,jak si chceš zahrát battlefield...nechtěl bych

Já osobně vlakem jezdím každý den a zvláštní je, že jsem ještě nikdy neviděl nikoho ve VLAKU hrát battlefield. Jenom jsem se chtěl zeptat, jestli bys hrál FPS na touchpadu a nebo si přineseš i stoleček na kterej si dáš notebook a myš? Případně nějaké tipy na menší noční stolek na hraní her ve vlaku.. Předem děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba myš si dáš na stolek a notebook na klín,mě se takhle hraje nejlíp,dokonce to jsou podle mě nejlepší hry, nikdy mě hra nebavila tak jako ve vlaku nebo v autobusu,zvlášť když mám s někým stejnou cestu a hrajem proti sobě,to cesta uteče hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu