Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyměnili by jste ps3 za PC sestavu?


Mappleton

Recommended Posts

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už bych nešel nikdy zpět do PC sestavy. Herní konzole nejsou jen tak pro nic "herní".

Ja ted rok zkousel konzoli a uz nikdy. Je pracný je připojit do monitoru, ovládání hlavně stříleček těžký, grafika(hlavně absence AA) špatná, starosti s novými updaty, problém, když člověk chce kupovat hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokemaster:Moje řeč

deepthroat: Tohle není tablet PC,tablet PC je definován systémem windows a připojitelnou nebo sklápěcí klávesnicí,to co jsi vyjmenoval se nazývá pouze tablet

Ne, to je microsoft tablet pc. Tak či tak, nic to nemění na tom že je to zařízení na hraní naprosto nevhodné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notebookové komponenty nejsou stavěny na takovou (dlouhodobou) zátěž, jsou konstruovány pro co nejmenší spotřebu, hmotnost a především velikost. Jsou namačkány na sebe v malém prostoru, s tim se pojí zahřívání a následné zkracování životnosti. U "herních" notebooků je to trošku o něčem jiném, tam se stím celkem počítá, ale stále to není ideální. O ceně nemluvě, za stejnou cenu co bys dal za herní stolní PC dostaneš řádově nižší výkon.

Myslim si že pokud nejsi student co každej tejden jezdí intru domů, nebo nemáš práci při který seš každou chvíli na jinym místě a chceš hrát, tak je notebook (nedejbože tablet pc) na hraní nesmysl. Pokud ti tak strašně vadí konzole, neumíš s gamepadem a nelíbí se ti grafika, a s hranim to myslíš vážně kup si radši stolní PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja v tom mám guláš. Ja všetkým týmto zariadeniam hovorím notebook. Pokiaľ sa tomu nedá odňať displej tak je to notebook aj keď niektoré umožňujú pretočenie displeja. Pokiaľ notebook neslúži ako desktop replacement tak sa tieto zariadenia na hranie moc nehodia. Ešte pred masívným rozšírením tabletov tu existovali notebooky pre grafikov, kde sa dal pretočiť displej a bol z toho tablet. Boli to také hybridy, ale čo viem tak sa to volalo notebook a nie tablet pc. To je možno nové pomenovanie tohto druhu výrobku.

Je zbytočné sa tu naťahovať o slovíčka či hruška alebo jablko. Stále to je ovocie. Otázka je položená inak. V tomto prípade sa myslí desktop pc vs ps3. Všetko ostatné je irelevantné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deepthroat: Pro me je notebook prostě lepší volba jako stolní PC,já si ten notebook koupím to mi prostě nevymluvíš,a je to z důvodu konzoli,kdyby to nebyly tak zastaralé stroje,máme tady dnešní grafiku her daleko dál,ale jelikož tady máme konzole,budu mít pod televizou podle tebe úžasný xbox ale hrát budu na 12" subnotebooku,protože díky konzolí to spusití i on,takže stolní PC nemá cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je jedno na čom hrajem či je to noťas, pc alebo konzola. Dôležité je zabiť čas. Pravda je, že akčné pecky ako je MW3 hrajem iba na desktop pc, plošinovky a podobné srandy na konzole. Notebook zvláda oboje, ale mám ho na prácu, net a pod. Hry iba občas pokiaľ je dlhá chvíľa v robote.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mappletone, tohle je herní notebook (64 tisíc) http://www.dell.com/us/p/alienware-m18x/pd.aspx

za takovou cenu máš nadupaný PC a notebook na cesty k tomu. A proč tak potřebuješ notebook? Každej tvůj kamarád má notebook tak musíš bejt in? Jestli jo tak ho kup. Beru jestli seš na intru a grafik škole (ssakhk má doporučený NTB silně nadupaný) tak beru notak, ale jinak je lepší PC + notebook. A jestli nemůžeš hrát v posteli (to se ale na NTB nedá, věř mi) tak si PC napoj na TV co máš v pokojíčku a hrej si z postele.

HERNÍ notebook ti vydrží když budeš rád dvě hodiny, a bez hladící podložky to je jako topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět,že polovina z vás se zasekla někde v roce 2006 kdy vyšly konzole...např nvidia gt555 je přepínatelná,což znamená,že vydrží 9 hodin... Gt555 pusti skoro každou hru na high(nová grafika má být o 70% výkonější),takže mozňá potom i na ultra,proc toho nevyužít,a můžou za to konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notas na hry je pekne na pi.. jestli budes hrat lepsi hry tak je zachvilku zahraty jako krava a schladis ho jedine tim ze ho das do mrazaku ...... jinak o tobe si myslim ze jses peknej ..... ptas se jestli ps3 nebo pc a kdyz ti tu nekdo napise ze konzole je lepsi tak napises ze ti ten notas nikdo nerozmluvi ..... ja ti poradim nekupuj si nic a jdi se probehnout ven nebo si najdi holku( kluka) a na ty hry ti staci jen normalni pc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň já mám jinej názor,radši koupím za 2 roky novej noťas,ale beru to,někomu sedí víc PC,já to nechci,mám 12" notebook,zahraju si kdekoliv cokoliv,ale pořád lepší PC sestava,než konzole,to beru

Bože, 12" je fakt super úhlopříčka! :D Nemluvě o tom, že jak je ten noťas malej tak uvnitř to bude na sebe naskládaný asi jako sardinky v krabičce (v podstatě to co už popisoval Deep) ale zase rozmrazit si rohlík nebo housku pomocí noťasu je celkem cool... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty seš asi fakt ♥♥♥♥♥. tak se nás neptej když máš svůj názor, ne?

Protože jsem si myslel,že jte tady normální a ne banda zabedněných konzolistů

VOndy: nevím,měl jsem hodně notebooků a ještě jsem neviděl nějakej co by extrémně topil,to spíš extrémně topí xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem si myslel,že jte tady normální a ne banda zabedněných konzolistů

Ty si asi opravdu idio.t, nikdo ti tu konzole necpal, jen ty na ně v každém druhém příspěvku házíš hovna. My se ti tu snažíme poradit, ale když už seš pevně evidentně rozhodutej tak nechápu proč o radu žádáš. Kup si třeba http://www.alza.cz/genius-heeha-200-2-5-tft-30-her-d146036.htm, nám je to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu