Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vyměnili by jste ps3 za PC sestavu?


Mappleton

Recommended Posts

maj ho i ty divný starý vlaky. Sice ho vidíš s lupou :D. A Mappletone, je to i tak trochu v tom tabletu, nemyslíš? Ne, ty nemyslíš, nemáš čím.

V osobácích (těch 30let starých :D) ani v elephantech (dvoupatrové) nejsou stolečky :D ale tak to je OT.. Na noťasu ve vlaku přece nemůže být pohodlné hrát FPS. A taky bych svoje ps3 za pc neměnil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No pokud chceš rozjet všechno na plné detaily v nejvyšším rozlišením a ještě při nějakých slušných 50-60fps, protože grafika konzolí je podle tebe šílená, tak mi věř, že i ty drahé a troufám si říct, že i jedny z nejdražších notebooků s tím zkrátka budou mít problém a pokud ne v té době, kdy si ho koupíš tak po půl roce už s nejnovějšími hrami rozhodně potíže mít bude. Jak psal Pokemaster tak mezi mobilními grafickými čipy a desktopovými jsou velké rozdíly. No, že si zahraješ "GTA V" na nejvyšší detaily se super herním tabletem... Tak na to už můžeš rovnou zapomenout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se rozvalím na gauči i s notebookem,připojím přes HDMI a mám z toho to samé,jako z konzole,a navíc si k tomu vemu notebook do postele,do školy,do vlaku,kamkoliv,ty ne,ty se budeš klepat ve vlaku ať už seš doma,jak si chceš zahrát battlefield...nechtěl bych

Tak to nevieš čo je pohodlie. Malý DS ovladač oproti ntb je veľký rozdiel a to nemusím ťahať kábel. Toto zrovnanie je úplne k smiechu a pokiaľ si to chceš viac komplikovať tak ťa dopredu ľutujem. Mimochodom nemusím mrznúť a klepať sa. V cestovných prostriedkoch je zvyčajne teplo. Keď už cestujem a cesta by mala trvať viac ako hodinu zoberiem si notebook, ale nie na hranie skôr na net a prácu. Je to herný notebook a zvládne aj Battlefield3, ale podobné hry hrám doma na veľkom pc. Toho chudáka si odpusť tak hlboko som ešte neklesol.

Jasně, ale kde vezmu ten stolek? Já pendolinem domu nejezdím.

On myslel stolek v autobuse. Inak niektoré vlaky majú už vozne v ktorých sú sedadlá radené zasebou. Tam sa dajú sklopiť stolíky. Ale sú len v prvej triede. Možno aj v druhej, ale to neviem aspoň na Slovensku v II. tr. to nenájdeš.

No pokud chceš rozjet všechno na plné detaily v nejvyšším rozlišením a ještě při nějakých slušných 50-60fps, protože grafika konzolí je podle tebe šílená, tak mi věř, že i ty drahé a troufám si říct, že i jedny z nejdražších notebooků s tím zkrátka budou mít problém a pokud ne v té době, kdy si ho koupíš tak po půl roce už s nejnovějšími hrami rozhodně potíže mít bude. Jak psal Pokemaster tak mezi mobilními grafickými čipy a desktopovými jsou velké rozdíly. No, že si zahraješ "GTA V" na nejvyšší detaily se super herním tabletem... Tak na to už můžeš rovnou zapomenout :D
Od prenosného zariadenia akou je ntb nemôžeš čakať, že ti plne nahradí desktop. Drahé herné notebooky sú brané ako desktop replacement a to je iná kategória. Tam sú súčiastky a grafika inak navrhované aby vyhovovala potrebám hráča, aby sa dal prenášať skrátka všetko top. Neboj aktuálne pecky si hráč bez problémov zahraje a pokiaľ vyslovene nezrovnáva najväčší výkon oproti desktop pc výkonu, rozdiel nepozná. Nikdy sa nedá nahradiť výkon desktopového hardwéru s výkonom ntb hardwéru. Ale dá sa tomu priblížiť na určité maximum čo táto platforma dovoľuje.

edit: Mappletone : Pokiaľ sis nevšimol píšeš tu do fóra pre konzoly, nemôžeš čakať iný názor od človeka, čo je zarytý konzolista a tvrdí, že desktop pc je shit oproti konzolám a povedzme RPG sa mu lepšie hraje na konzole ako na pc. Vykašli sa na to a nehroť to ďalej. Nemá to zmyseľ. Inak poradím ti jedno fórum z ktorého aj mne ide poriadne j.bnúť. Skús si prečítať niektoré témy a garantujem ti, že táto diskusia je iba slabý odvar.

http://www.ps3zone.sk/index.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak stolečky asi někde bejvaj :D To my nemáme, ale jasně je pravda, že ty nejdražší notebooky od MSI, a Dellu (alienware) rozhodně jsou právě na hraní nejnáročnějších her. Ale když jsi chtěl nejdřív vyměnit xbox za nějakou sestavu okolo těch 13tisíc, tak tyhle notebooky mají astronomickou cenu klidně až okolo 40-50k. Já rád hraju na ps3, ale občas si něco zahraju i na dnes už starším pc a na práci zkrátka používám notebook. Chápu, že někdo to asi bere jinak, ale já nevím... Já si ve vlaku, KTERÝ BOHUŽEL NEMÁ STOLEČEK!! :D poslechnu hudbu nebo zahraju nějaké hry na iphonu a nebo spím :D Každému vyhovuje něco... Mně grafika ps3 dostačuje a rád se rozvalím na gauč s bezdrátovým ovladačem, nicméně si i rád zahraju na pc a ikdyž angličtinu snad ovládám, tak třeba takový skyrim nebo l.a. noire jsem si vzhledem k češtině koupil na pc, ale samozřejmě u pc se dá najít tisíce výhod jako například právě grafika, myš (FPS), výkon, multifunkčnost.. Každé má svou výhodu a je zbytečné se kvůli tomu hádat, ale já si prostě myslím, že pokud si chceš pořádně zahrát i na notebooku, tak přecejenom budeš muset sáhnout hlouběji do peněženky než v případě pc, konzole.... Ale nesleduju každý den nové notebooky, takže nevím...Je to můj názor... Zbytečné se hádat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přečtěte si pátý příspěvek....

http://console-forum.net/tema/135215-p-ps3-slim-250gb

To Mappleton: Buď má někdo stejnej nick, nebo si dost ser3š do huby......

Pro tebe špatně,pro mě skvěle,lepší než zastaralý konzole,notebook mám tak vím jak se na tom hraje,a pro mě 100x líp než na zastaralých konzolích
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu