Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her do xboxu a jejich spuštění :


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 230
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

ahoj, chci se prosím zeptat, zda je podminka hry predelane ISO2GOD nahravat do Content/0000000000000000 nebo si muzu na Rootu udelat adresar Games, dat je do nej a ve FSD nastavit cestu do Games?

Budou fungovat bez problemu nebo je mam radsi davat do toho Content..to same XBLA hry.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém se sítováním , koupil sem křížový Lan Kabel ... Spojím xko s pc ... a vjedu do nastavení připojení pozměním v PC IP adresu tak aby se nevyčítala s připojení DNS kou ale aby se obejvila jako statická když ji vkládám já , a jsou tam všude nuly ale když připojím pc k netu tak jede , jak mam Xko s PC sítově připojit k sobě když neznám IP adresu a nic

Našel sem podrobnosti sítového připojení tam je jak ip tak vše ostatní tyhle hodnoty mam přepsat do xka jako manualní IP adresu a pak se to po lance spojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chci se prosím zeptat, zda je podminka hry predelane ISO2GOD nahravat do Content/0000000000000000 nebo si muzu na Rootu udelat adresar Games, dat je do nej a ve FSD nastavit cestu do Games?Budou fungovat bez problemu nebo je mam radsi davat do toho Content..to same XBLA hry.Diky

Hry překonvertované programem iso2good jdou spustit jen ze složky content\0000000000000000\ . Z jakkoli pojmenované složky jdou spouštět jen hry vyextrahované programem xbox image browser - když se na ni nastaví cesta .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Iso2God jdou spoustet odkudkoliv. Ne jen ze slozky Content\.......... Jen staci nastavit cestu v FSD, stejne jako u extrahovanych Xbox Image Browserem. Stejne tak i XBLA. Jen pokud jsou to dve a vice diskove hry (napr. Forza) pokud to jde, dat jen druhe CD do slozky content. To ovsem neplati u vsech. Ale toho je tady na foru uz napsaneho dost co takto jde a co ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Iso2God jdou spoustet odkudkoliv. Ne jen ze slozky Content\.......... Jen staci nastavit cestu v FSD, stejne jako u extrahovanych Xbox Image Browserem. Stejne tak i XBLA. Jen pokud jsou to dve a vice diskove hry (napr. Forza) pokud to jde, dat jen druhe CD do slozky content. To ovsem neplati u vsech. Ale toho je tady na foru uz napsaneho dost co takto jde a co ne.

Tak to mi říkáš novinu . A jak by ta cesta ve FSD měla vypadat ? A jak by to mělo vypadat na externím HDD ? Uveď příklad jakékoli hry vytvořené programem iso2good .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi..začal jsem vše nahrávat do content..spíš sem myslel, že bych si všechno rozlišil podle adresářů-Games,XBLA,Emulators...ale nechám to teda v content...

ještě bych prosím Vás potřeboval poradit s XBLA hrama - nějaké jsem si stáhl, ne z LIVE, nahraju je do content, ve FSD se mi zobrazí, ale nedaří se mi je unlocknout.

Zkusil jsem XBLA Unlocker, ten napíše, že nemá co unlocknout, zkusil jsem i XM360, přes Xexmenu spustil, nechat proskenovat, našlo XBLA hry a také napsalo, že nemůže unlocknout.

Co dělám prosím Vás špatně..koukal jsem i na youtube na návody, ale všem se unlock podaří a mě ne..

Díky moc.

EDIT: on asi ga1far myslel, že cesta pak ve FSD bude např. HDD1:\Games, HDD1:\XBLA atd. a ne HDD1:\Content\0000000000000000\xxxxx

já jsem to zkusil a opravdu mi FSD hry zobrazilo po nastavení cesty a proskenování. otázka je jestli takhle budou fungovat všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 toro: Nastavi se cesta uplne stejne, jak kdyby to byla hra vyextrahovana image explorerem. FSD si ji normalne nacte, zatim co jsem zkousel, tak jede. Tj, je jedno jestli je na internim, nebo externim hdd. Samozrejme pokud se dava DLC tak to do content\000000..... jit musi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 toro: Nastavi se cesta uplne stejne, jak kdyby to byla hra vyextrahovana image explorerem. FSD si ji normalne nacte, zatim co jsem zkousel, tak jede. Tj, je jedno jestli je na internim, nebo externim hdd. Samozrejme pokud se dava DLC tak to do content\000000..... jit musi.

Já spouštím hry v NXE - GAME LIBRARY . Mám ve FSD nastaveno najíždění po startu konzole do NXE ( považuji to při použití interního HDD za výhodnější ) a FSD používám jen když je to potřeba .Když se dají do složky content tak jdou spustit z obou DB . Tím způsobem co popisuješ by to ale šlo jen z FSD , proto to nepovažuji za nejvhodnější způsob .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At dělam co dělam tak se mě počítač s xkem přes LAN nespojí vždy mě to vykopne při testu , že uběhla časova smyčka připojení nebo jak bych to popsal ... zadam Ip počítače 198.168.0.1. IP konzole 192.168.0.2 Submask u obouch 255.255.255.0 a třeba i getaway a to je u pc IP adresa xka a obráceně ... a stejně když je skouším spojit tak se po LAN siti nepřipojí k sobě ... a v FTP protokolu který vyplním v Total comanderu mi to napíše chyba spojení ... Nevím kde dělám chybu prostě , takhle je to popsané i v navodu a mě to podle toho nejde mam Win XP . At so spojím přes Switch a nebo přes křížák tak to vypadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At dělam co dělam tak se mě počítač s xkem přes LAN nespojí vždy mě to vykopne při testu , že uběhla časova smyčka připojení nebo jak bych to popsal ... zadam Ip počítače 198.168.0.1. IP konzole 192.168.0.2 Submask u obouch 255.255.255.0 a třeba i getaway a to je u pc IP adresa xka a obráceně ... a stejně když je skouším spojit tak se po LAN siti nepřipojí k sobě ... a v FTP protokolu který vyplním v Total comanderu mi to napíše chyba spojení ... Nevím kde dělám chybu prostě , takhle je to popsané i v navodu a mě to podle toho nejde mam Win XP . At so spojím přes Switch a nebo přes křížák tak to vypadne

Zkus jestli tu IP xboxu z PC vůbec vidíš - ping 192.168.0.2 by měl odpovídat.Pokud ano ještě ověř jestli máš jméno i heslo v Total commanderu nastaveno na xbox a při nastartovaném FSD se zkus připojit přes FTP.Pak ještě můžeš v nastavení FTP v Total Commanderu dole zkusit zaškrtnout pasivní mód FTP (like WWW browser) a zkusit znovu.Ale musí ti nejdřív jít ten Ping, jinak je špatně nastavená síť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus jestli tu IP xboxu z PC vůbec vidíš - ping 192.168.0.2 by měl odpovídat.Pokud ano ještě ověř jestli máš jméno i heslo v Total commanderu nastaveno na xbox a při nastartovaném FSD se zkus připojit přes FTP.Pak ještě můžeš v nastavení FTP v Total Commanderu dole zkusit zaškrtnout pasivní mód FTP (like WWW browser) a zkusit znovu.Ale musí ti nejdřív jít ten Ping, jinak je špatně nastavená síť.

Ten test jestli na sebe vidí přes to Ip provedu přes jaký program a nebo přes příkazovou řádku ...JInak jsme se skoušel připojit přes NXE a v nastavení testoval připojení tam se to nikdy nechytlo , asi byla další chyba že sem se nezkoušel spojit v FSD ... zkusím zítra a že sem si pojem FSD(Freestyle daschbord) špatně vyložil jako pojem FTP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten test jestli na sebe vidí přes to Ip provedu přes jaký program a nebo přes příkazovou řádku ...JInak jsme se skoušel připojit přes NXE a v nastavení testoval připojení tam se to nikdy nechytlo , asi byla další chyba že sem se nezkoušel spojit v FSD ... zkusím zítra a že sem si pojem FSD(Freestyle daschbord) špatně vyložil jako pojem FTP :D

Ten ping proveď z příkazové řádky na PC.Dokud ti to xbox neuvidí nemá cenu dělat něco dalšího protože máš špatně nastavenou síť.Ve FSD nemusíš nastavovat, router ti přidělí adresu sám jen zkontroluj jestli odpovídají ty první tři čísla adrese co máš na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ping proveď z příkazové řádky na PC.Dokud ti to xbox neuvidí nemá cenu dělat něco dalšího protože máš špatně nastavenou síť.Ve FSD nemusíš nastavovat, router ti přidělí adresu sám jen zkontroluj jestli odpovídají ty první tři čísla adrese co máš na PC.

Ona se mi jako sít spojí v oznamovací liště je napsáno připojení 100mb/s ale jak sem zkoušel v NXE test conection a nebo v NXE připojhit se přes ten FTP protokol tak mi to vždy vyhodilo s chybu , tak asi problém bude v tom že sem to nezkoušel přes FSD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu