Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her do xboxu a jejich spuštění :


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 230
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Tak konečně se to připojilo přes lan , problém byl že sít sem měl nastavenou správně ale místo FSD sem se snbažil spojit se v NXE ... Už to jede

Ale to celé bylo zbytečné , kdyby jsi si pořádně přečetl můj návod . Dělal jsem ho velmi podrobně krok po kroku , aby to pochopil každej . Ale jak je vidět , tak některý lidi si to pořádně nepřečtou . To že jsi to měl zkoušet ve FSD a připojení se dělá ve FSD máš už v bodu 2 v návodu !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem přesně dělal - dělal jsem to stejně, jako jsem dělal tu Hdd složku a ta Game složka tam po uložení prostě nezůstane...

Mám stejný problém jako tady kolega , vyberu adresář v setingu , dám uložit ale cesta tam nezustane a vrátí se to zpět na vyhledat cestu , a stejně po zmáčknutí xka se tam cesta k vybranému adresáři nezobrazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz ohledně hry z xboxu předělanou na hru pro xbox 360. Konkrétně se jedna o hru Crash bandicoot Nitro kartz. Měla by na xbox 360 jít, mám ji normálně vyextracovat v browseru a pak ji nakopírovat do contet?

Do content se dávají hry vytvořené programem iso2good . Hry vyextrahované programem iso extract a xbox image browser se dávají do jakkoli nazvané složky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do content se dávají hry vytvořené programem iso2good . Hry vyextrahované programem iso extract a xbox image browser se dávají do jakkoli nazvané složky .

Možná lehce doplním - ve FSD i god hry jdou z libovolné jiné složky než content, stačí přidat cestu v manage game paths.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Asi jsem nymand. Delam to presne podle navodu a nechce se mi propijit ntb s xboxem. Dokonce v nastaveni xboxu to po me chce cislo brany coz v navodu neni.Prosim o pomoc. Mam cerstve RGH a jeste jsem s tim nikdy nefachal. Diky

nezapomínáš po nastavení sítového pripojení x xboxu se vrátit do Freestyle daschbordu , ně to taky nešlo připojit a chyba byla že jsem se zkoušel spojit v NXE a ne v FSD...

Zkus povypínat Firewall u pc , pokavad se budeš řídit dle návodu včetně opisu Ip adres manualně tak ti to pojede jako mě , já s tím válčil 3dny a jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem nymand. Delam to presne podle navodu a nechce se mi propijit ntb s xboxem. Dokonce v nastaveni xboxu to po me chce cislo brany coz v navodu neni.Prosim o pomoc. Mam cerstve RGH a jeste jsem s tim nikdy nefachal. Diky

Zjistil jsem že ve windows 7 to funguje jen se zaškrtnutím " použít pasivní režim přenosu ( jako WWW browser ) . Upřesnil jsem nastavení nového připojení v TOTAL COMMANDERU . V návodu jsem dal změněný screen . Předtím jsem používal normální starší windows xp a fungovalo mi to i bez toho zaškrtnutí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

FTP mám nastavené přes Total commandera, ale jede mi to dost pomalu cca 2.5mb, tak je pro mě rychlejší si hru v ISO rozbalit přes Image browser na externí HDD do mnou vytvořené složky Games pod kterou si vytvořim složku s názvem hry a exterák připojim k xboxu a hru pouze překopíruji ve FSD ve File manageru na interní HDD.Kopírování v xboxu trvá pouze pár minut narozdíl od mého FTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, připravuju se na RGH a chtěl jsem se jen zeptat ohledně programu ISO2GOD. Musím před tím z ISO souboru odstranit "SystemUpdate"než ho převedu na GOD?

Děkuji za odpověď

Ne nemusíš nic dělat pouze v onom programu zvolíš cestu kde máš onen iso soubor a ostatní udělá ISO2GOD sám,jinak někde tady je na fóru návod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj lidove, mam docela problem s rychlosti prenosu (uz to tu nekde bylo, resenim bylo vypnout Avast)..hry se mi pres TC prenasi zhruba rychlosti 1300kb/s a "rychlost" pretahnuti do xboxu by trvalo cca hodinu a pul az dve..to fakt nevydrzim a milionkrat rychlejsi je prenaset to pres flashku..

kazdopadne, jak bylo receno nekde tu, u dotycne osoby to zpomaloval Avast..jenze v PC nemam zadny antivir, tudiz u me tento problem neni..router mam TP-LINK TP-WR340G (vim ze to neni nic moc, ale rychlost by mela byt 100% vetsi)..

diky moc vsem za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me zarazilo to, ze jsem si rikal ze by to tech par MB/s zvladnout melo..ok, zkusim tedy kopcit pres kablik

EDIT: po chvilce hrani si s routerem, winama a spravnym nastavenim se mi povedlo to rozjet pres ten Ethernet a ejhle, 16GB za +- 30minut..tudiz to odpovida na to DVD za cca 10-15minut..diky moc :)..

ikdyz kazdopadne jeste jeden dotaz, trosku OT..tedka pri kopirovani her jedu tedy pres ethernet..v pripade odpojeni se xko samo prepne na wifi? v pripade opetovneho pripojeni ethernetu zase zpet na eth? co jsem koukal, tak by to tak melo byt, ze ethernet ma vetsi prioritu jak wifi, ale nejsem si tim jist, jeslti budu muset vzdy restartovat do origo dashe a tam to prenastavovat, ci jestli muzu jen vyndavat eth. kabel (ne ze by to bylo nutny, ale valel by se mi tu dalsi kabel, o ktery bych xko ci router mohl shodit :) )..diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu