Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kopírování her do xboxu a jejich spuštění :


toro

Recommended Posts

Normální propojení je přes router,jinak nevím jak to budeš chtít připojit k internetu (z routeru jeden přívod do PC, druhý do xboxu, z routeru ven přívod na internet).Ale jestli chceš jen xbox-pc bez připojení na net pak musíš mít kabel křížený.

Právě mě zajímalo to kopírování her z PC do xboxu, takže jsem nevěděl jaký kabel, internet taky snad půjde stejným kabelem - kříženým, mám router motorola od UPC od něho vedu kabelem do tohoto wifi routeru:http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400872Z9000TDQ, z něho vedu internet bezdrátově do netbooku a kabelem do PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 230
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators
Prosím o radu.

Vše jsem nastavil podle návodu. Stejná IPčka. Po pokusu o napojení v TCMD se mi ale ukazuje jen Stahování a nic viz obrázek.

Nevíte někdo co s tím?

Ve vlastnostech FTP připojení zkus zaškrtnout položku "Použít pasivní režim přenosu (jako webový prohlížeč)" a vyzkoušej znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

co znamená normálně přetáhnu? zde máš návod, dělal sem krok po kroku a vše mi fungovalo.. samozřejmě když to chceš kopírovat tak musí být zaplé FSD a né normální dashboard

zde návod: http://console-forum.net/tema/134275-kopirovani-her-do-xboxu-a-jejich-spusteni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, dnes jsem si přeinstaloval windows 7 (předtím jsem měl také windows 7) a při kopírování her do xboxu mi to jede zhruba poloviční rychlostí(6 MB/s) a předtím mi to jelo těch 11,5 MB/s, mám přímý kabel PC - Xbox, nevíte někdo kde by mohla být chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě to jelo 11,5 MB/s? mě to jede max. těch 7MB/s a myslím že j e to maximum, snad jen jaký používáš kabel.

Ano, jelo mi to 11,5. právě proto se divím, že teď po přeinstalování Windows mi to spadlo skoro o půlku a nevím proč? Všechno mám stejný joko před přeinstalováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Ano, jelo mi to 11,5. právě proto se divím, že teď po přeinstalování Windows mi to spadlo skoro o půlku a nevím proč? Všechno mám stejný joko před přeinstalováním.

Pokud máš propojení PC a Xboxu napřímo ethernet kabelem, navíc stejným jako jsi měl předtím, tak chyba bude na straně PC, protože žádný router či hub nestojí v cestě.

Zkontroluj, jestli máš k síťové kartě nainstalované správné ovladače a jestli je v režimu full duplex na rychlosti alespoň 100 Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim...měl bych dotaz...vim,budu znít jak ♥♥♥♥♥,ale chtěl jsem se zeptat,jestli to co je tu napsané,platí pro hry,např. stažené z netu...a jestli mi to nějak nenaruší hraní přes xbox-live...a také na to jestli mi to pujde na konzoli,kterou jsem koupil,tak zhruba před půl rokem...moc děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,

mám problém s externím diskem. Je naformátovaný na FAT32. Složka Content a vše potřebné je na něm vytvořeno, připojím ho k Xboxu, ale FSD ho vubec nevidí, když dám manage path je tam jen HDD1, Game. Externí disk vůbec.

když ho odpojím, připojím k PC, tak tam jde normálně.

Díky za každou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám problém s externím diskem. Je naformátovaný na FAT32. Složka Content a vše potřebné je na něm vytvořeno, připojím ho k Xboxu, ale FSD ho vubec nevidí, když dám manage path je tam jen HDD1, Game. Externí disk vůbec.

když ho odpojím, připojím k PC, tak tam jde normálně.

Díky za každou pomoc.

Zkus ho na zkoušku připojit do jiného USB portu na konzoli (třeba dozadu).Pokud to nezabere naformátuj ho znova třeba pomocí programu Easus Partition Manager - občas není FAT32 jako FAT32 už se mi to taky stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu