Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik topi vase konsole ?


Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyz to budu mit takhle je to ok ? Za chvili se do toho dam.

6d88d0fa29.jpg

Nejsem si tedkom jistej jestli se to tam nekde nepere sice mam cpu i pri hrani kolem 40 stupnu,ale gpu na 47.

Tak me zajima jestli mam dat ten horni otocit na zpet a nebo to nechat takhle byt,aby foukal na cpu ? I kdyz je gpu vetsi.

Kde o to,ze kdyz tam nemam kryt tak se gpu drzi na 43 ,jinak zavrene mam gpu na 52.Tezko rict chtel by jsem najit kompromis.

Jinak jsem vyhodil s toho ten : XBOX 360 Whisper Legacy a dal tam na zpet original ,pac ten Whisper huci jako krava a stejne je to

co se tyka teploty uplne stejny jako s originalem.

// Mno nic necham to byt Xko je skoro tiche a cpu jede porad na 40 stupnu a gpu tedka nejde pres 50 stupnu a ani automaticky zadni se jinak nehejbou,ze bych to slysel.

Chvili jsem hral Dante inferno ...dam dozadu ruku a fouka studeno .) Takze snad to bude takhle ok i pri kompletnim zavreni konsole ... vyhodil jsem s toho jeste ten blbej plech akorat to

branilo lepsimu pohybu vzduchu :) Takhle to uz snad necham napokoji a budu si pekne uzivat hrani stejne je dulezita teplota Gpu a jestli nepujde pres 50 ...tak supr .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj chtel bych se zeptat, koukal sem na toto vlakno a tak sem si v fsd zkusil zapnout ty ukazatele a docela me to dostalo .. mam vse nastaveny na auto a hral sem tak 10 minut, jinak to mam jen zapnuty v dasboardu a mam : CPu-58/ GPU-75 MEM-77 a CASE-36, coz mi prijde opravdu dost, nebo to neni uplne extremni? nikdy sem to neresil, resp. dokud sem se ted nekoukl .. myslite, ze by s tim chtel o neco udelat? jinak mam fat konzoli rev. falcon ... diky moc za odpovedi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

topic jsem si precet na svoji otazku tu odpoved nevidim tak sem asi tupej

cemu vadi krom ventilatoru kterej dostane pohulit a vysiho akustickyho ruchu ze budu drzet teploty nize dejme tomu kolem padla?

ze jsou mb optimalizovany fajne myslim ze nizzsi teplota jim max prospeje nez uskodi

jen chci vedet proc to nemam delat cemu muzu uskodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše řečeno: Do něčeho, co je vyladěno a optimalizováno je nerozum zasahovat. Je to již ověřeno a amaterské hokusy, pokusy k ničemu nevedou. Takže ještě jednou, naposledy. Slim se nepřehřívá, GPU a CPU je optimalizovaný na vyšší teplotu, takže není třeba vymýšlet koniny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

no na slim to bezny je jestliu to mas zapraseny a vetrak na auto ja mam teda nastaveny otacky na 70 procent a drzim se kolem 50 st. C kdyz vidim jak to leze pres 70 na auto nemam zrovna klid me to neda ja si to proste nastavuju

u toho tlustocha bych mel obavy z rrod pri takovy saune

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezasahujte do regulace otáček na verzích novějších jako je jasper (včetně), nepřehřívají se, nekazí se na přehřívání čipů a je nežádoucí do toho zasahovat. Moje rada: Držte se pravidla, když něco funguje dobře, nevrtám do toho.

P.S. psal jsem to už o pár příspěvků výše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezasahuji, jen se radši ptám jestli je to normální, tvoji radu bych nepovažoval až za tak správnou, to co funguje dobře, se může během několika sekund zhroutit a celé zničit protože to zřejmě tak dobře nefungovalo, podle toho jak vezmeš to "funguje dobře no"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedka v lete pri 34 stupnych dostavaji docela Xka na prdel ,ale verim ze,kdyby byl nejakej problem tak se xko samo vypne.

Doufam ze se vypne pri problemech i Falcon :D Jinak jak bylo mega vedro tak jsem mel cpu okolo 50 stupnu a gpu kolem 63-5 pri 3h hrani lega :)

Takze v leto me Xko prezije .-) Neni nad 2x zapojene 12 cm tiche vetraky + 2x original to tam pekne fajruje a co se tyka hluku neni to tak hrozny :)

Protoze vetsinou teplo odvadi prave horni 12cm vetrak.Odte doby co jsem si tu upravu udelal nemam zadnej problem s xkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Já jsem to nedramatizoval. Důležité je aby šel proud vzduchu dovnitř a zase ven. Použil jsem 2x chladič na dvoujadrové procesory Intel a 2x externí chlazení. Jeden fouká dovnitř a další dva vyfukují ven. Ten s tím světlem je tam spíš jen pro efekt :))) Osobně bych nedoporučoval zapojovat tolik větráků na napájení z original xboxu. Propojil jsem všechny větráky na externí adaptér s nastavitelným výkonem od 3V do 12V, podle toho kolik dám, tak tak rychle se točí. Jediná nevýhoda je, že je musím zapínat zvlášť než xko. Každopádně když hraju dýl, tak jediné paměti se blíží 75° jinak GPU i CPU cca 65 max. Při zátěži.

post-67142-146871615836_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teploty teda na to jak to mas provedene nic moc.

Ja mam : 45 , 54,4 , 61,7 a 35.

Vzadu mam 2x original vetraky a na gpu 12 cm a nahoru take 12cm vetrak a napajeni mam ze spodu zakladni desky. ( Uprava V12 )

Takze nemusim nikde sasit a kdyz xko vypnu tak se vypne cele a nemusim nikde nic vypinat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Jasperu mám teploty http://console-forum.net/attachment.php?attachmentid=18885&d=1352405296

bez úprav pouze ve FSD nastaveno na 65% trošku to hučí, ale nic hroznýho při hře ani nepoznám, že vůbec běží. Na Auto režim bych u toho klidně i usnul vůbec není slyšet a teploty akorát na GPU o cca. 10-15 větší, na CPU cca. o 5 stupňů, Case taky o 5. takže nějaký chlazení neřešim.

Jinak: veškerá tato elektronika pracuje okolo 80 stupňů Celsia normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu