Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii Ovladače


teiNy1468627104

Recommended Posts

Ja drzel jeden o HAMA? (snad to rikam dobre) misto krize nahore mela takove vice mene kolecko... porad se to odpojovalo (jakmile se ovladac nehybal 10s tak se odpojil) prekvapilo me ze jsem dneska v electroworldu nasel ovladac (neoriginal) za cenu 1400... coz mi prijde brutal protoze hned vedle byl original za stejnou cenu

Ja rozdeluju ovladace na dva druhy... Originaly ktere funguji tak jak maji...a Cinany coz jsou vsechny ostatni...nekdy funguji lip nekdy hur...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Tak to jo. Já jsem nakonec koupil originál. Přece jen je to jistější. Jen jsem překvapený, jak některé E-SHOPY nedávají přesné popisky. Pak si myslíte, že kupujete ovladač a přitom to je jen ten přídavek Plus pro starší typy, tak pozor na to (o:

Co se týče, ale těch setů, kde je ta pálka, golfová hůl atd. tak je asi jedno jestli to je originál nebo ne...? Co myslíte?

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu