Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kvalita levných NB


Pit-Bull

Recommended Posts

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

OMFFFG, tohle je minimálně tvůj druhej x stránkovej topik v kterým zevluješ do posledního detailu jakej noťas koupit a nakonec řekneš, že bereš stolní PC. No to je opravdu na ránu. :D

Za 12K se PC na hry sestavit dá v pohodě, ovšem poslední dobou ceny komponentů jdou nahoru, především HDDčka se minimálně zdvojnásobily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ASUS = Křáp?! Proboha kterej sfetovanej freecoolín tohle řekl?! ASUS For ever.. Asusy sou jedny z nejlepsich na trhu. Ten zbytek sou křápy.. A neposlouchej lidi který říkaj něco ve smyslu "Mám už 4 notebook a Asus je uplne na ***** ....." Tyhle lidi hledaj jen chyby. Sou to takzvaný "Homo Stupidus Nablblus". Tyhle lidi si nezaslouží sdílet svuj názor na internetu.. Zažil sem takovýho kterej měl novej note za 30K a našel na něm 10 chyb 5 minut po rozbalení. Je to normální? A podle takovejch lidí se řídíš. Jinak doporučuju http://www.alza.cz/asus-eee-pc-1011px-bily-d276568.htm#popis jen na net a word.. (mam ho taky je to špica ve svym oboru) nebo notas http://www.alza.cz/asus-k53sv-sx966-hnedy-d266123.htm má ho bratránek.. je dost dobrej ale on si na všem chybu najde.. takže je dobrej :)

Neměl jsem v plánu sem něco psát ale po přečtení tvého názoru postrádající inteligentní vyjádření jsem sem musel napsat.

Takže za 1. Asus patří k tomu nejhoršímu co náš trh nabízí, společně s HP, který má nejneschopnější a nej♥♥♥♥♥štější servis se kterým jsem kdy přišel do styku.

Za 2. Kdyby neposlouchal lidí co mu radí z vlastních zkušeností, musel by dát na podobné ♥♥♥♥♥y s naprosto nesmyslným názorem jako jsi ty.

Většina lidí má problémy s Acerem, říkají že je to na hov*o značka, vyrábí z nekvalitních plastů... Ale všimli jste si že je to nejrozšíenější značka v ČR?

Myslíte že lidi jsou takoví ♥♥♥♥♥i že kupují "nekvalitní" notebooky? Uznávám že značka Acer neni žádná velká kvalita ale rozhodně lepší než Asus.

Měl jsem Acer 2 roky, za tu dobu se 2x podělal. Reklamace probíhala tak že jsem zavolal do Aceru, druhý den si pro NB přijeli (v pondělí) a po "týdnu" (v pátek) jsem měl NB doma opravený. při druhé reklamaci mi dokonce můj kus vyměnili za novější generaci s větším HDD. Momentálně mám MacBook, problém jsem s ním neměl od chvíle kdy jsem ho po prvé zapnul... Ale ty hledáš notebook kolem 13k, poradil bych ti nejspíš nějaký Samsung. Sice to je značka spíše na televize, mobily atp., ale co se týče notebooku taky nejsou na nízké úrovni a vyrábí často z celkem solidních materiálů, navíc konfigurace nabízených notebooků je na tom snad nejlépe v poměru Cena/Výkon/Vzhled. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 13 000 to nebude u kazde znacky zadna slava - je to to nejlacinejsi co se da koupit a kazdy vyrobce ma v teto nizke tride jen plastacky - tyto pocitace vetsinou kupuji deti pro zabavu - na caste prenaseni to neni ani nahodou - narocnejsi uzivatele vybiraji o tridu vys kde uz je kvalita na lepsi urovni - kazda znacka ma levne plastaky ale i vyssi modely solidne udelane - jak tu nekdo pred tim psal ze se nevyplati kupovat pocitac za 30000 ze za 3 mesice stoji 16000 - tak to asi tomu opravdu rozumi - ja sem treba v kvetnu kupoval lenovo t420 za 27000 a dnes v prosinci stoji tento model skoro 28000 - takze kdo chce kvalitu tak ji opravdu nenajde u zadne znacky za 13000 - takovy prenosny pocitac se hodi akorat na prenaseni po baraku a kdyz ho bude uzivatel chtit opravdu pouzivat tak k cemu je urceny tak si muze byt jisty ze vetsinou tuto zatez po case nevydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diky vasim komentarum a rozhovorum s lidma v mem okoli sem byl "donucen" se priklonit pro stolni PC :D... takze utahne sestavenej PC za 12k dnesni hry a na jaky detaily (popripade muzete nejake navrhy PC hodit sem) diky

Dá ale doporučuju prozatím použít nějakej starej disk jestli máš doma, nebo jestli nemá kamarád nějakej nepotřebnej. Sou v současný době nesmyslně drahý, až opravěj továrny v Thajsku tak cena klesne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 13 000 to nebude u kazde znacky zadna slava - je to to nejlacinejsi co se da koupit a kazdy vyrobce ma v teto nizke tride jen plastacky - tyto pocitace vetsinou kupuji deti pro zabavu - na caste prenaseni to neni ani nahodou - narocnejsi uzivatele vybiraji o tridu vys kde uz je kvalita na lepsi urovni - kazda znacka ma levne plastaky ale i vyssi modely solidne udelane - jak tu nekdo pred tim psal ze se nevyplati kupovat pocitac za 30000 ze za 3 mesice stoji 16000 - tak to asi tomu opravdu rozumi - ja sem treba v kvetnu kupoval lenovo t420 za 27000 a dnes v prosinci stoji tento model skoro 28000 - takze kdo chce kvalitu tak ji opravdu nenajde u zadne znacky za 13000 - takovy prenosny pocitac se hodi akorat na prenaseni po baraku a kdyz ho bude uzivatel chtit opravdu pouzivat tak k cemu je urceny tak si muze byt jisty ze vetsinou tuto zatez po case nevydrzi.

Ono by bylo spíš lepší, kdyby sis ty příspěvky pořádně četl, psal jsem že "pokud vyjde nový model, ten starší se cenově propadne" ono snad lenovo vyšlo s novějším modelem toho co jsi koupil? ani ne, navíc máš pracovní nb úplně jiné kategorie, zaměření na práci a dlouhou výdrž baterie a ne na hraní her, on by to se 14" displejem ani dost dobře nešlo.

No a co se týče mého pracovního NB který denně už tři roky nosím do práce, přenáším v batohu, připojuju s usb modemem denně na net a dělám s ním 8 hodin a asi budeš překvapen že je to paradoxně ACER Aspire 5310, ano ušmudlanej trapnej ACER socka za 12 tisíc a není mu po třech letech ani prd (až na baterku, už není nějak v kondici).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tady meles za nesmysly - posledni model thinkpad t420 stoji nyni kolem 25- 35 tisic podle konfigurace - o rok starsi bracha t410 se novy prodava stale take kolem 30000 - a hry normalni clovek hraje na normalnim pocitaci nebo ps3 xbox atd. a ne na prenosnym - a je jedno jestli ten notebook stoji 50000 protoze to stejne na hry nebude vubec vhodne - nazev je kvalita levnych nb tak jsem psal co je to za kvalitu - a ze ti pocitac za 12000 vydrzel 3 roky v plne zatezi tak to bud jedine rad protoze mnoho dalsich takovych uz to ma davno za sebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tady meles za nesmysly - posledni model thinkpad t420 stoji nyni kolem 25- 35 tisic podle konfigurace - o rok starsi bracha t410 se novy prodava stale take kolem 30000 - a hry normalni clovek hraje na normalnim pocitaci nebo ps3 xbox atd. a ne na prenosnym - a je jedno jestli ten notebook stoji 50000 protoze to stejne na hry nebude vubec vhodne - nazev je kvalita levnych nb tak jsem psal co je to za kvalitu - a ze ti pocitac za 12000 vydrzel 3 roky v plne zatezi tak to bud jedine rad protoze mnoho dalsich takovych uz to ma davno za sebou

Jo a to mi takhle vydržel už několikátej a ne jen mě, ale to je jedno. Výš co to znamená propad cen u NB který se přestane vyrábět, protože na trh firma dává nový model ? asi ne jinak by si tu nemlel nesmysly ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi asi natrvdlej - letosni thinkpad t420 se prodava za 30000 - lonsky model thinkpad t410 taky za 30000 - opravdu si myslis ze prenosny pocitac za 13000 je vhodny na prenaseni cestovani atd - jestli ano tak neni s tebou co resit - takovy pocitac si muzes doma postavit akorat na stul a modlit se aby ti vydrzel aspon 1 rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi asi natrvdlej - letosni thinkpad t420 se prodava za 30000 - lonsky model thinkpad t410 taky za 30000 - opravdu si myslis ze prenosny pocitac za 13000 je vhodny na prenaseni cestovani atd - jestli ano tak neni s tebou co resit - takovy pocitac si muzes doma postavit akorat na stul a modlit se aby ti vydrzel aspon 1 rok

Tak ještě jednou a pomalu OBA ty modely od Lenova se JEŠTĚ VYRÁBĚJÍ, až se ten starší PŘESTANE VYRÁBĚT bude jeho cena okamžitě poloviční než se vyprodají zásoby ve skladech. Kapiš to ? Snad už jo. To že Lenovo drží svoje modely ve výrobě tak dlouho je věc jiná, nedělají to všechny firmy.

A ano i počítač za 13 tis je vhodný na cestování, až mi takový počítač nevydrží a ne jen mě (nebudu počítat sortu lidí jakou je můj post pubertálný synovec který je schopný roflákat i Latitude E6400 XFR) tak s tebou budu souhlasit, zatím mám několikaleté zkušenosti naprosto odlišné od tvého tvrzení a proto si za tím svým budu stát. Závěr - ano Lenovo je dobrej NB, ale je drahej, a ne každej má povidlový doly, tiskárnu na lowe, atd. aby si ho mohl koupit, musí proto takový člověk, který nemá na Lenovo zůstat u stolnáího PC protože má "jen" 13 tis. a to na NB nestačí? asi ne že jo. Ano dá se koupit za menší peníze podobný NB a vydrží taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost pochybuju o tom ze cena ruci za kvalitu, je to jak kdybys tvrdil ze starej petkovej bavorak za 50000,- je hracka pro deti a novej Fiat Panda za 160.000,- je letadlo.... je dost jinejch vlastnosti, ktery beznej uzivatel oceni v notasu za 13K a budou mu uplne ukradeny v NB za 30K.....

ty jsi brouk pytlik - pocitac za 13000 je opravdu pro pubertaka ktery nema penize ale za kvalitni zpracovani si musis u kazde znacky priplatit - kupuj si dal hracky pro deti a zij si svuj fantasticky svet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi take trochu mimo co - tady byla otazka na jedinou vlastnost a to na kvalitu levnych nb - a jestli na nb za 30000 musis byt trochu opatrny tak za 13000 trikrat tolik - jestli si nekdo mysli ze plastovy pocitac za par slupek je kvalitnejsi jak poloproprofesionalni s horcikovou slitinou na vystuhu tak by se mel lecit a nebo doplnit vzdelani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu