Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 nebo PS3(rozhodnutí)


PrOFi

Recommended Posts

Už dlouho jsem rozmýšlel co si koupit a zbývá mi 2 týdny do vánoc tak se musím rozhodnout.

Nevím i PS3 nebo Xbox 360.

PS3: Má skvělé exkluzivní hry,hraní po internetu zdarma.

(-)Má slabší RAM,Grafickou kartu než Xbox 360

256 MB XDR RAM

Propustnost: 25,6 GB/s

Přístupná i pro GPU

NVIDIA RSX na jádru G70 s 256 MB paměti

Procesor Cell Broadband Engine s frekvencí 3,2 GHz

7 SPE jednotek 3,2 GHz

256 KB SRAM na jednotku, 512 KB L2 Cache

Xbox 360:

Typ: IBM Power

Architektura: 3 jádra, 6 threadů

Frekvence: 3,2 GHz každého jádra

L2 Cache: 1 MB

FSB: 2,7 GHz

Typ: IBM Power

Architektura: 3 jádra, 6 threadů

Frekvence: 3,2 GHz každého jádra

L2 Cache: 1 MB

FSB: 2,7 GHz

Velikost: 512 MB DDR3

Frekvence: 700 MHz

128bitová sběrnice

Propustnost: 22,4 GB/s

Má velice dobré exkluzivní hry,a podle mě i lepší jak PS3

Má větší RAM,Grafickou kartu

Má kvalitnější ovladač a jiné věci.

Prosím vás o pomoct potřebují vědět definitivní rozhodnutí ,tak prosím kdo tu bude psát do příspěvku prosím shodněte se jako tým a řekněte co je výhodnější,lepší,silnější co si mám koupit jestli Xbox 360 nebo PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nikdo ti tu nerekne co je lepsi a co si mas koupit. Mrkni treba na hry a sam se rozhodni ktere hry by te bavili vic. Rekni si jestli te treba bude bavit Uncharted 1,2,3 nebo Gears od war 1,2,3 a tak to udelej i s ostatnima exkluzivkama. S grafikou u her podle meho jsou na tom obe konzole stejne. Nektera hra ma lepsi grafiku u ps3, nektera zas u boxu to si nevyberes. To same ovladace, nekdo je odkojenej na dualshocku (třeba jako ja) a nekdo zas neda na xboxovej dopustit. Ktera konzole ma vetsi ram, nebo Cache pamet vubec neres ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím aby si toho nelitoval , jsou spekulace že by se snad po novém roce měly oznámít příchod nové konzole od MS , Nástupce xbox 360 , hodně se o tom píše a spekuluje ale nikdo neví přesní termín Lauch, Takže muže přijít příští rok a nebo v roce 2013 ... Osobně vlastním Xbox 360 spokojenej ale mam ho doma už čtvrtým rokem , tudiž když jsem ho kupoval by skoro na začátku své existence ... Vybírej podle titulů které se ti více zamlouvají , po grafické stránce jsou si obě rovni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin to ti nikdo nemůže říct na 100% každá ta konzole ma svoje pro a proti a to, že tady 20x řekneš, ať ti dáme nejlepší konzoli je maximalně na pěst. Kdyby jedna byla o tolik výhodnější,lepší,populárnější jak ty píšeš tak se tady o té druhé nikdo nebude bavit, protože by byla nevýhodnější, horší, méně populární a nikdo by ji nekupoval.

Konzole jsou to srovnatelné. Jen si ujasni jesli chces platit za hrani online, a jaké hry se ti více líběj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy se zde neshodneme. Každému se líbí něco jiného a bude si stát za svým.

Nicméně - pokud ti jde o nejlepší grafiku, běž do PC. Kupovat konzoli pro grafiku je nesmysl a nesmysl to bude vždy. Konzole se vybírají podle her. A spíš podle exkluzivních her, kvalita her multi-platformových her je prakticky shodná. Fanboyové se sice budou hádat, že ta a ta hra je lepší, ale většinou jsou rozdíly poznat pouze při srovnávání "vedle sebe", tedy věci, kterou normální uživatel dělat nebude.

Ale dobrá zpráva. Ať už koupiš co chceš, chybu neuděláš, na to jsou konzole příliš stejné. Stejně tak se neboj nové generace, i kdyby vyšly příští rok, nějaký čas potrvá, než se generace rozjede a objeví se kvalitní hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi fakt jak blbej. 100 lidí, 100 chutí. Každá konzole má svoje plus i mínus. Rozhodnout se musíš sám co ti bude víc vyhovovat! Doporučuju jít třeba do ňákýho obchoďáku, obě dvě konzole si osobně vyzkoušet a rozhodnout se která ti celkově bude vyhovovat víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho příspěvky mi přijdou jak od nějakýho bota,ani neumí česky...vykašlete se na něj,když se neumí rozhodnout,pravděpodobně není hráč, protože každej normální člověk si sedne k youtube,podívá se jestli mu sedí uncharted 3,LBP nebo gears of war či forza a rozhodne se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GOOGLE ti nic neříká , během 24milisekund našel 114 000 000odkazů který řeší tvůj problém ... Zdá se ti to málo ???? http://www.google.cz/search?client=opera&rls=cs&q=PS+3+vs+XBox+360&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu