Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX RGH nejde KINECT


Recommended Posts

A jak to v tom případě funguje?Když už tam tu verzi mám a nahraji ji tam znova, tak to není update ne?Nějak to nechápu...

Ono to z toho update stáhne v podstatě jen soubory podstatné pro kinnect, ale musí to být z té samé verze,jinak je to nenajde, pravidla jak to pojmenovat a nahrát tady už v tématu máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
S tou aktualizací mám následující zkušenost - case sensitive to určitě není, tj velké a malé U v tom nehraje roli, ještě jsem to tady pro jistotu přezkoušel.

Přejmenováno na $$ystemupdate od správného updatu půjde v 99 procentech případů, když to občas některým lidem opravdu nešlo, pak jsme to napravovali takto:

1) Přejmenovat launch.ini na bootovacím médiu (obvykle hdd1) na chvíli na jiný název - tj naběhne se do NXE bez launch.ini (tj bez dashlaunch options)

2) Vrazit tam FAT32 flashku s příslušným $$ystemupdate

3) Po updatu přejmenovat launch.ini zpět

Takhle to šlo zatím vždy když to někomu zlobilo

... čaute tak jsem dnes zkoušel tuto možnost a nefunguje mi ,update jsem zkoušel Ss Uu a nic ,mám verzi 360S model 1439 RGH dash2016747 ...

chjooo pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuálně jsem dva případy nespárovaných kinektů řešil. Nikdo nepostupoval podle správného postupu:

- Jeden měl v konzoli dashboard 16747 ale používal flashku s updatem 17489 - samozřejmě ji to nenašlo a update se neudělal.Používal totiž nějaký ten balíček z ulož.to, kde je poslední verze

- Druhej borec měl flashku naformátovanou na NTFS takže mu to nečetlo vůbec nic

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Provadel sem upadet DS z 2.0.14699.0 na 17489. Update proběhl, ale ted se mi nedari aktualizovat Kinect. Zkoušel sem výše uvedené postupy a po vypnutí zapnutí nedochází k výzvě k aktualizaci. Flaskdisk FAT32 6GB. Zkoušel sem $ystemUpdate, $ystemupdate, $$ystemupdate a $$ystemUpdate a nic. Mam XBOX bez HDD jen se 4 GB pamětí. Naka rada? Dekuji[h=2][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

V tématu ZDE jsi měl problém s updatem samotným, takže se to nakonec podařilo, prima. Když nic jiného, tak by bylo alespň fajn tam napsat, co jsi dělal špatně. Alespoň jako feedback pro ostatní.

Teď ke tvému dalšímu problému - nerozumím tomu, proč zkoušíš "$ystemUpdate, $ystemupdate". Tohle se nikde nepíše, nikdy to nikomu nefungovalo a nebude to fungovat ani tobě. Pravidlo je jednoduché - pokud je instalovaný Dashlaunch, složka se musí jmenovat $$ystemupdate, pokud Dashlaunch instalovaný není (což v případě kdy se dělá update DB = přepisuje se obsah NAND není, pokud ho tam obratem nenainstaluješ), tak se musí jmenovat $Systemupdate.

Až takhle je to jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • drak3go pinned a unpinned this téma
  • 2 months later...

Ještě bych k tomuto doplnil jeden velice důležitý fakt, bez kterého si s žádným postupem pravděpodobně neškrtnete a budete možná trochu zoufalí jako já.

 

V případě RGH je velice pravděpodoné, že je na konzoli nainstalován i DashLaunch, který spouští Freestyle Dashboard po spuštění.

 

V tom případě je nutné vypnout funkci "noupdate" přímo v DashLaunch a dát uložit nastavení do launch.ini. v kořenovém adresáři.

 

Potom by update měl fungovat, rady na přepsání launch.ini na jiný název dočasně, aby se toto obešlo mi nefungovaly, proto jsem se tu trápil skoro 3 hodiny.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu