Jump to content
  • 0

Problémy se staženými hrami do flash PSP

DonatellaNutella
 Share

Question

Ahojky,

včera jsem si flashla PSP 1004 z 5.50 na 6.60 PRO B10 CIPL.

Mám jen jeden jediný problém a to ten, že mi nefungují stažené hry. Prošla jsem si všechny rady na téhle stránce a nic mi nepomohlo. Uměl by mi někdo, prosím pomoct ? Upozorňuju, že to musí být člověk, který má silné nervy.

Předem děkuji

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ahoj,

některé se ani nezobrazí a ukáže se jen ikonka na které je: Corrupted data. Naopak třeba u hře Crash to ukáže všechno a když kliknu na spustit hru napíše to : The copyright protection information is invalid 8010850E . Kopíruju to na PSP/GAME. Když je koncovka u hry .iso tak to kopíruju na ISO, ale nezobrazí se mi.

• 0
System Software Version 6.60

Aha tak teď už je to jasný, to PSP nemáš flashlý :) , protože kdyby jsi ho měla flashlý tak by za tím 6.60 bylo ještě PRO B10 takkže by to vypadalo takhle 6.60 PRO B10 . Normálně zopakuj ten flash, ale tentokráte pořádně, do PSP/GAME dej PROUPDATER a cipl_flasher, potom v PSP spusť ten updater, zmáčkni X a potom zase X, pak se koukni do toho system information, jestli tam máš to 6.60 PRO B10 a potom zase najeď do her a spusť ten CIPL flasher, stiskni křížek a nainstaluj, potom až to najede zpět do menu, tak PSP úplně vypni a zapni a koukni se zase do system information, jestli tam máš PRO B10, pokud ano, tak už to máš flashlý.

Reiko: Kdyby jsi ten její příspěvek pořádně četl, tak by jsi zjistil, že to tam psala cituji

Když je koncovka u hry .iso tak to kopíruju na ISO