Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Exklusivní hry pro PC


Jeniczech

Recommended Posts

Chtěl jsem se zeptat, zda by mě tu někdo doporučil nějaké dobré novější gamesky na PC. Posledních 6 let jsem hrál výhradně na konzolích a zvykl si na určitý komfort. Mé nové PC je poměrně dobré, v klidu běží ARMA 2, CRYSIS, TOTAL WAR 2 SHOGUN.. Nicméně ani jeden z titulů mě nikterak neohromil. Je zde nějaká hra, která opravdu za něco stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SR 3 a TES V jsou snad multiplatforní hry...

Jestli tě neohromil Total War Shogun 2, tak už asi nic...Ze strategií zkus snad Settlery nebo sérii Anno.

Určitě stojí za zmínku Amnesia The Dark Descent a Cryostasis.

Dawn of War II, Red Orchestra 2, Heroes of Might and Magic VI (III, IV), třeba i starší Team Fortess 2.

DCS A-10C Warthog, Frozen Synapse, Cities in Motion, Darkspore, Magicka (DLC), Dungeons atd...je toho fakt dost. Snažil jsem se vybrat ze všeho něco.

Něco ze série Combat Mission nebo třeba Men of War.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co mě po pár dnech mile překvapilo je steam.. :) Complet Company of Heroes a všechny datadisky za 4,7e? :D To se asi na mé PS3 jen tak brzy nestane.. :) Stejně jako Wings of pray za 3,7e.. :D Tady se asi nudit nebudu.. :D

BTW: Kluci, nevíte jak se dá připojit ps3 gamepad k PC.. Hraní na klávesnici a myši sice není zlé.. Ale pokud se člověk chce vyvalit do sedačky, tak je to dost nepraktické..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi nehrál oba díly Mass Effectu na konzolích (nebo pokud jsi hrál jenom 2ku na PS3), tak rozhodně do to jdi! A HNED! Epický příběh, návaznost mezi díly (save file transfer) a skvělá akce! Když jsem si koupil gamerského kompa, tak to byly první dvě hry, co jsem si pořídil!

Ze strategií pak zkus Heroese, Starcraft II, Civilization = všechno very nice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu