Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy s vložením videa


pokejara

Otázka

Ahoj, potřebuju poradit. Mám PSP 3004, firmw 6.60. Klasicky podle návodu mi jdou naházet do PSP obrázky i hudba,ale problém je s videem. Moje PSP videosoubory prostě nevidí, přestože jsou ve formátu MP4 a ve složce VIDEO. Zkoušel jsem už různý konvertory,ale prostě to nevidí. Nevíte kde je chyba? Díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Musíš si stáhnout konvertor PSPVC nebo DVDFab a převést ta videa s nima, protože to že to video má příponu .mp4 neznamená, že to půjde, tam záleží na kodeku.

Pokud pouzivas PSPVC, tak jaky davas vystup? Pro PSP je jich tam hrozne moc..nebo na tom nezalezi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak PSPVC mi nejde, když už se to překonvertuje, tak to nakonci hodí nějakou chybu. Nakonec mi to šlo přes AllToPSP, ale konvertování trvalo tak 3 hodiny..přece musí bejt jinej způsob jak to do toho PSPčka naházet? Lidi kolem mě co maj starší to tam kopírujou přímo bez nějakýho dalšího převádění...tak fakt nvm kde je chyba:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu