Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mafia II DLC pack .. jak nainstalovat ?


Recommended Posts

Stahl jsem si Mafia II a Mafia II DLC pack.

Oboji jsem do Xboxu nahral pres Iso2God.

Mafia II funguje, ale nevim jak rozjet ten DLC pack.

Ve FSD ho vidim v seznamu her jako "Expansion Installer" ale kdyz ho zkusim spustit, tak mi to napise "Can't load expansion pack. Please try again".

Kdyz zkusim primo v Mafia II najet na menu "Obsah je stazeni" tak mi to napise, ze musim byt prihlasen ke sluzbe Live .. to samozrejme nejsem a ani nechci byt.

Poradi nekdo jak DLC pack rozjet ?

Diky

EDIT: kdyz se podivam do FSD pres web rozhrani, tak tam to vypada takto[TABLE=class: GameContentHeader, width: 2]

[TR]

[TD=class: gameName]Game Name[/TD]

[TD=class: titleID]Title ID[/TD]

[TD=class: titleID]Media ID[/TD]

[TD=class: gamePath]Path[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: gameName]Expansion Installer[/TD]

[TD=class: titleID]ffed2000[/TD]

[TD=class: titleID]00000000[/TD]

[TD=class: gamePath]Hdd1:\Content\0000000000000000\FFED2000\00007000\0B954BB8D73E7D9FF94F[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: gameName]Mafia II[/TD]

[TD=class: titleID]5454087d[/TD]

[TD=class: titleID]32400dc0[/TD]

[TD=class: gamePath]Hdd1:\Content\0000000000000000\5454087D\00007000\B61918C9FAE2843C95D5[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sory použij YarisSwap 0.9 první načti tvuj profil pak uprav DLC pokud ani tak nejde tak stáhni update a jestli to furt nejde tak máš špatný dlc který nejde na hru kterou máš ( duležité je také správně nakopirovat yaris ti to ukaže kde to má byt popř. i odešle přes FTP )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sory použij YarisSwap 0.9 první načti tvuj profil pak uprav DLC pokud ani tak nejde tak stáhni update a jestli to furt nejde tak máš špatný dlc který nejde na hru kterou máš ( duležité je také správně nakopirovat yaris ti to ukaže kde to má byt popř. i odešle přes FTP )
dík, zkusím stáhnout yaris swap. dlc jsem stahoval už čtyřikrát z různých zdrojů, tak doufám že to yarisem rozjedu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ja to vyresil nasledovne.

Samotnou hru jsem vyextrahoval pomoci Xbox Image Browser a nakopiroval na interni disk Xboxu (slo by i pres Iso2God, ale kvuli uspore mista jsem zacal pouzivat Xbox Image Browser).

DLC jsem take vyextrahoval pres Xbox Image Browser a pote jej nacetl v Yaris Swap.

Nasledne jsem obsah slozky content\0000000000000000\FFED2000\FFFFFFFF\ nakopiroval do Hdd1:/Content/0000000000000000/5454087D/00000002/ v Xboxu.

Kam soubory patri je videt prave v Yaris Swap po nacteni v seznamu souboru, sloupec "Original Directory".

DLC jsem ani v Yaris Swap nijak neupravoval. Pouzil jsem jej jen na to abych videl kam patri.

Poslednim krokem je stazeni Update hry (detail hry (Y - Options) / Manage Title Updates / Download TUs).

Mimochodem vite nekdo odkud se TU stahuje ? Predpokladam, ze z Live to nebude kdyz jej mam v konzoli zakazany a profil nemam do Live prihlaseny.

Diky Domi_CZ za nakopnuti ... Yaris Swap mi pomohl abych videl kam soubory patri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

aha takze to mam zas nejaky dojebany.. :D protoze ja co udelam tak stoji za ....... prvni dvd sem prevedl pres iso2god a nakopiroval na externi disk, druhy dvd sem prevedl pres xbox image browser a ty veci z te slozky content (dlc) sem nahral do slozky prvniho dvd, content/000000000/5454087D/00000002/ pak sem stahl title update a nic zas.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, můj postup:

1. Rozbalení Mafie 2 pomocí ISO2GOD

2. Rozbalení Mafia 2 DLC pomocí XBox Image Browser

2a. Pomocí programu Yaris Swap jsem zjistil přesnou cestu DLC, originální cesta je podle mého DLC "content\000000000000000\FFED200\FFFFFFFF", Yaris Swap by ti měl ukázat jinou cestu ve tvaru "content\000000000000000\XXX\YYY" (najdeš to pod položkou "Original direcotry"), kde XXX by měla být cesta k DVD Mafia2 a YYY by měla být podsložka s DLC.

3. Instalace TitleUpdate - najedeš na hru a zmáčkneš Y, pak vybereš možnost Title Update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Otevřeš si Yaris Swap

2. Klikneš na tlačítko Go To Folder

3. Vybereš cestu k rozbalenému DLC DVD - stačí vybrat cestu do složky "content" (do té, která ti vznikla extrahováním přes Image Browser)

4. Ve spodní části programu Yaris Swap se ti načte daná hra u které uvidíš položku "Original Directory" a podle toho přejmenuješ a vložíš složku s DLC packem

Takže původně hra byla ve složce "content\000000000000000\FFED200\FFFFFFFF" a podle "Original Directory" ji změníš na tvar "content\000000000000000\XXXXXXXX\YYYYYYYY" (za X..X a Y..Y dosadíš tu cestu z "Original Directory").

Jakmile budeš mít hotovo, zkopíruješ obsah složky "content\000000000000000\" do té samé, co máš v XBOXu.

Snad je to srozumitelné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz si prevadim dlc pres iso2god tak to hned zkusim a kdyztak napisu jak sem dopadl.

edit: udelal sem to presne podle navodu, prekopiroval a proste to v te hre nevidim, vzdavam to, dekuju za snahu. :)

edit2: nehraje na to roli to ze to chci hrat z externiho disku? neni potreba mit to dlc na origo xbox disku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu