Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3/Xbox vypálené hry-potřeba?


gladiatus96

Otázka

Zdravím všechny příznivce konzolí :)

Před nedávnem jsem prodal mojí 1. konzoli (Ps2) a nyní plánuji koupi buď Xboxu,nebo PS3

Podotýkám, že jsem tu poprvé a tudíž nejsem obeznámen s fórem, omlouvám se, jestli už toto vláknu tu je.

Konzole by byla převážně na offline hraní.

Můj dotaz je takový.. potřebuji něco specifického, abych mohl hrát vypálené hry?? U Xboxu musím mít nějaký flash, nebo co to je.. u PS3 je to jak??

Musím k tomu dokupovat nějakou speciální mechaniku, nebo hry rozjedu jen tak z disku/HDD (bavíme se pořád o PS3)

Chtěl bych vědět o tomto tématu co možná nejvíce, jelikož jak jsem říkal, jsem amatér O_o

Jináč konzoli bych vybíral někde na aukro, prostě byla by bazarová. Peněz moc není.. teď jsem vyplázl ranec za noťas a zrcadlovku :))

Děkuji moc!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No je tu dost podobnejch topicu jako je tenhle.

Staci se podivat do Xbox 360 sekce a do psp 3 sekce.

Strucne PS 3 se da taky "flashnout"(pres update) ale jdou jen nejake konzole(mene nez u xboxu)

U xboxu jdou skoro vsechny fleshnout vcetne slimu .

Mel jsem jak ps 1 tak ps 2 a ps 3 ale tu jsem prodal a sehnal si Xbox 360 mam ho radeji at uz kvuli hram (gow,alan wake atp.), tak mi prijde ze pri nekterych hrach bezi lepe nez PS 3 (ted me tu nejaci PS3 fans ukamenujou) .

Takze jestli ti jde jen o flash a o single player, ja bych bral Xbox 360 klidne nakej starej fat co ma revizi jasper bud flashej nebo nefleshej a nechat si ho flashnout nebo udelat RGH ( muzes hrat veci rovnou z HDD a nemusis vypalovat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano ale ty nejnovejsi XGD3 musis opatchovat a mit dobrou vypalovacku a verbatimky . Ale toho je plny internet jak na to a navodu tez, je to opravdu lehka zalezitost staci hledat. Ale pokud od nekoho budes kupovat xbox nebo nechavat flashovat xbox urcite ti ten dotycny rad poradi co a jak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sice jsem majitel ps3 ,ale jak je tu psáno ,tak na offline hraní je =xbox ideální ,měl jsem ho rok a něco a nemůžu na něj zapomenout haha,

Kdyby nebyl tak kazový ,asi bych u něj zůstal ,jenže PS3 A Sony , to je kvalita o sobě. Ps3 si vyžaduje hrát online, protože je to grátis -

U xboxu si musíš kupovat kupóny s online hraním cca 1000kč ( na rok ) . Sice jsem neměl flash ,ale vyblbnul jsem se na něm až až .

Ps3 se dá taky flashnout ,ale je to složitý a to si já schválím ,protože nepodporuje tolik pirátství a přesně to je ten případ, kdy

Xbox a jeho Hráči škodí hernímu průmyslu , i když se hry zdarma hrají krásně ( podotýkám,že jsem hrdý na svojí sbírku her,který si kupuji ,není jich dost ,ale těší mě to! ) Pokud to budeš brát z hlediska financí ,tak XBOX360 je pro tebe jako šitý . I když si na něm nezahraješ hry typu UNCHARTED 2 3 . KILLZONE 2 3 , GT5. GOD OF WAR. HEAVY RAIN , ATD ATD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Sice jsem majitel ps3 ,ale jak je tu psáno ,tak na offline hraní je =xbox ideální ,měl jsem ho rok a něco a nemůžu na něj zapomenout haha,

Kdyby nebyl tak kazový ,asi bych u něj zůstal ,jenže PS3 A Sony , to je kvalita o sobě. Ps3 si vyžaduje hrát online, protože je to grátis -

U xboxu si musíš kupovat kupóny s online hraním cca 1000kč ( na rok ) . Sice jsem neměl flash ,ale vyblbnul jsem se na něm až až .

Ps3 se dá taky flashnout ,ale je to složitý a to si já schválím ,protože nepodporuje tolik pirátství a přesně to je ten případ, kdy

Xbox a jeho Hráči škodí hernímu průmyslu , i když se hry zdarma hrají krásně ( podotýkám,že jsem hrdý na svojí sbírku her,který si kupuji ,není jich dost ,ale těší mě to! ) Pokud to budeš brát z hlediska financí ,tak XBOX360 je pro tebe jako šitý . I když si na něm nezahraješ hry typu UNCHARTED 2 3 . KILLZONE 2 3 , GT5. GOD OF WAR. HEAVY RAIN , ATD ATD .

Ehm, dle mě je to zcela naopak. Na XLive jsou daleko kvalitnější online služby, PSN je jen "nouzový" řešení, aby na PS3 něco podobnýho bylo. A Xbox a jeho hráči škodí hernímu průmyslu? A to jako čím? Že Xbox vydělává na XLive, že Xbox prodal víc konzolí, že Xbox prodal více her, než PS3 i přes často prezentovanou míru pirátství?

A k těm hrám, který si nezahraješ zase třeba na PS3: Fable, Gears of War, Alan Wake, Forza, Halo,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci nic řikat ale stim že Xbox 360 škodí hernímu průmyslu myslel ty pirátské verze her a ano xbox 360 prodal více konzolí jenže ono těch 365 dní co měl navíc než vyšlo ps3 je taky celkem dost a já si myslim že bysme se tu neměli hádat jaká konzole je lepší ale bejt rádi že aspoň něco máme a můžeme na tom hrát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ehm, dle mě je to zcela naopak. Na XLive jsou daleko kvalitnější online služby, PSN je jen "nouzový" řešení, aby na PS3 něco podobnýho bylo. A Xbox a jeho hráči škodí hernímu průmyslu? A to jako čím? Že Xbox vydělává na XLive, že Xbox prodal víc konzolí, že Xbox prodal více her, než PS3 i přes často prezentovanou míru pirátství?

A k těm hrám, který si nezahraješ zase třeba na PS3: Fable, Gears of War, Alan Wake, Forza, Halo,...

Z googluj a uvidíš ,kolik ztratili herní vývojáři ,,, .... Nedávno jsem na netu četl statistiku ,která ukazovala ,kdo tu dominuje v pirátství .

1-PC 2-XBOX 360 3- WII ... Ps3 ani nezařadili mezi piráty ,protože to nemělo podle nich cenu .Nezapomínej ,že první rok ,co byl =X360 v prodeji ,že taky byli dost kazové a nevydrželi někomu ,tak jak měla ta konzole vydržet. A když vyšla PS3 ,tak hráči z X360 přešly na Ps3 . Reklamace X360 bylo nespočetně , tudíž na každého člověka ( myslím toho samého ,padly 2 konzole x360.) A i když Ps3 měla rok zpoždění ,tak je na dobré cestě překonat X360 v prodejnosti . O celý rok a dohnal xbox 360 neskutečným způsobem .... PSN , je na dobré cestě! Vytřískat ,co nejvíc peněz z lidí ,tím se řídil MICROSOFT. BATERKY, PLACENÍ ÚČTŮ ,JAKO BY KONZOLE NESTÁLA UŽ POŘÁDNĚ JMĚNÍ . ATD ... Jo a s těmi hrami ,co si nikdy nezahraji ,tě musím zklamat ,protože Všechny hry jsem si koupil ,když jsem byl Vlastníkem X360. I u Alan WAKE,,, HA,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z googluj a uvidíš ,kolik ztratili herní vývojáři ,,, .... Nedávno jsem na netu četl statistiku ,která ukazovala ,kdo tu dominuje v pirátství .

1-PC 2-XBOX 360 3- WII ... Ps3 ani nezařadili mezi piráty ,protože to nemělo podle nich cenu .Nezapomínej ,že první rok ,co byl =X360 v prodeji ,že taky byli dost kazové a nevydrželi někomu ,tak jak měla ta konzole vydržet. A když vyšla PS3 ,tak hráči z X360 přešly na Ps3 . Reklamace X360 bylo nespočetně , tudíž na každého člověka ( myslím toho samého ,padly 2 konzole x360.) A i když Ps3 měla rok zpoždění ,tak je na dobré cestě překonat X360 v prodejnosti . O celý rok a dohnal xbox 360 neskutečným způsobem .... PSN , je na dobré cestě! Vytřískat ,co nejvíc peněz z lidí ,tím se řídil MICROSOFT. BATERKY, PLACENÍ ÚČTŮ ,JAKO BY KONZOLE NESTÁLA UŽ POŘÁDNĚ JMĚNÍ . ATD ... Jo a s těmi hrami ,co si nikdy nezahraji ,tě musím zklamat ,protože Všechny hry jsem si koupil ,když jsem byl Vlastníkem X360. I u Alan WAKE,,, HA,

Ale spousty reklamací mělo i PS3, mechaniky, YLODy a stále to pokračuje.. obě tyhle konzole jsou neskutečně poruchový, i když je fakt, že první revize Xka na tom byly opravdu hodně špatně. (btw otázkou je, jestli se vůbec reklamovaný kusy započítávaj do prodejů.. ;))

K tomu pirátství.. Ano, na Xboxu 360 se pirátí, ale když se podíváš na prodeje her, tak se jich na Xbox prodává stále více než na PS3... A je to hlavně díky US trhu, kde je prodáno nejvíce Xboxů a míra pirátství tam není tak velká. Otázkou taky je, jestli se jako úspěch u Sony dá počítat to, že skoro dohnala Xbox 360, když v minuý generaci konzolí Sony jednoznačně konkurovala..;) Někde je prostě problém a ten problém je to (podle mě), že Sony má slabej marketing na důležitým US trhu a nedokáže svoje exkluzivní hry pořádně prodat.

btw psal jsem, že si ty hry nezahraješ na PS3 ;)

Zdravím všechny příznivce konzolí :)

Před nedávnem jsem prodal mojí 1. konzoli (Ps2) a nyní plánuji koupi buď Xboxu,nebo PS3

Podotýkám, že jsem tu poprvé a tudíž nejsem obeznámen s fórem, omlouvám se, jestli už toto vláknu tu je.

Konzole by byla převážně na offline hraní.

Můj dotaz je takový.. potřebuji něco specifického, abych mohl hrát vypálené hry?? U Xboxu musím mít nějaký flash, nebo co to je.. u PS3 je to jak??

Musím k tomu dokupovat nějakou speciální mechaniku, nebo hry rozjedu jen tak z disku/HDD (bavíme se pořád o PS3)

Chtěl bych vědět o tomto tématu co možná nejvíce, jelikož jak jsem říkal, jsem amatér O_o

Jináč konzoli bych vybíral někde na aukro, prostě byla by bazarová. Peněz moc není.. teď jsem vyplázl ranec za noťas a zrcadlovku :))

Děkuji moc!!!!

Pokud jsi více méně SP hrát, ber PS3. Pokud si chceš užít kvalitní MP zážitek, sáhni raději po Xku ;) Nejlepší kombinace dle mě je mít obě konzole, pokud na to máš finance :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tebou musím souhlasit ,že Xbox si Drží USA, zase Asie a Evropa je,pro SONY. Ylod je věc,kterou jsem zatím nepoznal a doufám že nepoznám!

Pokud to mám přirovnat k problému Xka, tak jedině 3 červená světla,,,,

Ono dohánět roční ztrátu ,není zrovna lehký ,ale daří se jim úspěšně. Sony má podle mě Skvostný marketing , hlavně UEFA A SONY PLAYSTATION , atd je jen otázka výběru ,co víc každému sedne ....

Xbox mám rád, strašně jsem si na něj zvykl ,ale odešel mi ,tak jsem zatoužil po PS3 - Vyrůstal jsem na ps1 .ps2. x360 a ps3 ... prostě Sony mě zlákala .

Jak říkám ,záleží na lidech ,kolik chtějí vrážet do her .... A ať už je to s tou prodejností a hrami ,jak chce, tak Nám oběma to nandává WII ,,, haha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
S tebou musím souhlasit ,že Xbox si Drží USA, zase Asie a Evropa je,pro SONY. Ylod je věc,kterou jsem zatím nepoznal a doufám že nepoznám!

Pokud to mám přirovnat k problému Xka, tak jedině 3 červená světla,,,,

Ono dohánět roční ztrátu ,není zrovna lehký ,ale daří se jim úspěšně. Sony má podle mě Skvostný marketing , hlavně UEFA A SONY PLAYSTATION , atd je jen otázka výběru ,co víc každému sedne ....

Xbox mám rád, strašně jsem si na něj zvykl ,ale odešel mi ,tak jsem zatoužil po PS3 - Vyrůstal jsem na ps1 .ps2. x360 a ps3 ... prostě Sony mě zlákala .

Jak říkám ,záleží na lidech ,kolik chtějí vrážet do her .... A ať už je to s tou prodejností a hrami ,jak chce, tak Nám oběma to nandává WII ,,, haha

Jo, Sony se dohnala hlavně díky Eu trhu, proto mě štve, jak kašle na PSN služby pro EU zákazníky, vždy jsem od nich čekal jen to nejlepší a to teď nesplňuje v dost ohledech. A bohužel se ne zrovna moc dobře dokázala poprat s konkurencí od MS.

Každopádně osobně mám taky PS3, protože na singleplayer je víc než dostačující a zlákali mě MGS4 a GT5. Bohužel ale dost značek z PS1/2 nepokračuje, jsou tu sice nový PS značky, ale kvalitativně mě jich moc nezaujalo a asi ani celkově po světě, vzhledem k prodejům exkluzivních PS3 her. A ne že bych to Sony přál, ale poslední 4 roky mluví jasně

Sony SCE: FY 2007 $ - 1,986,348,423, FY 2008 $ - 1,088,800,118, FY 2009 $ - 581,713,161, FY 2010 $ - 893,906,240.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já statistikám nevěřím,protože každý den se jich prodá hodně a počítat to a nebo hodit statistiku na web,kterou neověří sony,je zbytečná věc.

A jak říkám ,nemá to cenu počítat na roky,protože každý den a i potom roce se pořád kupují konzole.

Uncharted 3 přiměl hodně moc hráčů si pořídit ps3 . Studio Naughty Dogg ,to prostě umí a ono to umí všechna studia,která patří sony,,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PSN - zase z toho nedělejte takovou tragédii. Ano, Live je sice lepší, ale není to tak, že by Live dostalo 10/10 a PSN 1/10, spíš tak 8-9/10. Hrát MP se i na PSN dá bez problémů. Beztak úplně nejlepší služby má a mít bude, PC.

Prodeje - řeči o tom, jak se PS3 exkluzivní hry neprodávají nejsou pravda. Respektive, Gears a Halo se prodávají fantasticky, ale ten zbytek už je na tom mnohem hůř. A samozřejmě, exkluzivních her má Sony o něco více, než Xbox, hlavně v poslední době. Co je pro hráče lepší? Dvě hry, kterých se prodá 10 milionů, nebo pět her, kterých se prodá méně?

Je ovšem fakt, že marketing MS je skvělý. Jen by mohli také přinést nějaké tituly, kromě komba GoW/H/FM. Pokud někdo nemá rád tyto typy her, moc pro něj není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já statistikám nevěřím,protože každý den se jich prodá hodně a počítat to a nebo hodit statistiku na web,kterou neověří sony,je zbytečná věc.

A jak říkám ,nemá to cenu počítat na roky,protože každý den a i potom roce se pořád kupují konzole.

Uncharted 3 přiměl hodně moc hráčů si pořídit ps3 . Studio Naughty Dogg ,to prostě umí a ono to umí všechna studia,která patří sony,,,,

No, ono to je ale bohužel přímo od Sony :)

http://www.sony.net/SonyInfo/IR/financial/ar/2008/qfhh7c00000htn6x-att/SonyAR08-E.pdf

A např zde i pro více firem http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=420782

ND umí, Crash je moje oblíbená značka, byla to super hra :) Bohužel zrovna Uncharted mě moc neoslovilo, pro mě to není zajímavá hra. Dávám přednost více příběhově propracovaným hrám s alespoň troškou originality. A třeba Resistance 1 m+ dost bavilo, ale dvojka atrojka mi taky přišly nic moc, stejně tak u Motorstormu, parádní Killzone z PS2 se mi na PS3 moc nezamlouvá, i když teda dvojka měla zajímavej MP.

Ale naopak mě oslovil třeba Heavy Rain, to je epickej herní zážitek a nebo třeba skvěle hratelný LBP ve dvou hráčích :)

PSN - zase z toho nedělejte takovou tragédii. Ano, Live je sice lepší, ale není to tak, že by Live dostalo 10/10 a PSN 1/10, spíš tak 8-9/10. Hrát MP se i na PSN dá bez problémů. Beztak úplně nejlepší služby má a mít bude, PC.

Prodeje - řeči o tom, jak se PS3 exkluzivní hry neprodávají nejsou pravda. Respektive, Gears a Halo se prodávají fantasticky, ale ten zbytek už je na tom mnohem hůř. A samozřejmě, exkluzivních her má Sony o něco více, než Xbox, hlavně v poslední době. Co je pro hráče lepší? Dvě hry, kterých se prodá 10 milionů, nebo pět her, kterých se prodá méně?

Je ovšem fakt, že marketing MS je skvělý. Jen by mohli také přinést nějaké tituly, kromě komba GoW/H/FM. Pokud někdo nemá rád tyto typy her, moc pro něj není.

Kdyby XLive dostalo 1=, osobně bych PSN dal max 7 :) S těma prodejema se dá souhlasit, jena si každej i v Sony čekal, že ty prodeje budou větší. Spousta exkluzivních PS3 her se v prodejích nad 3mil nedostalo, což byh já osobně u takovejch značek čekal :) Jinak, exkluzivních her má stále více Xbox, pokud tedy bereš všechny hry, dost jich je totiž XLive only.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyby XLive dostalo 1=, osobně bych PSN dal max 7 :) S těma prodejema se dá souhlasit, jena si každej i v Sony čekal, že ty prodeje budou větší. Spousta exkluzivních PS3 her se v prodejích nad 3mil nedostalo, což byh já osobně u takovejch značek čekal :) Jinak, exkluzivních her má stále více Xbox, pokud tedy bereš všechny hry, dost jich je totiž XLive only.

No, to je pravda, o mnoha her se čekaly prodeje vyšší. Ale tak už to chodí.

Live hry, hmm, ač je to s podivem, o nich se téměř nikde nemluví. Rozhodně méně, než o retail hrách. Stejně tak neznám nikoho, kdo by si koupil kvůli těmto hrám koupil Xbox. Ale je možné, že jich je dost exkluzivních (nepočítáš doufám Xbox/PC hry jako exkluzivní, že ne...)

Bohužel v retail hrách, podle kterých se prodávají konzole, Xbox dost pokulhává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, to je pravda, o mnoha her se čekaly prodeje vyšší. Ale tak už to chodí.

Live hry, hmm, ač je to s podivem, o nich se téměř nikde nemluví. Rozhodně méně, než o retail hrách. Stejně tak neznám nikoho, kdo by si koupil kvůli těmto hrám koupil Xbox. Ale je možné, že jich je dost exkluzivních (nepočítáš doufám Xbox/PC hry jako exkluzivní, že ne...)

Bohužel v retail hrách, podle kterých se prodávají konzole, Xbox dost pokulhává.

To určitě nekupuje, když už si ale člověk Xbox koupí, ty hry stojej za vyzkoušení. Ač se to nezdá, na XLive je spousta originálních a zaábavnejch hříček a dokonce i indie her, což by od MS asi málokdo čekal. :) Ale to i na PSN samozřejmě, osobně se mi staršně líbí fl0w, Flower, Eat them! a další :)

Neboj, nepočítám :) Někde jsem viděl výčet těch exkluzivních her, pokud ho najdu, hodím ho sem. Byl celkem zajímavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na singl a piratení doporučuju xbox.Mám ps3 i xbox360Osobně dávám v on-line přednost Sony ikdyž tady z toho nekteří nevím proč dělají horor a mají ktomu odpor možná by mohli říct proč? to by mě strašně zajimalo,já na tom nevidím nákou zásadní chybu.Xkovej on-line na to že je placenej nenabízí zas nákej zázrak oproti Sony xko jsem fleshnul a odpojil lan,na psko zas kupuju originálky.prodejnost her je jak u kterého tytulu pamatuju že Mafia2 měla v prodejnosti větší uspech na ps3 než na xkoPS:Píratstvím se neokrádá jen vyvojářské studio,ale i Sony ,Microsoft,Nintendo,z her mají hzruba stejnej finanční podíl jako vyvojáři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu