Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konec PSP scény...?


ClayMore

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No je to pravda, já jsem při představení PSVita přemýšlel, že bych si ho koupil, ale, řekl jsem si, že počkám rok, až se to rozjede, až budou na trhu nějaký pecky, ale teď po roce bych si ho nekoupil ani za nic, protože za tu celou dobu, co je na trhu, tak vyšly pouze 4 kloudný hry, který mě zaujaly (Uncharted, WipEout 2048, Resistance: Burning Skies, Unit 13) a to je podle mě jaksi hodně málo. A za celý rok vyšlo "pouhých" 30 her z čehož je ale polovina sportovních, závodních, a logických her, kde jsou ty pecky jaké slibovaly? Já si to rozhodně představoval jinak, myslel jsem, že za ten rok se to rozjede, že o tom bude všude slyšet, jako o PSP, že bude už více jak 50 her a to hlavně pořádných (akčních, dobrodružných, FPS) her, které by plně využívaly potenciálu Vity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt stou vitou ja na ni koukal v datartu i sem si ji vyskousel kdyz sem ji vzal do ruky tak byla sekla v nacitani naky hry tak sem zavolal jednoho typana aby stim neco udelal tak to restartoval a kdyz sem si prohlizel menu tak dotik mi prisel upe na nic a hrozne se sekal nevim jestli to byl nakej predvadeci kram nebo co to bylo ale proste hruza tak sem si nakonec druhej den sel radsi koupit zase psp a nelituju toho :flexion: ale mohlo by se jeste neco na psp udelat sice toho je hodne ale naky ta hra jeste by mohla byt :psp::?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Nuž,... pročetl jsem komplet celé vlákno a mohu dodat jen to, že já o PSP snil hodně dlouho. A před nedávnem vyzrál čas a já sebral plody co přinesl. Zatím teprve objevuji kouzelný svět možností, které přináší. Asi před rokem jsem si splnil první dětský sen a koupil si (asi za 400,- na aukru) GB Advance. Načež jsem zjistil, že pařit Maxe Paina na nepodsvíceném display je celkem na prd, dokoupil jsem si utilitku na osvětlení 8) Ta zase bránila v pohodlném hraní,... Tak jsem si pořídil další evoluční stupeň, který zavál čas, GB Advance SP. Panečku a to se pařili pokemoni :) Pak jsme s kamošem zjistili že na Fire Red se dají vymenovat pokemoni přes WIFI adapter! :party: Dalším stupátkem mého herního uspokojení pak byl už PSP (3000).

Jak jsem tady pročítal,... Celkem mě mrzí, že jsme nepřišel dřív na scénu, ale zase jsem rád, že vůbec PSP mám, je boží a z osobní zkušenosti mohu říct, že mi hoví víc než Vita (chvíli propůjčená od kamaráda -už ho nebavila, nedávno ji prodal a pořídil si PSP :wohow::psp:). Každopádně nějaké seznámení s historií bych také bral, přeci jen... Jak lépe proniknout do PSP než poznat slavné počátky dobývání PSP a SONY firmwaru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 years later...

Tak schválně..., kdo ,jako já, využil k downgrade z fw 2.01 (který jsem tam měl z výroby, protože GigaPack) na fw. 1.50 chybu ve hře GTA:LCS, aby pak mohl spouštět homebrew a a devhooky a další super věci? :D Při downgrejdu samozřejmě asi 15minut černej display, jen člověk počítal bliky memorysticku, samozřejmě 30% lidí mělo s tímhle DG pravej brick :D

Krásný léta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu