Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3/ 60GB mechanika a...


3skac11

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak již bylo zmíněno výše, jedná se pravděpodobně o nějakou ochranu od Sony. Ale teď záleží jak ji vypnout. Jediné co mě napadlo odpojit tu knoflíkovou baterku v ps3. Aby se vše vymazalo. Až mi přinde laser, tak to zkusím zprovoznit, ale pokud to nepude, tak naše ps3 jsou k ničemu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. U mojí PS3 to tak bylo.

2. Kdyby to tak nebylo, byla by to velká spousta nefunkčních PS3, který nikdy nespustí žádnou hru (vzhledem k tomu, že je docela normální při různejch opravách pouštět PS3 bez mechaniky).

Jestli to chceš mít na 100%, napiš email do servisu Sony. .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem celou mechaniku (mimo elektroniky - takže laser, motorky a kostru). Už si přesně nevzpomínám, jestli se mi pak rozjely ty stejný dema, co jsem stahoval předtím, ale teď mi na tý konzoli jede všechno (tzn. dema stažený z PSStore, originálky, filmy...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcu se zepat,když mam funkční mechaniku z PS3 kde byl YLOD,a proste vrazim ji do druhe ps3 kdy odešla mechanika,pujde bez problemu? ne jak u xBoxu že se to muselo nejak přepisovat? proste odpojim z desky a dam na druhou. dík,,a prominte že píšu do starého vlákna :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fungovat nebude

1. musi být stejná elektronika - takže njlepe ze stejné verze ps3

2. každá mechanika má jinou desku s jedinečným kodem

Stěstí pro tebe ptž tato deska jde vyměnit. Takže tu desku z té rozbité mechaniky musíš přndat do té funkční. Takže fungovat bude:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mozne, aby mechanika prehraval vsetky formaty len original hry nie? dokonca aj tu hru, ked tam dam, tak mechaniku pocut, ze sa toci, ale v xmb sa v casti game nezobrazi ikona pre spustenie (aj ked v podstate by sa mala spustit automaticky sama)... nemoze to byt hw, ale len nejaka sw chyba? neda sa to napr. cez recovery menu nejako obnovit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Optická část mechaniky se skládá z modulu, buď jedna čočka nebo dvě čočky s tím že se musí vyměnit modul celý. Škoda že linuxik přestal dělat PS3, měl optiku za slušnou cenu. Zkus se ho zeptat zda mu nejaká nezbyla. Výměna není až tak složitá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mozne, aby mechanika prehraval vsetky formaty len original hry nie? dokonca aj tu hru, ked tam dam, tak mechaniku pocut, ze sa toci, ale v xmb sa v casti game nezobrazi ikona pre spustenie (aj ked v podstate by sa mala spustit automaticky sama)... nemoze to byt hw, ale len nejaka sw chyba? neda sa to napr. cez recovery menu nejako obnovit?

Můžeš zkusit obnovit filesystem, podle videí na YT to pár lidem pomohlo. .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu