Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový web o PS Vita Hack/Homebrew scéně hledá pisálky


SSuk

Recommended Posts

Zdravím, po nějaké době podílení se na tvorbě PSP Revue a psaní dalších článků jsem se rozhodl založit další web.

Ten je a bude zaměřený na PS Vita Hack/Homebrew komunitu.

Jeho cílem je nabídnout novinky a návody týkající se daného tématu.

Hledám proto lidi, co by se rádi postupně zapojili do PS Vita Hack/Homebrew scény, kteří nechtění jen číst novinky, ale také se na nich osobně podílet a pomáhat ostatním lidem. PS Vita se teprve rozjíždí, a tak se nabízí možnost nového začátku.

Odkaz na web: http://ps-vita-hack.cz/

Pokud máte zájem vyměnit ikonku, přidat se do týmu či nám pomoci na fóru, budeme jen rádi, když mi napíšete (ať už sem nebo na webu či na email (Simon.Kubu@gmail.com))

Těším se na případnou spolupráci

SSuk

Upraveno uživatelem SSuk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobrá práce. Moc rád bych ti pomoh ale už takhle nemám čas na spoutsu věcí které bych rád dělal a tak jediné co pro to můžu udělat je to že budu každý den tento web navštěvovat. Jelikož psp.novinky.org se Vitě moc nevěnují tak by bylo pěkné aby je někdo zastoupil a ty si zatím na dobré cestě...hlavně se na to nevykašli. Hodně štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud můžu podat první pocit z webu - skvělá práce, ale měl bych 2 výtky - škoda "displeje", obrázky hezký, ale písmo absolutně se nehodící. Ta druhá směřuje přímo k tomu, že php-fusion defaultně neumí klikací název článku, myslim že na to byl plugin ;) ale články a hlavně jejich aktuálnost je na jedničku :)

Bohužel, sám na jednom webu píšu, takže přispět nebudu moct, jedině takhle svými poznatky ;)

Hodně štěstí do budoucna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně...ten header je pěknej...až na to písmo...chtělo by to předělat + ty hypertextový názvy

ale moc se mi líbí to napsání novinky čtenářem...opravdu to bude fungovat a budete je popřípadě zveřejňovat ?

tak hodně štěstí a doufam že budete minimálně tak úspěšní jako ty psp.novinky.org .... přece jenom možná je tohle historický okamžik a mi stojíme u zrodu budoucí PSVita scény jak tomu bylo u PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu