Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nemůžu Xbox připojit k wifi


Vinie

Recommended Posts

Zdravím, dnes mi dorazil nový xbox 360 slim a k domácí wifi síti mi nejde za boha připojit. Na síti mi funguje jinak všechno. Mobily, stolní pc i notebook. Ale když vyberu mojí wifi v xboxu. Při testování mi to hodí

Test Failed

There's a problem with your connection.

Select More Info for a description of the problem amd how you can fix it.

Tak dám more info a píše

Can't connect to your wireless network. Make sure you're connecting to the correct wireless network.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s tím nikdy problém neměl. Předpokládám, že máš wifi router a automatické přidělování IP adresy, to u xboxu normálně funguje. případně v advanced settings zkontroluj, zda zadáváš správné heslo a SSID wifi sítě. Myslím také, že xbox podporuje jen jeden typ zabezpečení (teď nevím, zda jen WPA nebo jen WEP), tak zkus případně vytvořit novou síť s druhým typem zabezpečení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoombiku mam podobný problém nemohu zde nic najít ale měl jsem xko to se připojilo ihned k mé domácí síti.To jsem prodal a koupil xko s RGH a to se mi nedaří připojit s nastavením sítě jsem si doma nehrál že by se to změnilo z WPA na WPA2 respektive myslím že mám wpa2 ale to první xko jelo a toto se nechce spojit . Ono vidí mé AP ,ale když dám test tak je to failed.kabel taktéž.zkoušel jsem i automatické nastavení a to také nejede.Co je asi špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 years later...

Dobr večer potřebovala bych poradit prosím, koupila sem si xbox 360 ale už použity když se chci připojit k síti píše mi to :můžete se k xboxu připojit živé, ale vaše současná konfigurace sítě může omezit vaší schopnost připojit se ke hre pro více hráčů nebo slyšet další lidi ve vaší party. Nechápu to nejde s tím nic dělat a na internet se prostě nedostanu. Prosím o radu co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu