Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metal Gear solid 4


H3D_kRu

Recommended Posts

konečně :wohow:..dneska mi přišlo potvrzení o odeslání zásilky :wohow:..se nemůžu dočkat :D

Han: některý obchody porušili datum vydání a hru prodávaj .....:-x

Tak asi se jim to porad vyplati i pres sankce ze strany Konami... =/ Z naseho (hracskeho) pohledu je to svinarna, ale z jejich (obchodniho) proste jen kseft.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 203
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

konečně :wohow:..dneska mi přišlo potvrzení o odeslání zásilky :wohow:..se nemůžu dočkat :D

Han: některý obchody porušili datum vydání a hru prodávaj .....:-x

A tebe tekku štve že ne u vás v obchodě :D

Jinak hra vypadá výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
konečně :wohow:..dneska mi přišlo potvrzení o odeslání zásilky :wohow:..se nemůžu dočkat :D

Han: některý obchody porušili datum vydání a hru prodávaj .....:-x

Tekk je to svinstvo , nehlede k tomu ze hra se registruje po netu , takze o tom urcite vi.

Takovy shopy nemaj co prodavat , svine a jesste jednou svine .

JRC uz ma taky od vcerejska a prodava az dnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja rozmyslam nad tym ze ci ju objednat... za 1900 Sk ju maju aj na alze... co kupit ? heavenly sword ? alebo MGS .. kua .

marek_2080: diskuse o MGS, ne nakupni poradna ;) . Stejne by ti kazdej rikal MGS :D HS navic sezenes urcite levnejc

// ok tak berem MGS :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vado ted jsem mel to videiko s Raidenem jak drti Gekka...Fakt mazec, nejlepsi akcni "film" od zacatku hry co jsem zatim videl...

Edit 4:05 rano: Raging Raven je dole...Skoda ji brunetky :(

Edit 12:44 odpoledne: Crying wolf je dole...Ikdyz mam rad cernosky, na tu prvni bloncku proste nema :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penize jsou, coz o to, ale nejak jsem nepochopil o co jde..mohl by mi to nekdo v jeho zbytku casu napsat?

Jestli nevis ohledne MGS4 o co jde, tak to nehraj ;) Z te hry muzes mit 100% zazitek jako hrac, ktery zna predesle dily. Pokud je neznas, pak mas podle me tak 30% zazitek, jestli vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nevis ohledne MGS4 o co jde, tak to nehraj ;) Z te hry muzes mit 100% zazitek jako hrac, ktery zna predesle dily. Pokud je neznas, pak mas podle me tak 30% zazitek, jestli vubec.

Máš pravdu, pokud si nehrál ani 1 ani 2 tak z toho fakt nic mít nebudeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz se Vamp objevil snad ve vsech oficialnich videikach...nepovazuju prozrazeni souboje s nim jako spoiler, kazdy vi, ze pokud tam je, tak s nim bude bojovat. Neboj davam si pozor na to, abych nikomu neprozradil nic co, by nemohl jinde vycist nebo videt. Naopak, tuhle hru si musi kazdej projit sam a vsechno si prozit na vlastni kuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz se Vamp objevil snad ve vsech oficialnich videikach...nepovazuju prozrazeni souboje s nim jako spoiler, kazdy vi, ze pokud tam je, tak s nim bude bojovat. Neboj davam si pozor na to, abych nikomu neprozradil nic co, by nemohl jinde vycist nebo videt. Naopak, tuhle hru si musi kazdej projit sam a vsechno si prozit na vlastni kuzi.

Jooo, už se těším, jak to tomu podělanýmu upírovi nandám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13.6. 2008 - 19:21 - podvecer: Posledni boss ze skvadry Beauty and the Beasts je dole...Scrying mantis mi dal fakt zabrat a tesim se na to, az nekdo bude tapat jako ja :D Fakt luxusni souboj.

Takze Voila dnes 13.6. 2008 ve 21:42 vecer po dloooouhych 20h 07min. a 39s jsem dohral MGS4 na hodnoceni eagle.

Brecel jsem cele titulky dojetim a smutkem ze to konci. Tohle je proste nejlepsi hra, film, emotivni zazitek, je to lepsi nez orgasmus.

Tohle si proste musi kazdej sam zavrenej v pokoji s dostatkem piti a jidla dohrat a prozit na vlastni kuzi.

Dlouho nebudu spat a hned se vrhnu na hrani znova.

Sklanim se pred tebou Hideo Kojimo...Nic lepsiho neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu