Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF3 - 6950 (2gb) , 6 gb 800mhz, phenom II x4 2,8 ghz -> nezvlada hru ani na low


LoCo99

Recommended Posts

Nazdar, tahle zkurvena sestava neni schopna rozjet BF3 hratelně na low, disk mam 5400 rpm ale doted nebyl v žádný hře problem, antivir nepoužívám, procesy sem všechny ostatní vypnul, a ta zapíčená hra se sekne za vteřinu asi dvakrat přitom mam 70 fps. řEKNE mi někdo čim to je ? nebo mě prosim odkažte na nějaký forum kde mi nepřijde radit kuba

včera sem hral BF3 a v pohodě. Ovladače mam aktuální, zkusil sem i nataktovat trochu kartu, nic nepomáhá. Se zásekama se zasekává i trochu zvuk kterej už je v BF3 domrdanej sám o sobě že mi hraje budto jen vysílačka nebo jen výbuchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dělalo mi to taky, potom jsem po každém spuštění nastavil ve správci úloh> nastavit spřažení a odškrtl jsem procesor 1 ( mám 2 jádra nevím jak to tam je u 4 jádra ) prostě jsem tam měl zaškrtlý jen jeden procesor a hra fungovala jak má... snad pomůže. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oficiální fóra si navštívil? Tam toho je poměrně dost ;) a mezi kubo-radami by mohlo bejt i něco účinného :)

EN http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/

CZ http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/forum/

osobně pařím np, ale kámoš si to teď pořídil .. sestava naprosto ok, hra mu běží i na ultra a po 2min drop do systému, zkoušeli sme desítky věcí , 6hodin sraní a nic .. jediné kladné na tom že si koupil nefunkční originálku je to, že si na to samé stěžují stovky hráčů :) :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oficiální fora mam projetý tam i zpět, tam sem byl poslední dobou furt když sem řešil černou obrazovku..

spražení mam zaškrtnuto na všechny políčka - všechny procesory , procesor 0,1,2,3,

prostě mam záseky ikdyž mam 70 fps, minimum 30.

edit : mam podezření na přehřejvání cpu, vyčistim chladič, myslíte že je možný že to způsobuje tohle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hned co sem vypnul BF (hral sem asi 10 minut) tak 65

včera jsem by the way defragmentoval disk přes defraggler (jelo to asi 2 hodiny) protože už mě to sralo a dával sem vinu tomu disku tak sem myslel že to pomůže

nejhorší na tom je že sem utratil "zbytečně" 7000 za grafiku když tu hru hraju stejně jako se starou hd4850

ještě sem prohledaval to BF3 forum ale tam je samozřejmě všechno bud francouzsky nebo to tam neni, a napsat přímo nějakýmu support teamu se nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde sem našel toto:

Padání v mém případě vyřešilo odinstalování podpůrných prográmků ke graf.katě Gamer OSD a Smart Doctor.Vyřešilo to i padání v NfS The Run.

Spousta dalších tipů na problémy se hrou jsou na http://sonsofvalour.forumotion.co.nz/t687-battlefield-3-tweaks-and-fixes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde sem našel toto:

Padání v mém případě vyřešilo odinstalování podpůrných prográmků ke graf.katě Gamer OSD a Smart Doctor.Vyřešilo to i padání v NfS The Run.

Spousta dalších tipů na problémy se hrou jsou na http://sonsofvalour.forumotion.co.nz/t687-battlefield-3-tweaks-and-fixes

GamerOSD mi zpusoboval nemoznost spustit battlefield bad copmany 2 (po najeti loga, hned do windows)... musel jsem ho vypnout pak to slo... a Smart doctor mi dokonce casem zpusoboval BSOD - takze sel z masiny pryc (jakmile byl zaply, i kdyz jsem na takty vubec nesahal, tak pod W7 to pri vypinani schazoval..)

ja osobne doporucuji min. vyzkouset disk s 7200 otackami a vyssi cache + nejlip i "novem" systemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeš si to přečíst všude :D PB kick na 0 minut :D

jinak mě tak napadlo, když by to bylo diskem, tak proč se to děje ikdyž stojim na místě ? a spousta her se mi načítá rychlejc než ostatnim (zrovna na BF3 jsem skoro vždycky mezi prvníma na nový mapě, a pochybuju že se mi vždycky podaří dostat mezi lidi s fragmentovanejma 5400rpm diskama)

ted sem hrál SP, a tam se mi to začlo sekat ještě víc snad, to neni plynulý to je hotovej dubstep

po chvilce se vysral i zvuk

pravděpodobně asi zkusim ten reinstal ikdyž se mi do toho už zase vůbec nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jeden nápad, odeber ovladače od zvukovky (v případě integrovaný zvukovky)

pokud máš externí zvukovku tak jí odinstaluj ovladače a vyndej jí a zkus to an interní zvukovce (ale odeber ovladače i od ní)

Pokud nic nepomůže vidím to na reinstal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím přesně co s tím máš koupil jsis grafiku za 7000kč a processor maš slaby jak čaj bud jsi ho nataktuj minimalně na 3,0Ghz nebo jsi kup Phenom x4 955 a ten už jde na 4Ghz.Prostě ti CPU nestíha krmit grafiku no jo to je tim když někdo kupuju něco čemu vubec nerozumí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu