Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Slim nenačte hry


medion95

Recommended Posts

Čus,

už delší dobu jsem si všiml, že mi najk blbne mechanika(např. někdy se hra nenačetla napoprví, musel jsem ji vytáhnout a znovu vložit, potom to normálně šlo), ale dneska jsem si chtěl zahrát GTA IV a zjistil jsem že se mi nic nenahrálo vyzkoušel jsem dalších asi 10 her a z nich se spustilo 2 hry.:cry: Skusil jsem i Blu-ray film a podle očekávání taky nic. Tak přišlo na řadu DVD což se normálně nahrálo a přehrálo. Takže docela tápu co by to mohlo bejt. Jest-li má cenu to opravit nebo si už koupit novou PS3(PS3 je 2 roky stará je to jedna z prvních ze serie slim)?. Budu vděčnej za všechny nápady a tipy co s tím je.

Díky:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem tenkrát na podporu, tam mi řekli, že to je na záruku. Každopádně jsem to nechal ležet, položil jsem jí, podložil aby měla pořádný dejchání a všechno v pohodě. Odeznělo to prakticky samo. Zkus nějakou jinou hru než GTA, jestli máš třeba LBP nebo Mirror's Edge, prostě něco nenáročnýho, staršího ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už psal nahoře vyzkoušel jsem asi 10 her a 2 z nich to přečetlo. A záruka mi vypršela na konci listopadu 2011. :) Já jí mam na ležato, má kolem sebe spousta místa, ale je pravda že jsem jí neměl ničím podloženou a ze spoda docela hřala, paradoxem je že jsem jí v pátek podložil aby tak nehřala a dneska mi skoro nic nenačetla :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 years later...

Zdravím,mám dotaz včera jsme vložily hru do mechaniky vše šlo jak má.Pak si konzoli odvezl kupující aniž by vyndal hru z mechaniky.A pak mě začal bombardovat,že jim PS3 nenacte hru pouze logo.Ale když tam vloží normálně film na DVD tak to jde.Muzete my poradit co stím díky 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu