Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted: Golden Abyss PSV


tekken90

Recommended Posts

Myslím si že Uncharted rozhodně neukazuje maximální možnosti vity, možná se pletu ale to ukáže až čas

Jinak ke hře... zkoušel jsem demo a hra nevypadá vůbec špatně, ale někteří lidi říkali že je to po chvíli nuda, tudíž dám přednost raymanovi

Uncharted není špatný.Hra je to velmi dobrá.Spolu s raymanem a golfem mě baví nejvíc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Fenix ty si moc :D flamer. Jak ♥♥♥♥♥ můžeš srovnávat telefony nebo tablety s PS vitou... OMG! To prostě nejde, chápeš? Já jsem měl super výkoný Samsung Galaxy S2 a teď mám iPhone 4S, na které jsou opravdu velmi grafiky pokročilé hry (infinity blade 2, real racing HD 2, Dead space, Shadowgun), ale ani jedna z těch se svou grafikou a především kvalitou nedokáže rovnat ani některým hrám na staré PSP, natož PS Vita. To je prostě úplně nesrovnatelné.

Dobře, neřeknu u her jako Angry Birds, Plants vs Zombies, nebo třeba i Asphaltů, ale prostě AAA tituly se na mobily nedělají a i kdyby ano, nepůjdou pořádně ovládat. Navíc HW PS Vita je opravdu hodně výkoný a ani Tegra 3 se na něch nechytá (má slabší grafický čip). A hlavně je PS vita čistě herní zařízení, takže optimalizace her pro HW bude vždy lepší, než na mobilu.

jen tak pro zajímavost , bylo na konci meho příspěvku a to znamenalo že se tu nechci hádat ale že jsou to pouze fakta a otázka na vás v čem vy vidite HH hraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z uncharted příjemně překvapen, hraje se to dobře a ty zuby tam sou, na handheld je to moc v pohodce, btw na kolik vás vyšla a kolik stojí na eu store? Já ji mám z US store za 960, je na EU store dostupnej motorstorm RC? Na US ho stáhli z prodeje a bude prej dostupnej až v červnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z uncharted příjemně překvapen, hraje se to dobře a ty zuby tam sou, na handheld je to moc v pohodce, btw na kolik vás vyšla a kolik stojí na eu store? Já ji mám z US store za 960, je na EU store dostupnej motorstorm RC? Na US ho stáhli z prodeje a bude prej dostupnej až v červnu.

V březnu. Na EU pořád je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncharted jsem koupil jako první hru, dohrál jsem jí na normal a byl jsem spokojen. Hra mě bavila, hrála se mi dobře, vtipné cutsceny a občasné Drakeovi kecy pobavily :D. Teď to hraji podruhé na hard a hledám vše 100% a stále mě to baví. Asi nejsem moc náročný člověk. :D Podle mě super hra. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pánové prosím vás měl bych dotaz: 1. Trofej kdy mám zabít 20 lidí bez míření mi přijde nemožná. Kdž jsem v krytu a střílim na ně bez použití míření tak se prostě netrefím. Ani jedninou kulkou. Nebo se to dá i tak, že k němu přijdu a střelím ho zblízka? 2: A ještě mě zajímá trofeje Lup. Všiml jsem si, že loupit se dá jen v některých kolech. A to tím, že někoho zabiju. A nebo se pletu a lup je v každém kole? A jak zjistím, že mám všechen lup v danném kole. Ono se ukazuje kolik jich ještě chybí, ale není tam napsáno kolik toho musím uloupit v jednom kole. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ano musis ist k nemu zblizka a zabit ho bez mierenia (bez stlacenia L)

2. ak mas na mysli bounties tak tie sa daju ziskavat v kazdom kole tusim ale odporucam precitat tento topic http://www.gamefaqs.com/boards/620273-uncharted-golden-abyss/62144937 na ktorom najdes najlepsie miesta na farmenie (ja som na nich tiez farmil..) kolko mas bounties a kolko ti este chyba najdes v journali.. je to dost monotonne ja som tie bounties ziskaval tri dni za neustaleho nudneho strielania :/

// a nezabudni predtym nastavit obtiaznost na crushing, zevraj to zvysuje sance na drop tych rare bounties

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když to absolutně není nic pro mě,tak jsem si to přepnul do polštiny a už jen kvůli těm hláškám si to zkusím zahrát.

První střelba a už jsem byl na nervy(odkud,co teď,rychle zamířit,vedle,znovu,auu,auu,proč se do mě trefují,proč jsem otočenej na druhou stranu atd...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když to absolutně není nic pro mě,tak jsem si to přepnul do polštiny a už jen kvůli těm hláškám si to zkusím zahrát.

První střelba a už jsem byl na nervy(odkud,co teď,rychle zamířit,vedle,znovu,auu,auu,proč se do mě trefují,proč jsem otočenej na druhou stranu atd...)

:-) Noo zezačátku jsem byl taky zmatený, ale hlavní problém je v tom, že jestli hraješ jen demo tak ta mise s otstřelovačkou mi přijde napoprvé těžká. Měli zvolit jiné kolo. Ale zase jsem se opakovaným hraním trošku proškolil. Pak jsem si koupil plnou hru a jsem spokojený. Je to docela dlouhé a i zábavné. A hraji to taky v polštině :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu