Přejít na obsah
  • 0

Otázka

413 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Možná bych zpočátku začal tím kde se dá nové PSV vyzkoušet, protože prozatím nejsem majitel tohoto nového handhedlu tak bych k tomu měl pár otázek které mi budou nezodpovězeny dokud jsi jí na vlastní oči nevyzkouším. Možná jde o ten vlastní názor nebo pocit z něčeho nového který nedostanu z videí na Youtube nebo z příspěvků zde na fóru, jelikož každý uživatel má jiné požadavky tak bych řekl že by toho mohlo být docela užitečné.

Co jsem prozatím četl v hlavním topicu k PSV o tom kde se dá vyzkoušet

Plzeň: Uživatel CainCZ nabízel osobní vyzkoušení v OC PLAZA - Bílá myš

Brno: ElectroWorld Modřice

Jinak pak údajně v každém Sony Centrumu

(Info převzato z viz link http://console-forum.net/tema/113672-psp2-ngp-next-generation-portable strana 151,152)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0

Mam otazku, kedze som zo slovenska a ako iste viete, tak sony na nas se*ie a nemame funkcny PSNstore. Takze by som rad vedel, kedze mam cesky ucet, tak si budem moct kupovat hry a obsah zo storu na moju buducu VITU alebo dnesnu PStrojku, slovenskou kreditkou ? Vsak to by malo fungovat nie ? Da sa nou platit vsade vo svete, a niekde som cital ze SONY musi byt zase vynimka a spravila to tak, ze kazdy region musi mat svoju vlastnu kreditku ? Nechce sa mi kupovat z netu reedem kody, takze asi pridu o moje peniaze ktore by som na nich minul :D :(

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0

Otázka. Jde nějak v přehrávači videí nastavit pauzování na tlačítko nebo alespoň jen na jedno "zmáčknutí" displeje? Někdy nestíhám číst titulky, tak si potřebuji film zastavit, ale ve VITA přehrávači to nejde stihnout. Musím "poklepat" na displej pro vyvolání menu a pak v něm najít ikonu na pozastavení a to už jsou titulky fuč. Děkuji za odpověď!

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0

Asi jsem objevil ameriku, ale mozna nekdo z vas hledal zpusob jak rychle mutnout zvuk. Vita pro mute nema dedikovane tlacitko jako melo PSP. Pokud vsak drzite stisknute volume up (+) a volume down (-) po dobu jedne sekunkdy, aktivuje se mute a prislusna ikonka se zobrazi vedle hodin ve stavove liste.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0
Dotaz: Mám PSP i PSV a zajímalo by mě jestli když si na Vitě koupím třeba GTA:VCS (přes Store) budu moci obě konzole spárovat a hrát proti sobě přes wi-fi?

vyzkoušej, uvidíš, taky by mě to zajímalo, mám vitu a prcek psp, ale nemá tam velkou kartu, tak to nemůžu vyzkoušet, ale co jsem koukal na youtube, tak nějakej strret fighter šel, ale nevím jestli to nehráli po netu...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat


×