Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

no záleží na tom za kolik chceš ntb koupit pac vita se pochybuje kolem 4k a aby sis zahrál na ntb tak bych si musel koupit min za 10k a ani na tom si moc dobře noví hry nezahraješ. na vitu stále hry budou přibývat toho bych se nebal pro mě je to dobra věcička občas si zahraju videa do toho jdou v HD takže se na to dá luxusně dívat :D na net si tam taky zajdeš vejde se krásně do kapsy a nemusíš sebou vláčet 6Kg ntb ;)

Upraveno uživatelem pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já osobně sem musel vitu poslat na reklamaci. Jednalo se o problém s horními tlačítky kontrétně s R tlačítkem. Začalo z ničeho nic zlobit a poté už neustále reagovalo jako stistknuté(NFS plyn, KZ přiblížená zbraň). Na internetu sem se dočetl že se to také někomu stalo ale myslím si že to je jen jeden z hromady. Ale na to bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je zas dost těžký.. Co sem koukal na recenze nebo spíš preview tak hodně lidí nadává na novej display že to bude bída. Je to rozhodnutí asi jen o tobě. Osobně nikoho kdo by měl vitu bohužel neznám takže nemůžu soudit jestli jsou ty problémy častějšího rázu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a když počkáš a bude ti to dělat u nové Vity??? Chapu že se každý bojí o vynaložené finance, ale toto je fakt na bednu.....a kolega mi říkal že se mu na "psp" pokazilo kolečko, nemám počkat na nové, jestli to není ěpatná serie????atd,atd,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám poněkud hloupý dotaz...Chtěl bych si koupit PS Vitu s mega packem her v Rakousku, protože popravdě, víc rozumím německy než anglicky, ale chtěl bych se zeptat, až budu hrát nějaké hry online, např. LBP tak nebudu moct hrát s těmi, co mají nastavenou AJ? Nebo se prostě jazyk nastaví po prvním spuštění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu