Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Problém se vyskytuje u L/R tlačítek. Bohužel mám stím své vlastní zkušenosti, tlačítko L přestalo fungovat a reagovalo jakoby bylo stále sepnuté. Vše vyřešila reklamace a výměna základní desky. Našel sem na internetu více případů že se toto vyskytlo a každý to řešil stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hry na vitu nejsou predrazene, jsou vsechny zdarma, kdyz ma psn+. To je genialni tah od sony, kdyz je neco zdarma,tak se moc lidi nepokousi system zlomit:)

jinak odehrano desitky hodin a vse ok. Snazim se vzdy sekrabat ten bordel,co vznika pri poceni. Jak se to dostane dovnitr,tak to po case vrze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z PSN+ ty hry máš na měsic ne pokud si to neprodloužíš ? pokud jsem to dobře pochopil BTW PSP hry jsou taky omezene na měsic používani a pak nepujdou hrat nebo jak to je ?(Sorrec jestli to tu někde bylo jsem to nenašel )

pokud by ty hry zustaly funkčni nafurt tak by se o tom dalo uvažovat

škoda že PSN+ je jen v ENG,kdyby bylo PSN+ v CZ bych se nezlobil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z PSN+ ty hry máš na měsic ne pokud si to neprodloužíš ? pokud jsem to dobře pochopil BTW PSP hry jsou taky omezene na měsic používani a pak nepujdou hrat nebo jak to je ?(Sorrec jestli to tu někde bylo jsem to nenašel )

pokud by ty hry zustaly funkčni nafurt tak by se o tom dalo uvažovat

škoda že PSN+ je jen v ENG,kdyby bylo PSN+ v CZ bych se nezlobil

Všechny hry, které získáš zdarma v rámci PS+, můžeš hrát pouze tehdy, pokud máš aktivní PS+, na platformě nezáleží. Tomu PSN+ v CZ nerozumím, co by jako mělo být v CZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Všechny hry, které získáš zdarma v rámci PS+, můžeš hrát pouze tehdy, pokud máš aktivní PS+, na platformě nezáleží. Tomu PSN+ v CZ nerozumím, co by jako mělo být v CZ?
třeba popis te hry jelikož ENG neovládam

to si to PS+ mužou nechat to si raději koupim hru normálně v krabičce za přijatelnou cenu a ne z ps+ kde mi to vydrži měsíc a pak znova platit prachy netisknu

Upraveno uživatelem Jack Sparrow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja si myslim ze ano ale tak budou si to uctovat / budes muset "reklamovat"

// lol ty si hlupak ze hry sou levnejsi mimo PS+? :lol: Mas jich rocne 48 +- za 1300 :lol: mi rekni kde tohle koupis levneji :lol: tady nekdo propadl z ekonomiky :lol:

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm, těžká otázka, dost záleží na tom, jaké hry to jsou. Ale tak obecně se dá říct, že se tam vejdou 2 x 4gb hry, 4 x 2gb hry atd.;)

Tady si to můžeš proklikat a najít velikosti her, který tě zajímají: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/ps-vita/cid=STORE-MSF75508-PLATFORMPSVITA

Jinak v těch bundlech bývají spíš psp hry, tak bacha na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobrá rada co píše kjuler je se podívat na ty velikosti...těch 4gb her moc není...ty hry co si měl v balíčku...nevím který druh ted máš ale to byly hry většinou pár MB... výhoda je pokud máš ps3 můžeš si hry nechat stáhlé v ní a do psv napřímo přetáhnout kdykoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja si myslim ze ano ale tak budou si to uctovat / budes muset "reklamovat"

// lol ty si hlupak ze hry sou levnejsi mimo PS+? :lol: Mas jich rocne 48 +- za 1300 :lol: mi rekni kde tohle koupis levneji :lol: tady nekdo propadl z ekonomiky :lol:

panther to sice jo... ale záleží kolik máš platforem... co z toho za hry už máš a třeba které chceš hrát....poslední tři měsíce alespoń za mě jsou tragédie, které bych si za prachy nekoupil téměř nic:) ono je to o pohledu....ale sám mám PS+ a rozhodně je to dobrá investice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu