Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
já sem Vitu chtěl hned jak vyšla, ale radši sem zainvestoval do poslední generace ps3, na oboje sem neměl. Ale teď si ji chci koupit, protože se pracovně stěhuju do UK a zatím nemám v plánu si tam vzít ps3. Trochu sem projížděl ebay a nový vity sem našel jen s lcd displejem. Tak fakt nevím. Kdybych se tak mohl přenést přes tu svou tvrdohlavost a spokojil bych se s "bazarovou", ale prostě vnitřní hlas mi říká že když koupím bazarovou že bude po nějakým grázlovi co se k ní nechoval hezky. takže se mě bude vypínat, nebude ukládat, nebo já nevím co. A já mám na tohle celkem smůlu.

u vity si das tovarni nastaveni a po starem majiteli nebudes vedet zhola nic. Pokud neni poskrabane a tak,tak neni co resit.

stejne ji koupis a budes mit 2 tydny nadseni a pak ji budes mit v supliku jako 80% uzivatelu zde a pak ji prodas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uz koupenim ztratis hodne na cene, kdybys bral novou takhle vemes starsi a ze jich je dost s 4gb kartou dvema trema hrama vypada jak nova a ma este ofiko zaruku :) casto i kolem 2tis.. takze se to fakt vyplati :) dobrejch velkjch her je na ni aspon 10... tak se nudit urco nejakou dobu nebudes a nemasli ps plus vem do konce mesice jesli se ti libi aktual nabidka her at mas o par her navic :)

postuduj zde sak se umis urco obslouzit sam..

http://aukro.cz/herni-zarizeni-herni-konzole-100727?limit=180&order=p&string=ps+vita&bmatch=seng-v6-p-elektro_czech-0819

je tam par kousku co vypadaj total jak novy .. dobre se pouzivani da i soudit podle ty nalepky s cernym pismem ze spodni strany ve spodu.. ta se oloupe kdyz se vic pouziva... urco si vyberes :)) kdyz dohrajes a prodas pridany gamesy tak samotna konzole zkonci casto i pod 2000.. to je jak zadáčo

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

přesně..

Ačkový hry už na vitu vycházej minimálně, či spíš vůbec, mezi indie se porůznu najdou pěkný kousky, ale i tak by vitu mohhli trošku podržet.. člověk co je Playstation fan, tak mu to udela velkou radost a priste az bude vahat Xko nebo Psko ma dalsi duvod zustat u sony..

mohli by třeba i vypomoct s různejma predelavkama klasickejch starších her, dokážu si představit The Legend of Kyrandia a haldu dalších na vitě, s trofejema.. super kousky na cestu za dobrý ceny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,chci se zeptat , přemýšlím nad koupí Vity. Co čtu , tak na to vychází už jen Indie hry a sem tam něco většího (jako např. Resident Evil revelations 2 teď má vyjít). Ale i tak , zajímá mě , jestli to má ještě cenu ? Dříve jsem na PSP strávil plno času , bylo tam plno super her. Přemýšlím jestli Vitu , nebo tablet/mobil (když nepočítám ostatní funkce mobilu , bavíme se jen o hrách).Krom toho má vyjít na vitu ten Playstation Now a příjde mi super si zahrát exkluzivky z PS3 nebo PS2 na vitě , žádné jsem ještě nehrál. Poraďte teda , zda je v současné době lepší Vita nebo tablet na hry ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ber vitu jesli si ji nemel tak mas pul roku - rok fest co hrat..

napriklad PS2 God of war collection HD remaster

Ratched and clank trilogy remaster

Assassin

LBP

Duke 3D...

Vita ma fest co nabidnout, mam i dobrej telefon s androidem, a nehraju protoze vetsina her je na dotykaci totalne blbe ovladatelna

vita ma i trofeje - super vec

ps now uz na ni je - aspn na us uctu ..

tablet super na net, cteni kraviny, ale zadny super hry az na par vyjimek tam neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo,právě se mi líbí, že tam je plno HD remaků/Sony her které se můžou brát i jako plnohodnotné hry , mezitím co na tabletu jsem byl nadšený , když mělo být Max Payne a GTA SA , jenže s tím ovládáním to totálně usmrtilo , nedalo se to hrát... jinak se chci ještě zeptat, zda PS Now bude časem i na EU účty ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu