Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Koukal jsem na Store a nic nového jsem neviděl, má někdo link kde se dá zjístit víc? Sony na Vitu kašle :(

proč by na vitu kašlala? :D

Radši počkám na nějakou pořádnou hru... nepotřebuju aby každej týden vyšlo 8 nehratelných klikacích adventur jen aby se něco dělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau kluci. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo má tu verzi 3G? A jestli někdo už řešil tarif u operátora za připojení. Myslím cenu za stálé připojení, jestli to dobře fachčí a tak. Pemýšlím, jestli koupit 3G nebo wifi.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau kluci. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo má tu verzi 3G? A jestli někdo už řešil tarif u operátora za připojení. Myslím cenu za stálé připojení, jestli to dobře fachčí a tak. Pemýšlím, jestli koupit 3G nebo wifi.

Dík

mno osobně nemůžu srovnávat... mám jen wi-fi a htc s 3G (připojuji se tedy přes mobil na vitě).. nicméně kolega má 3G a prej tam je denní FUP 20mega (standartní O2 tarif dodávaný na 3měsíce grátis k 3G verzi)... což mi osobně přijde jako nesmysl... ale trvdil mi že je to vážně tak... a 3G verze má GPS modul, což je další rozdíl.. ale GPS má každý lepší telefon... takže pro mě asi jasná volba... ps vita bez 3g a ušetříš pěkný penáze za který pořídíš pam. kartu a nějakou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a k čemu je dobrý 3G, když přes to nemůžeš hrát online? někde jsem četl že to GPS má i obyč WIFI verze

pozor: WI-FI verze má pouze wi-fi aplikaci od google (Google Maps, hlavně dost nepřesná) která běží jen přes aktivní wi-fi připojení, 3G verze má vlastní GPS modul, který není závislý na wi-fi připojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

počkat, přes 3G nejde hrát online? Na xperii mám připojení k internetu, tak by se to dalo využít a stačila by wifi verze, že? Jsem v tom trošku lama..:) Normálně buřím na PS3, mám sice i PSP, ale využívám ho spíš na cesty na offline hry. Teď už bych chtěl právě i na cestách hrát po síti....

Jinak dík za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to jedna z nevýhod všech OLED/AMOLED, to samý třeba se smartphony od Samsungu (display Vity je taky Samsung). Osobně bych se toho nebál, momentálně mám skoro 2 roky starý Wave a ten display vypadá furt dobře.

to jo, ale sony planuje mit tu konzoli na rehu 7let......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No a? Pochybuju, že ti 7 let vydrží funkční a display ty 2 záruční roky vydrží ;), to Sony stačí.

Edit: Navíc je dost pravděpodobné, že za těch 7 let bude jedna, dvě nové revize (třeba PSV Slim), které můžou mít zase novou technologii OLED, nebo třeba IPS display...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíčko lidi prosím vás mám otázku. Dnes jsem si poprvé zřídil nakupování přes kartu na ps store. Nějak to moc nechápu. Koupil jsem si mapu pokladů do Uncharted. Stála 25 kč, ale mě se tam ukazovala pořád i cena 125 nebo tak něco. Jsem z toho trošku zmatený. Potom jsem si koupil Escape plane. Zase tam bylo 350 a ještě něco o 125. Může mi to někdo vysvětlit? A nebo je to tak, že nejmenší částka musí být zaplacena 150? Takže tam teď jako by mám v peněžence 125 kč? A když jsem si koupil pak to escape plane tak jsem zaplatil 350 a nebo částku o 125 kč menší. To jsem, ale asi měl potvrdit, že chci platit peněženkou že? Já to nepotvrdil takže mě zajímá kolik mi stáhnou z účtu? Jestli 350 + 25 a nebo 350 + 150 a zůstane mi na účtu ps store 125 v peněžence? Říkám to správně? Děkuji za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu