Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Sakra já to nepotvrdil takže mi tam teď zůstalo 125 kč. Já totiž moc anglicky neumím. Tak nějak mi to došlo až potom :-) A otázečka mám tam 125 kč můžu si za ně něco koupit? Třeba hru za 100 kč a nebo se mi zase nabije těch 150 to by byl docela opruz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě poslední otázka. Teď jsem se totiž díval, že si koupím něco za těch zbylých 125, ale nic tam nemám? Kupoval jsem nejdřív tu mapu za 25 kč a pak escape plan za 350. Tak mě zajímá jestli automaticky oni použili tu moji peněženku a doplatili z ní těch 125a nebo se to musí provádět ručně. Mám tam, ale teď nula. A ještě když jsem provedl nákup tak jsem informace o mé kartě na ps store radši vymazal a když zas budu nakupovat tak je tam zas zadám, ale teď si říkám, že když jsem je vymazal jestli jsem tím automaticky nezrušil i tu peněženku kde jsem měl těch 125 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobré ranko. Lidi hrajete někdo Montezumu? Koupil jsem si vlastnost na zastavení času na 12 sekund, ale přijde mi divné, že se zatím aktivovalo jen jednou z asi 6 her co jsem hrál. Docela to nechápu. Člověk si to pořídí, žere mu to krystaly, ale čas to nezastavuje. Nebo se to musí nějak aktivovat? Já se toho občas dotku, ale žádná reakce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobré ranko. Lidi hrajete někdo Montezumu? Koupil jsem si vlastnost na zastavení času na 12 sekund, ale přijde mi divné, že se zatím aktivovalo jen jednou z asi 6 her co jsem hrál. Docela to nechápu. Člověk si to pořídí, žere mu to krystaly, ale čas to nezastavuje. Nebo se to musí nějak aktivovat? Já se toho občas dotku, ale žádná reakce...

Hoj, hraji to každý den.. Tu vlastnost mám taky, ale přijde mi, že to prostě naskočí občas.. Takže ani moc nepoužívám.. Jinak jsem se dočetl, ten kdo nechce čekat na uzdravení, stačí pokaždý opustit hru a posunout ve Vitě čas o hodinu dopředu.. Funguje to:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hoj, hraji to každý den.. Tu vlastnost mám taky, ale přijde mi, že to prostě naskočí občas.. Takže ani moc nepoužívám.. Jinak jsem se dočetl, ten kdo nechce čekat na uzdravení, stačí pokaždý opustit hru a posunout ve Vitě čas o hodinu dopředu.. Funguje to:))

jj taky jsem se to dočetl. Nicméně mě to moc nepomůže, protože při tom prvním stírání mám většinou 200 krystalů takže životy jsou mi na nic :-) Spíš kdyby byl fígl na ty krstaly. Jen jednou se mi podařilo setřít 40 000 to jsem byl v šoku a hned nakoupil vylepšení. Doporučuji červeného totema. Jinak nechápu jak někdo může nahrát milion a tak. To není snad ani možné... :-) Ale hraji vše free nic si nedokupuju a nejvíc jsem nahrál 120 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj taky jsem se to dočetl. Nicméně mě to moc nepomůže, protože při tom prvním stírání mám většinou 200 krystalů takže životy jsou mi na nic :-) Spíš kdyby byl fígl na ty krstaly. Jen jednou se mi podařilo setřít 40 000 to jsem byl v šoku a hned nakoupil vylepšení. Doporučuji červeného totema. Jinak nechápu jak někdo může nahrát milion a tak. To není snad ani možné... :-) Ale hraji vše free nic si nedokupuju a nejvíc jsem nahrál 120 000.

No taky kroutím hlavou když vidím to skore u kolegů, jsem sice level 10., ale nejvíc co jsem nahrál bylo 200 000,- Jinak taky hraji free, dokupovt v tomto nevidím smysl, když teda nechceš hnedka postoupit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hry na PSP měly přepálené barvy díky tomu, aby to na displayi PSP vypadalo "normálně". To teď samozřejmě na OLEDU je vidět a ty barvy jsou hodně syté. PSP Colour space udělá to, že ty barvy stáhne dolů, aby to vypadalo jako na PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pánové mám dotaz. Prodávám PS Vitu a chci se zeptat pořád tady čtu jak to každý prodává i s hrama z PS store. Přece tím pádem prodávám i svůj profil. A to já nechci dají se nějak ty hry z Ps Store jako Escape Plan atd zachránit? Že bych je nějak převedl na jiný účet? Asi ne že. To je fakt ♥♥♥♥♥ní já uvedu Vitu do továrního nastavení a hry jsou fuč a ani já už je nebudu hrát, protože Vitu prodám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,mám pár otázek na PSvitu - 1.) je tam nějak málo her,to proto že je nová nebo nejsou žádané ? 2.) Jaký je rozdíl mezi tou drahší a levnější PSVitou ? 3.)Jak je to s internetem ?? Platí se něco ??, a multiplayer musím hrát zase s kámošem vedle sebe aby byli blízko PSP nebo jako u PS 3 že si zahraju proste z obyvaku s lidma z ČR (a co je to to PSn) ? ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.Je poměrně brzo na truhu, bylo ohlášeno pár nových her, ale stejně nic extra. 2. Dražší je pravděpodobně 3G verze - tj. je zde možnost být připojen an internetu bez wi-fi. 3) Platí se standartní tarif který si vybereš u operátora, dostaneš SIM kterou dáš do vity. Multiplayer myslím přes 3G nejde (real time), můžeš jenom porovnávat výsledky on line atp, být taky na webu, skypovat atd...

EDIT: PSN je Playstation network, tj. služba, do které se zaregistruješ a umožní ti hrát online s přáteli, nakupovat dema, hry a ostatní věci, prostě tvůj účet, ale pozor, na vitě se nedá změnit, jen vrácením do továrního nastavení takže si je třeb dávat pozor např. na zemi protože v Česku není zrovna velká podpora a některé u nás placené (menší) hry jsou např. v U.S.A. zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám otázku ke kartě do PSV ...1.) jaká je nejnižší možná karta do PSV a proč všichni kupují 16 Gb ?? je to jako na starem PSP že hry zabíraly jen saves ne ?? NEbo vita to ma jine ? 2.)Hry se dají hrát přes wi-fi tak , že já budu v praze a kámoš v ostravě,nebo musíme být blízko sebe ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. 4GB najmensia karta. Ja som kupoval 16GB hlavne kvoli tomu ze vela hier je PSN-only to znamena ze ich nekupis v obchode.. Samozrejme to niekto vyuziva aj na filmy hudbu atd. Ak planujes kupovat hry normalne na kartach a nie z PS Storu tak ti uplne staci 4GB karta na savy.

2. Zalezi od hry, niektore sa daju hrat cez internet na dialku (wipeout) niektore su iba take ze musite byt vedla seba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, uvažuju že si koupím Vita...měl bych pár otázek, děkuju za odpověď

1) jak dlouho vydrží baterka a)při hraní hry b)při sledování filmu c)při poslechu hudby nebo prohlížení netu ?

2)zda je možné si prohlížet jako na PSP byla aplikačka na čtení knih tak neco podobného...nebo zda to podporuje PDF nebo ostatní textové formáty?

3)funguje na tom flash? jde spustit youtube a nebo nejaky stream na internetu?

4)můžu si tam přetáhnout hudbu (mp3) a nebo filmy přez pc libovolně a nebo musím přez nejaky PSN store a nebo si je speciálně koupit?

5)uvažuju že si koupím levnější model a tak by mně zajímalo zda je to jedno jak jsem připojem na internet jestli prež WIFI a nebo 3G (jestli je mozne hrát hry prez WIFI a i jít na skype atd)

6)na koleji mám akorát nevím asi je to ADSL internet s klasickou přípojku na net tak by mně zajímalo zda je nějaky adapter nebo neco jak bych dokazal na tom napojit PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu