Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

1) PSV hra 3-5 hodin (záleží na jasu a na tom, zda je hra 3D, nebo 2D), PSP hra 5-8 hodin, film 6 hodin, hudba tak 10 hodin a net cca 6hodin

2) Zatím nic takového nejde - není na to aplikace

3) Flash to nemá, ale je aplikace přímo na Youtube

4) Ano, můžeš. Budeš ale potřebovat mít v PC nainstalovaný Content Manager Assistant

5) Ano, vše můžeš dělat i na Wifi, akorát se holt nepřipojíš všude a Wifi model také nemá GPS modul

6) Nic takového zatím nejde, jedině pořídit wifi router, ten připojit kabelem a na něj pak přes wifi napojit psv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi, měl bych pár otázek ohledně Víti.

1. Někde jsem četl, že tituly co jsou jak na PS3, tak PSVita stačí mít jenom jednou. Třeba Ultimate Marvel vs. Capcom nebo Rayman Origins jsou na PS3 i Vitu a stačí mít jenom verzi pro PS3 a tím pádem budu mít i verzi pro PS Vita. Nebo se musí kupovat na každou platformu zvlášť?

2.Když se přihlásím co mám na PS3 do PS Vita, tak mi tím jeden slot zmizí a nebo to na sobě nezávisí?

3. Je nějaká šance, že by se některíé hry z PSN daly hrát na PS Vita. Například Shank je super hra, ale bylo by super si hru rozehrát na PS3 a potom ji na cestě dohrát na Vitě. Jde něco takového?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

6) Nic takového zatím nejde, jedině pořídit wifi router, ten připojit kabelem a na něj pak přes wifi napojit psv

Děkuju za odpověď.

Nejde se připojit s Vitou přez PC na internet? Wifi routery jsou tu zakázané :D a nějak bych se nechtěl ošidit o možnost si zahrát po netu.

(Gravity Rush, Wipeout 2048, FIFA 2012 stojí vážně za to? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Děkuju za odpověď.

Nejde se připojit s Vitou přez PC na internet? Wifi routery jsou tu zakázané :D a nějak bych se nechtěl ošidit o možnost si zahrát po netu.

(Gravity Rush, Wipeout 2048, FIFA 2012 stojí vážně za to? )

Pokud máš noťas s možností vytvoření vlastní wi-fi sítě tak jsem zkoušel program Connectify (ve srovnání mnohem lepší než to co chodí z factory settings) a VITA chodila naprosto v pohodě, jinak netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud máš noťas s možností vytvoření vlastní wi-fi sítě tak jsem zkoušel program Connectify (ve srovnání mnohem lepší než to co chodí z factory settings) a VITA chodila naprosto v pohodě, jinak netuším

Jojo na W7 Vita tu síť ať už bez connectify nebo s, chytá...ale na Vistě bohužel to nějak nefunguje :/ . Druhý notes se na síť na Vistě připojí ale Vita bohužel ne.

Nemá někdo zkušenost s tím, jak to rozjet na Vistě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,chci se zeptat, v některých eshopech píšou, že u Vity v balení je voucher ke stažení 3 her zdarma na ps storu,to jsou jakekoli hry,nebo jak to funguje tenhle voucher?

Jedná se o tři hříčky založené na augmented reality - fotbal, skoky do vody a nějakej ohňostroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já ji taky prodal asi po třech měsících a koupil jsem si PS3, ale jen kvůli asi 12 exkluzivním titulům, které už pomalu dohrávám a prodám zase dál. Potom už asi zůstanu jen u PC. Vita není špatná, ale podle mě ji vydali moc brzo. Málo her, špatný prohlížeč, který asi není vyřešen do dneška a slabá výdrž baterky. Každý mluví o tom, že ta výdrž je standartní pro dnešní mobily a prostě všechny dotykové zařízení, ale to mě prostě nezajímá. Tohle je herní konzole takže to mělo mít i patřičnou výdrž. Alespoň 6 hodin při hraní AA titulů. Mě to vydrželo sotva 3,5 a podsvícení na 50 procent. Tohle všechno měli nejdřív pořešit a pak to vydat. A co se týče her tak Uncharted mě bavil hodně a proto jsem si pak pořídil PS3. Potom ještě Rayman a Escape plan, ale zbytek už mě moc nebavil. Plus k tomu přičtu, že zas takový výkon jak prezentovali to taky nemá. Hry neběží v plném rozlišení a krom již zmiňovaných her, které mě bavily a i se mi líbily, tak ostatni graficky mě příliš nenadchly. Viz Resistance, gravity, atd. Pro mě tak za dva roky až bude nějaká vyšší verze, vyladěnější a více her tak potom uvidím. Zatím pro mě zbytečná koupě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poslední dobou nemám tolik času tak dokonce hraju na Vitě více než na PS3 - za dvě vteřiny je to zapnuté a za další zase uspané, namusim řešit žádný ukládání atd. Gravity Rush je výborná hra na přenosné zařízení jako stvořená. Raymana mam jak na Vitu tak na PS3, ale co sem si pořídil PSV verzi tak sem na tu stolní už nešáh, takovéhle hry se podle mého názoru hodí mnohem víc na přenosné zařízéní, protože na velké konzoli chci pak hrát opravdu jen velké AAA. Co mě naopak zklamalo je Resistance, ačkoliv jsem fanoušek série, tahle Vita verze je opravdu špatná. Je na ní vidět jak je neskutečně odbytá - singl ještě ujde (byť jsem v koridorové střílečce tolik bugů v životě neviděl ale multiplyer to je hrůza. Udělal sem platinu a poslal dál, doufám že si Sony konečně uvědomí že na velkých značkách a ne jen nějací námezdníci (snad Guerilla na nečem pracuje).

Já sem velmi spokojený, ba dokonce nadšený. Plní přesně ten účel kvůli kterýmu sem si jí koupil a ještě mnohem víc. Pravda, her zatím neni moc a grafika zatím zdaleka nedosahuje potenciálu hardwaru ale to se bude pořád zlepšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já ji mám asi dva týdny, co mě zklamalo je fakt, že těch her je opravdu strašně málo a těch kvalitních ještě míň, mezi kvalitní ja řadím snad jen fifu a uncharted...a ta fifa?Obšlech 11 s prvkama 12,hry jako gravity rush jsem zatim nezkoušel, protože to není muj šálek kávy,počkám si na Black Ops a uvidím, co dál.Vita je v podstatě dokonalá, ale sony na ní zatím pěkně se*e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Deepthroat to taky celkem vystihl a připomněl mi ještě na co jsem zapomněl. Ono u mě byl problém, že jsem čekal malou PS3 a to je chyba. Ikdyž je Uncharted super a bavilo mě to, stejně se mi víc líbil na PS3. Vita je opravdu spíš na ty "menší" hry na vyblbnutí. Totiž třeba mě se Uncharted nějak extra dobře ve vlaku nehrál. Přeci jenom se alespoň já musím na hru trošku soustředit a to mnohdy ve vlaku, nebo v tramvaji prostě moc nejde (a to nemluvím o tom, když je slunečno jako teď tak to si člověk prostě nezahraje...). A na to jsou vhodné právě hry typu Escape plan, nebo Raymen. Uncharted jsem stejně hrál doma v posteli a chyběl tomu prostě trošku ten wow efekt, jako když jsem to pak pustil na bedně z PS3. Takže já jsem se dostal do divné situace a to, že při cestování to pro mě nebylo ideální, protože mě rušilo okolní prostředí a chtěl jsem něco víc, než jen ty "malé" hry. Měl jsem sluchátka a musím říct, že asi jsem trochu nahluchlý, protože i na volume max to pro mě nebylo ono. Mohli ještě přidat. To samé u filmů. Ta maximální hlasitost není nic moc. Všiml si toho někdo, nebo jsem jen já hluchý? :-) Na scluchátka ještě budiž, ale když jsem se chtěl dívat s přítelkyní bez sluchátek tak to byl opravdu docela problém. Asi to víc neutáhne nevím. No, ale to jsem odbočil. Teda ve vlaku to nebyl ideál kvůli tomu okolí a soustředěnosti a zase doma to nebylo úplně ono, protože tak "velkou" hru je lepší hrát na bedně. Takže tak nějak to cítím. Ale jsem trošku blázen tak to tak asi vyznělo a neumím to dost dobře popsat a asi jsem se do toho trošku zamotal .-)

P.S. A zapomněl jsem ještě na ceny her. Ty taky nejsou úplně v pořádku...

U.P.S Ale souhlasím s tím, že budoucnost to má a ještě nás může řada her o tom přesvědčit. Jen toho výkonu se trošku bojím. Už teď to není úplně ideální a pokud by zlepšovali grafiku a rozlišení, mám pocit, že ta baterka by zhořela :-) Není na to podle mě stavěná. A taky jsem někde četl nějaký rozhovor a někdo ze sony tam říkal, že to čtyřjádroo může jet na vyšší frekvenci, ale je to zamknuté právě kvůli te baterce, že by to neutáhla. Takže oni udělali super hardware, ale bohužel baterky asi ještě nejsou na takové super úrovni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil jsem ji nedávno a mno ...nevím. Musíš od toho čekat rádoby PSP kříženou s Smartphonem a né PS3.

Her je na to vážně málo a pro EU jich v nejbližší době vyjde jen pár, narozdíl od JP nebo US :(.

Prohlížeč je hroznej, aplikace na FB uplne nanic, ze Skypu můžeš jen volat a nejde používat chat, Youtube Aplikace je fajn.

Stve mně, že do každé hry museli docpat oba displaye...chtěl jsem si zahrát normální FIFU se super hratelností, jako na PSP, ale ten nový systém střelby atd. je dosti nudný pro mne....srovnal bych to, člověk čeká COD 1 hratelnost v lepším kabátku ale dostane COD 4.

Každopádně se těším až vyjde Street Fighter x Tekken, který doufám bude s minimem mlácení palcem do displaye jak ♥♥♥♥♥♥...alespon v multiplayeru a konečně vyjde nejaký eBooker, či něco podobného.

a muj nazor na pár dalších her

Uncharted - prostě fail... 7/10

Lumines - super, pokud tě baví tetris, miluju tu hru 9/10

Metal Gear Solid HD - předělávka, jsem fanoušek MGS, tak jsem si znova dohrál oba díly 10/10

z menších her na PSN (cca jedna za 200kč) co mají pár MB - krátké levely a člověk soupeří se zbytkem uživatelů o co nejlepší score - Puddle (10/10) , Mutant Blobs Attack (9/10), Super Stardust Delta (6/10)

anyway ty hry jsou tak předražený...že to není hezký

Mít možnost se znova rozhodnout...asi bych si ji nekoupil a počkal ještě pul roku

btw :

1) nehraje tu někdo Mortal Kombat multi? jak dlouho trvá najít zápas a stojí to za to? nebo lidi leavují v polovině zápasu atd?

2) nevíte zda jde na Vitě sledovat own3d.tv nebo twitch.tv atd? a podobné streamy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja osobně mám vitu od tud(měla záruku 22M a cena byla 4499,- ) jedná o obchod kde se prodávají převážně bazarové věci proto ta nízká cena v tomto případě je napsáno nová tak asi bude nová zkusil bych jim napsat. Za sebe bych se nebál to tam vzít, vedou to dva příjemní borci kteří rádi poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu