Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Nesmíš brát PS Vitu jako druhý PS3, přecejenom je to přenosné zařízení a ne domácí konzole. Jestli tě dokáže pobavit stejně jako PS3 to nedokážu říct, v mém případě to tak je, nicméně Vitu využívám primárně na cestách zatímco doma si většinou zapnu spíš velkou konzoli.

Grafika se bude samozřejmě pořád zlepšovat, podivej se třeba na rozdíl v současných a launchových hrách na PSP nebo PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když už jsme u toho, Právě jsem si objednal Vitu a nevím co za hru.Nějáký typ ?

Rozhodně Gravity Rush, ze závodních Wipeout a z brzy vycházejících LittleBigPlanet a AC Liberation. V základu jsou tam jen tři augmented reality hříčky a jedna hra na seznámení s ovládáním, nicméně na storu jsou dema skoro od každé hry.

A používej tlačítko edit než uděláš doublepost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok děkuji už se těším až si zahraju :D.Je nějáká hra která využívá co nejvíce věcí (Nevím jak to nazvat prostě Touch pad, Obrazovku, Oba Sticky atp . )

Jo to je právě ta aplikace na seznámení s Vitou - Welcome park. Jinak většina většina her využívá většinu ovládacích prvků. Zmíněný Gravity Rush snad kromě přední a zadní kamery všechny, Wipeout využívá i ty kamery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok ten Gravity Rush kukal sem na videa a vůbec nechápu o co jde-Můžeš aspoň popsat co je cílem?Nebo tak?Máš PS Vita?Co Uncharted?A ten Assasin Lost Legacy-Bude stejný jako na PC? Nebo odlišné(Např MW3 na Wii a MW3 na PC je uplně stejné, Až na Grafiku) ah zapomněl sem-Předem díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to víceméně openworld ve kterym můžeš ovládat gravitaci a chráníš město před nepřáteli. Těžko se to popisuje, lepší je zkusit demo.

Uncharted sem nehrál. AC Liberation se odehrává zhruba současně s trojkou, ale na jinym místě (New Orleans) a za jinou postavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nesmíš brát PS Vitu jako druhý PS3, přecejenom je to přenosné zařízení a ne domácí konzole. Jestli tě dokáže pobavit stejně jako PS3 to nedokážu říct, v mém případě to tak je, nicméně Vitu využívám primárně na cestách zatímco doma si většinou zapnu spíš velkou konzoli.

Grafika se bude samozřejmě pořád zlepšovat, podivej se třeba na rozdíl v současných a launchových hrách na PSP nebo PS3.

No a kdybych si měl vybrat mezi PS 3 a PSv - fakt nevím co zvolit :/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja vim je to asi blba otazka ale co uz :D vyplati se kupovat jeste vubec psp? .), od zari zacnu jezdit do prace autobusem a tak jsem si rikal ze bych si koupil neco na hrani ale nemozu se rozhodnout mezi psp a psv, psp pro mě predstavuje jednu vyhodu a tou je cena a celkem se bojim ze se mi hrani na psp nebo psv nebude libit(nemam moznost to nikde zkusit :( ), premyslel jsem i nad 3ds ale to jsem brzo zavrhl jediny titul co by me lakal jsou pokemoni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vita se teď sice nevyplatí ale do listopadu zas tak dlouho není a cena vity bude stejně stejná .. Jen s tim rozdílem že dostaneš k packu Assasina nebo COD .. takže si myslim že je jedno jestli si počkáš s vitou doma a s pár hrama jako je Uncharted , Rayman nebo Gravity Rush a nebo si radši koupíš PSP a pak ho budeš prodávat až budeš chtít vitu na kterou budou lepší tituly..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak PSP bych už pak ani neprodával,jsou na něm tituly,které bych mohl hrát furt(tedy jakože občas a vždy mě baví),a navíc,za PSP vysolíš 1500 i s paměťovkou a hry kupvoat nebudeš.PSP bych si asi enchal(kdyby nebyla finanční tíseň,kterou já měl :D,tak jsem prodal).:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu