Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

Lidi nechápu tu účetní knihu - první položka je jako že odkoupím věci od lidí na statku a pak z nich ěnco vyrobím nebo dráž prodám ? A co se týká toho zapisování lidí do almanachu,jak a koho zapsat ?

Musíš je sledovat při nějakejch činnostech tak že je zaměříš L1 třeba jak doktor sbírá byliny lovkyně campí na stromě atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele další problém,mám assassinský tomahawk,jenže jsem se sním mlátil v jedné misi,mise zkončila a assassinský tomahawk nikde,ani v usedlosti není ... to je bug,nebo se mi zničil nebo co ? :D jak ho dostanu zpátky ? Mám jen ten trapný železný tomahawk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele další problém,mám assassinský tomahawk,jenže jsem se sním mlátil v jedné misi,mise zkončila a assassinský tomahawk nikde,ani v usedlosti není ... to je bug,nebo se mi zničil nebo co ? :D jak ho dostanu zpátky ? Mám jen ten trapný železný tomahawk

Zkus si ho znova vybavit v obchode. Mělo by to jít.

Potrebuji radu.jsem v NY a mám něco odehráno, ale doteď jsem nepochopil jak funguje "tiskař"? Přijdu k nim do tiskárny a nic mi hra nikde nenabidne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiskař ti smaže "trestní rejstřík" :) Když strhneš plakát, umažeš si jeden křížek ze známosti, když uplatíš toho týpka na ulici, tak se ti umažou 2. No a když uplatíš tiskaře, tak tě udělá inkognito i když máš 3 křížky.

aha, takže jsem nejspíš ještě neměl tři křížky ;-). Plakát a vyvolávače využívám, ale ten tiskař mi nikdy nic nenabídnul, ale jak jsem psal tak jsem nedělal takovej bordel, abych ho mohl využít. Až budu moct vyzkouším. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při tý misi, tak ano u něj jsem byl. Vždy, když mě nepřítel hledal a vběhnul k tiskařům v Bostonu nebo NY. Nic jsem nemohl dělat. Jen se v tý místnosti procházet a odejít. Ty k němu vejdeš a máš nějakou možnost interakce??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při tý misi, tak ano u něj jsem byl. Vždy, když mě nepřítel hledal a vběhnul k tiskařům v Bostonu nebo NY. Nic jsem nemohl dělat. Jen se v tý místnosti procházet a odejít. Ty k němu vejdeš a máš nějakou možnost interakce??

jj, měl jsem u toho maníka, jak tam stojí, vykřičník a možnost interakce. Ale už tu hru nemám, tak nevím jestli je tam nějakej problém. Ale do tiskárny jsem chodil normálně a nikdy jsem neměl tenhle problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak najednou se mi jednou povedlo, aby me očistil tiskař, ale jen když jsem shodou náhod bojoval přímo před tiskářem. Jindy jsem nepochodil a tiskař mi interakci nenabídnul. No nic je mi to jedno není to žádnej velkej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní příběhová linka dohrána, jelikož to byl pro mě první díl série asi začnu ohlížet po předešlých dílech. BTW jak vzestupně ty díly jdou? Nejvíc mě potěšily TITULKY. Není nic lepšího, než v půl čtvrtý ráno čekat 23 minut na skončení titulek. :-D sry za spoiler ;). Má plná synchronizace DNA při misích vliv na 100% dokončení hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzestupně myslíš kvalitativně nebo chronologicky za sebou?

Chronologicky je to 1. AC I, 2. AC II, 3. AC: brotherhood, 4. AC: revelations, 5. AC III

Za mě nejlepší AC II, jednička je bez titulků a i kvůli tomu je podle mě náročnější. Ve dvojce je to už vychytaný. Brotherhood a revelations nehrej dokud nedohraješ II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednicka sice byla bez titulku,ale na pc byla s ceskym dabingem, a da se rozjet i na starych pc. No nejlepsi dil,taky povazuji ACII. trojka mi uz vice pripomina red dead redemption.

Jinak jeste jeden dil vysel na psp (udalosti mezi prvnim a druhym dilem) a jeste prequel na vitu,na ktery se tesim,ale az na vanoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano myslel jsem chronologicky, ale i tak díky za názor ke kvalitě dílů. Až dohraju SQ v AC3, tak se poohlédnu na jinej díl. Pro upřesnění jen AC3 byl s CZ titulkama?

na ps3 byl pouze AC3 s titulky, pc verze meli titulky krome prvniho dilu,ten byl cesky dabovany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska dohrál brotherhood... za mě nejlepší díl zatím. Neskutečně mě bavilo dělat si armádu :D, jen jsem trochu postrádal její pozdější využití no... když jsem z nich všech udělal assassiny, už nějak nebylo do čeho píchnout.s 300 000 peněz se vším koupeným už pak nebylo vůbec co dělat, tak jsem tam šoupl Revelations a nechal doběhnotu první ukázku a šel spát. Hodný jsou ty, co mi zabily mojí Lucy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu