Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahojte!

mám takový problém, jsem hrdý majitel konzole ps3. víz: http://www.jrc.cz/hra_ps3_sony_playstation_3_konzole_500_gb_new_assassins_creed_3 .

Mám takový problém, hra běží super ps3 také, hrál jsem hru naprosto fajn, řekl jsem si,že jsi zkusím multyplayer, vše jsem udělal, zaregistroval jsem se na uplay vše ok.

Najednou jsem zapnul hru po nějaké době single player a měl jsem naprosto rozmazanou grafiku, no nevím jak to napsat, prostě znáte to, jste na Pc hrajete hru a buď si snížíte nebo zvětšíte detaily ve hře apod. Prostě dá se říct,že je to naprosto rozmazané a nedokonalé, nevím kde to mám nastavit. Mám Full HD tv 1080p když jsem v menu tak využívá ten systém 1080p, zapnu hru a hra využívá jenom 720p. Je to nějak tím?

Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC3 je na konzolích jen 720p. Což je dost her. To znamená že v systému máš nastavených 1080p, ale když přejdeš do hry tak je to prostě 720p. Spíš ale pošli foto, pokud se ti to poprve zdálo v pořádku a teď není.

A téma s AC3 už tu je: http://console-forum.net/tema/139340-assassin-s-creed-3

Upraveno uživatelem Drag01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za radu, ale tím to opravdu není =D protože hraji přes HDMI na ps3 a na pc jsem ještě RGB =D. Ale i tak díky. Zkazilo se to, když jsem se registroval na youplay. Grafika se snížila, myslím tím detaily, nic není dodělané a postavy ve hře vypadají jako gumoví medvídci. Je to nějaká prkotina určitě,ale prostě nemohu na to přijít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AC3 je na konzolích jen 720p. Což je dost her. To znamená že v systému máš nastavených 1080p, ale když přejdeš do hry tak je to prostě 720p. Spíš ale pošli foto, pokud se ti to poprve zdálo v pořádku a teď není.

A téma s AC3 už tu je: http://console-forum.net/tema/139340-assassin-s-creed-3

No jak jsem psal je to prkotina, hrál jsem hru na High detaily a teď jakoby bych to hrál na low.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Nechal jsem si dovést Assasin's Creed III z Ameriky na PS3. Hru jsem v pohodě spustil ale, když jsem zadal kód na multiplayer, tak mi to napsalo, že buď vypršel, nebo je neplatný. Může to být tím, že účet je registrovaný na ČR? Pomohlo by, kdybych vytvořil americký účet?

Pokud ano, jak to mám udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu