Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, a teď k mému problém :D Zakoupil jsem si novou hru " mortal kombat komplete edition " a hra běží na 1080p a prý hry využívají jenom 720 p. Tak ja to tedy je? Bohužel s Assasinem je pořád problém, prostě jako kdyby grafika byla snížená na low detaliy.. nedokonalé křivky u obličejů. Nevidím nic v dálce.. apod.. takové rozmazané..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky zaskrtnute vsechny treba ale v GTA IV i kdyz podporuje 1080p tak se mi to spusti v 720p to musim jit do nastaveni a odskrtnout si 720p ale treba kdyz mam zaskrtnute vse tak v GT5 se automaticky spusti v 1080p tak nwm jak to je. Vzadu na obalu hry mas napsano jake rozliseni hra podporuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už prostě si nevím rady, nikdo mi nedokáže poradit, psal jsem snad už všude... Nevím co se stalo od té doby co jsem se regnul na Uplay, se snížily detaily hry v assasinu 3. Hra funguje to ano, ale koukat se na to nedá.. jako kdybych hrál na low detaily..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě! V menu jedu na 1080p, zapnu hru a dá se to automaticky na 720p, ale myslím si,že tím to není. Jak jsem psal, nevím kde nastavit high graf..

Nikde se zadna high grafika nenastavuje pokud povolis v nastaveni jen 1080p a odskrtnes 720p a hra podporuje jen tech 720p tak se ti to spusti v tom rozliseni 576 myslim a to je hnusny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde se zadna high grafika nenastavuje pokud povolis v nastaveni jen 1080p a odskrtnes 720p a hra podporuje jen tech 720p tak se ti to spusti v tom rozliseni 576 myslim a to je hnusny

Ahoj, díky za radu, ano vím,že se nikde high grafika nenastavuje, není to PC hra, jsem v tom nový, nemohl jsem nic najít. Děkuji ti za radu jdu to zkusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu