Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja wiem dosral som to, ale ešte pred 3-4 rokmi ked som sa registroval na PSN, ták pri registrácií som mal mnoho chýb, nedalos aproste zareistrovať, potom som to len ták skúšal s hoci jakými menami, a takto to dopadlo :D Ani ja niesom naneho hrdý, ale čo už zmeniť sa nedá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím ve spolek,mám dotaz.

Na PS Store je golden edice AC3. Což je v podstatě GOTY. Zajímalo by mě zda jí někdo z vás kupovala a zda je v češtině včetně datadisků.

Dále se chci zeptat zda jsou počeštěné i samostatně dokoupitelné DLC.

Předem děkuji za odpověďi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj, mám dotaz, až dnes jsem se dostal k AC3, mám sběratelskou edici a chtěl jsem si stáhnout díky kódu mise navíc, v prvním případě se mi to podařilo (Lost Mayan Ruins, Ghost of War, Sharpshooter), ale v druhém, což je Benedict Arnold mise nikoli. Je možné, že kód už vypršel nebo mám špatný? Hlavně, že mi to nabízí, že si to můžu za peníze stáhnout... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Ahoj, mám dotaz, až dnes jsem se dostal k AC3, mám sběratelskou edici a chtěl jsem si stáhnout díky kódu mise navíc, v prvním případě se mi to podařilo (Lost Mayan Ruins, Ghost of War, Sharpshooter), ale v druhém, což je Benedict Arnold mise nikoli. Je možné, že kód už vypršel nebo mám špatný? Hlavně, že mi to nabízí, že si to můžu za peníze stáhnout... Díky

bohuzel chyba je na tve strane, kod byl do 31.3.2013 Datum je uvedeno na stejne strance jako je kod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu