Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

Njn tak jestli ses takovej sberatel ze pak musis mit kazdou jazykovou "mutaci" tak to je pak blby....

Me tyhle placena dlc nevadej co se tyce tech sber. edici, nemam trosku rad takove ty dodatecne dlc u americkych obchodu, kde ma navic kazdy neco jineho, nastesti se tohle posledni dobou dostane i k nam.... a porad to nesmrdi takovou zdimackou jak treba u EA, myslim si, ze Ubisoft nepatri mezi ty uplny svine, z meho hlediska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no na jazykové mutace to zas ne. že bych si třeba koupil edici kvůli tomu, že je nadepsaná jinak než anglicky nebo česko to ne. na to je extpert kámoš s plechovkama. ale stejně. vsadím se, že si neslyšel o ACR Black edition. exkluzivní pro německo nebo tak něco. pak ultimate bundle ( o tom asi jo). hra, bílá encyklopedie a guide. kde? ovšem, že jen pro USA a Canadu. Nevím jak je to s EA. s těma DLC to mám stejně. mám pre-order u xzone, protože doufám, že přidají ještě něco jako náhrdelník k ACB, ale třeba na gameleaderu, maj už o 1 ULC víc. sice jen skin a jiná sekera, ale věřím, že rozdíly se pozdějí "zvětší"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono az vam bude kolem 30 let, tak zjistite ze tyhle vsechny postavicky, bedynky, presky, prstynky a podobny blbosti jsou akorad zbytecne vyhozeny penize :) (muj nazor jak to sam vnimam sam na sobe, tak me nekamenujte!) a ke stesti vam bude stacit samotna hra a neusnout u ni nudou a aspon ji dohrat :D:D - coz nastesti neni pripad AC serie ...

Kazdopadne ta vlajka vypada luxusne, uz vidim jak ji kazdej amik vozi pridelanou na aute :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono az vam bude kolem 30 let, tak zjistite ze tyhle vsechny postavicky, bedynky, presky, prstynky a podobny blbosti jsou akorad zbytecne vyhozeny penize :) (muj nazor jak to sam vnimam sam na sobe, tak me nekamenujte!) a ke stesti vam bude stacit samotna hra a neusnout u ni nudou a aspon ji dohrat :D:D - coz nastesti neni pripad AC serie ...

Kazdopadne ta vlajka vypada luxusne, uz vidim jak ji kazdej amik vozi pridelanou na aute :):)

no mne uz je pres 30 a stejne si tyhle veci kupuju,ale uplne s jinym umyslem. Snad nekdy v budoucnu se mi to vrati a mozna jeste vydelam. Kdyz je ta moznost kupuju edice 2000 -3000 pcs pro svet a nebo kdyz je treba nejaky draha edice starsne levne viz U3 EE 1299,- or R3SE 759,-

A btw. kdyz to nevyjde,alespon je se na co divat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je zase + SOundtrack - nadhera

+ Velke bitvy + lodni bitvy - to bylo epické

+Možnost přidat se bud to k červenokabátníkum nebo k modrokabátníkům (MODRÁ S WASHINGTONEM POWA ! :d)

Soundtrack jeste moc znamy neni, ne? :)

Jinak na lodni bitvy se taky dost tesim na E3 gameplayi vypadali uzasne

K tomu konfliktu, myslim, ze tam nebude moznost volby se pridat k americanum ci britum, Connor bude stat podle me vzdy na strane americanu, jen se autori vyjadrili v tom smyslu, ze bude zabijet z obou taboru, tedy jak rudokabatniky tak modrokabatniky, prtoze pujde po templarich, ovsem vzdy bude stat na strane americanu (tak jsem to pochopil ze vsech dostupnych informaci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já byl ze začátku neuvěřitelně nadšený, jenže po posledním gameplayi to celkem opadlo. Z kraje to vypadalo, že se dočkáme zcela nové hry ale teď mi to přijde jako další klasický AC, vím že na to asi stejně všichni čekají ale mně to už zase až tak nebaví. Jednička celkem dobrý, dvojka super, pak jsem dlouho nic nehrál, teď jsem koupil Brotherhood/Revelations, hraju bratrstvo a nějak extra mně to nevzalo, navíc jsem už potkal pěknou řádku bugů. Snad se to zlepší, každopádně příběh zatím oproti dvojce nuda... Ale chci vědět jak to skončí tak setrvám, celkem mně taky zajímá AC3 na Vitu, to pravděpodobně bude zase šméčko jak na ostatních handheldech ale stejně tam nemám co hrát tak to vezmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co se týče těch velkých 1000men bitev tak to tam jako s Connorem budu zabíjet tak dlouho , dokud všichni nepadnou , nebo jim stačí zabít kapitána,nebo o co tam půjde ? A ještě jenda otázka - V relevations bylo stále bratrstvo assasínů,bude ve 3jce taky nějaké bratrstvo,nebo bude connor sám ? (Dle videí mu nějací lidi pomáhali ale byli to assassíni ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu