Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

Co psal Desmond v jiném fóru tady, tak to je naschvál a někde se to už na fórech řešilo... Ale mě to zajímá, budu muset googlit, zatím bez úspěchu :)

Možná vada z výroby (tím myslím ten deník)

Odesláno z mého LT26i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Figurka je bombastická! Fakt se povedla :coolp:

tak mám taky freedomku doma. Sakra to jsem nečekal, že ta krabice bude tak velká a těžká. Do batohu se to nevešlo a musel jsem se s tím tahat 3 hodiny než jsem se dostal domů :D Ale figurka mě překvapila, je skvělá
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pribeh zatial dobry.....ale tie opakujuce sa dialogy trosku kazia dojem (dam interakciu s clenom posadky.....za chvilu sa tam vratim na mape sa mi rozsvieti ako keby novy rozhovor........ a znovu ten isty dialog)

Upraveno uživatelem taurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to fajn. Zatím jsem na začátku a hraju za Štefana Margitu jak tu někdo psal :D Sem tam nějakej bug, ale nic zásadního. Jediný co mě štve jsou ty pistole a pušky, který se ládujou opravdu dlouho, takže pokud můžu nepoužívám. S lukem to snad bude lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, hele nevíte, když jsem si po jednom důstojníkovi v AC3 sebral jeho mec a dostal se mi do inventáře. Ale já ho mít na sobě nechci de to nějak vrátit? Jako, že tam ten meč mít prostě nechci.

: Už je to v poho, takže dám radu: Když náhodou si koupíte/seberete meč a nechceteho ( z estetických důvodů třeba), tak děte do hokynářství, tam si kupte nějakou velkou sekeru a s tou sekerou děte na červenokabátníky a udělejte nebo resp. počkejte až Connor udělá nějaký kombo, že tu sekeru nechá v tom zabitém člověku resp. ta sekera v něm zůstane a tim pádem tu sekeru nemáte tzn. že už nemáte ani ten meč, jelikož koupí sekery jste nahradily sekerou meč a tu sekeru jste "ztratili". Takže takhle to jednoduše de, akorát musíte mít dostatek liber. Kdyby vás to mrzelo, tak ta sekere popř. i ten meč máte uložený v tom vašem doupěti resp. sídle.

Upraveno uživatelem Ultimate7th
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já assassina rozehrál teprve včera večer a všiml jsem si tohoto detailu taky, ale s tím rozdílem, že mi ji neotevírá ani jeden.

to se mi stalo taky parkrat a obcas se stane,ze postavy domluvi a teprv nabihaji ceske titulky.Hold mame delsi slova nez je anglicky vyznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu