Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ještě jsem neměl čas vyzkoušet mulťák. Jaký mody tam jsou? Něco jsem k tomu našel na netu, ale moc mě to neuspokojilo :-). Spíš mě zajímá vlastní zkušenost.

multak je stejne zabavny jako v brotherhood, deathmacht je vzdycky super, jinak ten wolfpack je taky zabava a jde hrat solo,takze se daji dobre natrenovat mapy a dobry na trophy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsem si koupil ps3 , kvůli tomu ,že jsem se bál ,že mi to můj notebook nerozjede ,ale myslim ,že by to dal na střední detaily líp.Koncem listopadu to zkusim.A třeba gta4 to je asi ,stejnej problém co.

Upraveno uživatelem DenY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15FPS by se už kousalo hezky, hru jsem sice hrál na CFW(takže z HDDčka, ikdyž pochybuju že to má vliv na FPS), ale ani jednou jsem si nevšiml že by FPS spadlo na hranici sekání, ani ve městech ani když sem byl na bojišti a všude plno vojáků, pokud to FPS padá tak max na hranici kolem 24FPS, protože já jsem si ničeho nevšiml :D

DenY: FPS se na PS3 měřit normálně nedá snad jen nějak když by se PS3 připojila na tuner do kompa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je možný , že mam něco s ps3 , prejž ja si toho poklesu všimnu lehce :D Třeba je to víc jak 15 fps , když to nemůžu změřit ,těžko říct.

Tady je video x-box má teda fps lepší co se města týče

. Upraveno uživatelem DenY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám něco odehráno a i přesto, že jsem zpozoroval pár bugů, tak celkovej dojem je hodně dobrej. Nemůžu se od toho odtrhnout a hraju každej den. Nejlepší to je v lesích, kde to je vymazlený do posledního detailu. Někdy nedělám nic jinýho, než se jen tak toulám v lesích a hledám nový místa.

Jak jsem ve dvojce hodně používal skrytý čepele, tak tady je tomahawk naprosto bezchybnej. Měl jsem z toho trochu strach, aby to neztratilo takovej ten assassínskej punc, ale ne. Není nad to vběhnout do obsazené pevnosti a do posledního je vykombovat tomahawkem :)

btw: kdo už ulovil medvěda? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jednoho medvěda dostal, ale nečekaně mně dostal jiný méďa :), takže nic. Mimochodem, kde najdu nějakou tu loveckou chatu, kde mohu něco prodat?

Ta lovecká chata by mě taky zajímala, ještě jsem ji nenašel. Jinak ale můžeš prodávat klidně všechno v hokynářství.

edit: tak jsem pohledal a chata je západním směrem od indiánské osady. Vede k ní pěšina do kopce.

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem to právě dohrál a co o tom říct??? .... S Eziem zemřel Assassin .... určitě se najde plno lidí které to bude bavit ale me to vubec nebavilo ... Zacatek za Haythawa byl primo hrozive nudnej , Connor sympatickej jak Tomio Okamura.. Miloval jsem behani po Rimu ,Konstantipoli a jinych mestech ale mesta jako Boston s New Yorkem byly takove neslane nemastne . Pribeh nezajimavej a mohu pokracovat este nekolik radku . Nejake plusy zde najdu napr Namorni bitvy , slusna cast hry je na venkove ,loveni a este jednou namorni bitvy . Moje hodnoceni 6/10....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem to právě dohrál a co o tom říct??? .... S Eziem zemřel Assassin .... určitě se najde plno lidí které to bude bavit ale me to vubec nebavilo ... Zacatek za Haythawa byl primo hrozive nudnej , Connor sympatickej jak Tomio Okamura.. Miloval jsem behani po Rimu ,Konstantipoli a jinych mestech ale mesta jako Boston s New Yorkem byly takove neslane nemastne . Pribeh nezajimavej a mohu pokracovat este nekolik radku . Nejake plusy zde najdu napr Namorni bitvy , slusna cast hry je na venkove ,loveni a este jednou namorni bitvy . Moje hodnoceni 6/10....

Já naopak musím říct, že mě hra bavila. Příběh byl dobrý, americké dějiny na hru velice dobře zpracované a to samé platí o prostředí, ve kterém se Connor pohyboval. Souhlasil bych s tím, že Connorovi se může vytknout absence většího charisma jako například u Ezia, nicméně u mě to vyvážil fakt, že hra po technické stránce byla mnohem vyspělejší. Jedna graficky vypadá skutečně skvěle a pak souboje mi přišly zábavnější než u předchozích dílů Assassins Creed. Naopak prolog hry - Haytham, mladý Connor, mě velice bavil. Líbilo se mi, že jsem nebyl okamžitě vržen do děje za hlavní postavu, ale něco jsem se o ní dozvěděl, o jejích motivech a podobně. Souhlasím s námořními bitvami, ty jsou opravdu povedené.

Jedna z věcí, které jsem moc nepochopil, jsou souboje se silnějšími nepřáteli. Dostal jsem se do bitky se dvěma chlápkami se sekyrami a vůbec se mi je nedařilo zabít ručními zbraněmi (teď nemyslím palné zbraně).

Já bych hře dal s čistým svědomím 9,5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu