Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Revelations CESTINA !!!!


mmm273

Recommended Posts

Neviem ci som to dal do dobrej sekcie (RGH alebo HRY ? ) ale ked tak prosim moderatora o presunutie... Takze, pokial mate zaujem o cestinu do ACR ( ale preklada len titulky, menu atd nie... - mne osobne to takto vyhovuje, ppribeh scela pochopim a mam radsej andglicke nazvy poloziek v menu hry ... ) Takze co potrebujeme : RGH/JTAG ACR ale rozbaleny cez Xbox Image Browser, NIE GOD Postup: 1. Stiahneme tento subor 2. Rozbalime a nakopirujeme do zlozky s ACR a prepiseme povodny subor (ten doporucujjem zalohovat) 3. nakopirujeme do xboxu 4. pojdeme do options a pri Subtitles by malo byt CZECH, tak nato klikneme a POTVRDIME, potom si zapneme samotne titullky na ON... 5. Hrame... Neni to este celkom odskusane, skusil som len zaciatok a islo to, takze ak by sa v buducnu vyskytli problemy, VSETKO ROBITE NA VLASTNU ZODPOVEDNOST... Jedna sa o moj navod, takze mozte volne sirit, ale uvedte aj autora navodu (mna)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

preklad robil asi samotny ubisoft,, kedze subory s textami su priamo v hre ... nahradzuje sa len subor ktory ich "unlockne" resp. presmeruje hru nanich ... a ten subor je vytiahnuty z PC verzie, konkretne z rls od Skidrow... Dokazuje to skutocnost ze hra v zaklade obsahovala aj CZ titulky, ale vyrobca ich neaktivoval... Malo by to fungovat aj na AC2 + AC Brotherhood... + este sa chystam skusit hodit CZ dabing do AC1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som ju nerobil, podakuj sa ubisoftu, ta cestina tam bola uz od zakladov len nebola odomknuta... a do BH - staci ked ten samotny subor nahradis v Brotherhoode a malo by to fungovat... nemam BH tak nemozesm skusit ale podla informacii co mam to fungovat bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono michalss dik, za info, ale poprve- to ze to vies roky a nikomu to nepovies mi pride , hmm sobecke ? ide o to ze aj ked ntymto sposobom niesu prelozene menu atd, tak si myslim ze dost vel ludom (vratane mna) staci tak ako to je, na pochopenie pribehu idealne... kazdopadne dik, aspon vieme ze to ide aj ako napalene tj nie len pre RGH/Jtag... PS: viem ze do toho vidis, vies mi povedat ci nejako takto nejde aj ME1/2/3 ? proste ciastocne na dialogy ? skopiroanim niecoho z PC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono michalss dik, za info, ale poprve- to ze to vies roky a nikomu to nepovies mi pride , hmm sobecke ? ide o to ze aj ked ntymto sposobom niesu prelozene menu atd, tak si myslim ze dost vel ludom (vratane mna) staci tak ako to je, na pochopenie pribehu idealne... kazdopadne dik, aspon vieme ze to ide aj ako napalene tj nie len pre RGH/Jtag... PS: viem ze do toho vidis, vies mi povedat ci nejako takto nejde aj ME1/2/3 ? proste ciastocne na dialogy ? skopiroanim niecoho z PC ?

michalss ti nic neřekne. To by pak přišel o money .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juj skoda ... a myslis ze do AC11 by siel hodit dabing z PCcka ? resp. vies o nejakych inych CZ ktore su zalozene len na skopirovani a upraveni nejakych suborov ? ( ked tak cez SZ, predsalen pomozes par ludom) ja som skusal teraz bulletstorm, no neuspesne, aj som zmenil md5 v jednom subore a aj tak to zakazdym skoncilo s fatal error a reset konzoli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resp. kto ma v PC image ME3, mohol by mi hodit screeny obsahu suboru ? otvorit cez Xbox Image Browser a pofotit jednotlive zlozky vnutry...(viem ze mimo temy, ale mozme aj SZ, pripadne skype - kllr007 - vdaka) ospravedlnujem sa za Doubleposty, ale z nejakych pricin mi nejde editnut prispevok ( po upraveni klikam na ulozit a nic...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu