Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii nebo XBOX360 Kinect ? Vaše pro a proti :-)


esmajlik

Recommended Posts

Take mam Wii a zkusim objektivne vyhody:

1) Vice her na Wii celkove, nez hry na Xko, ktere vyuzivaji Kinect (&hry na Wii jsou vetsinou lepsi a promakanejsi - po strance hratelnosti)

2) Ruzne nastavce na ovladac, takze treba zavodni hry na Wii jsou mnohem lepsi, nez na Kinectu, to same plati i o strileckach atd.

3) Online multiplayer je zdarma

4) "flash" si na Wii kazdy muze udelat sam

5) cena (vyjde levneji, nez Xko s Kinectem)

6) nejsou u nej problemy s chlazenim (u novych Xek take ne), je male a skladne a zere minimum energie (souvisi s tim, ze neni zdaleka tak vykone, jako Xko)

---

Nevyhody Wii:

1) grafika (a s tim souvisejici absence HDMI)

2) absence prostoroveho zvuku (& digitalniho vystupu)

3) Spatne delany multiplayer (obecne... treba Mario Kart - zadne lobby, nemoznost psat vlastni text nebo absence voice chatu atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za postreh. Ma doma Wii asi 3 dny a je pravda, ze jsem se od TV skoro nehnul. Clovek se upoti a uzije si legraci. Grafiku neresim. Je spise kreslena a to mi vyhovuje. Vyrustal jsem na automatovkach a mam je radeji, jak slozite narocne hry. PC mam dobre, ale hodne dlouho jsem nehral zadnou hru. Prisla navsteva a hral se na Wii golf. V pohode a rychle se vysvetlilo co a jak. Zabava na jednicku. Nevidel jsem v akci XBOX, ale Wii je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes mel moznost zkusit tenis na XBOXU, ale popravde receno moc me nenadchnul. Ma pocit, ze tam byl velka prodleva mezi uderem. Nevim. Graficky je XBOX asi lepsi, ale nedovedu si predstavit, jak na nem lajk spousti hru. Kupodivu i ovladac Wii prijde lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu