Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seznam PSV majitelů a jejich her


Negto

Recommended Posts

- Toto téma slouží k podpoře PSV komunity a sdílení zkušeností z her

- Příspěvek nemusí obsahovat PSN nick, pokud nehrajete online

- Hodnocení her nemusí být dlouhé, ale klidně může být krátké a výstižné.

- Hodnotí se od 0% až po 100% .. Čím více %, tím je hra lepší.

 

Negto

PSN: Nehraji online

Spokojenost s PSV: 100%, zatím žádný problém

Rayman Origins - 95%

Jedná se o super oddychovou hru, která je vhodná pro celou rodinu. Dokáži nad ní sedět hodiny a stále mě baví.

Některé levely, jsou sice složitější, ale aspoň se člověk nenudí.

F1 2011 - 65%

Jako fanoušek F1 jsem investoval i do této hry a účel splnila. Ale za ty peníze jsem čekal něco více.

Hra se stane brzo stereotypní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Solokaprik

PSN: Solokaprik-00

Spokojenost s PSV: 100%, zatím jsem nenašel žádný problém = skvělý kus hardwaru!

Vlastním : PS Vita Wifi + 16GB Karta

Uncharted: Golden Abyss - 99%

Hra splnila moje očekávání, jsem velký fanoušek všech dílů Uncharted pro Playstation 3.

Udělali dobře že udělali verzi pro PS Vita, jsem velmi spokojen.

F1 2011 - 50%

Ze hry jsem byl docela zklamaný, zejména co se týče z grafické stránky. Hratelnost není špatná.

Čekal jsem mnohem více, obzvlast za tyto peníze. Mohli si na tom nechat záležet.

Modnation Racers: Road Trip - 90%

Hra mně velice potěšila jak z grafické stránky tak i z ovládající stránky.

Asphault: Injection - 80%

Hra mně na nějakou chvíli zabavila, graficky i ovladatelností se mi zdá velmi dobrá, hold každý má svůj vkus.

změna 15.3 : nová karta 16GB + Unit 13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto konzolový nadšenec, co měl kromě nintenda 3DS všechny handheldy od prvního Gameboye, se samozřejmě přidávám ;).

Takže:

Nick na PSN: Janek_CZ

Vlastním: PS Vita Wifi s 16GB kartou, Motorstorm RC a Rayman Origins

Spokojenost s PSV: 80%

PS Vita je perfektní kus hardwaru, ale přesto se najde pár věcí, co mi vadí.

- utopená tlačítka start a select

- věčné načítání, přihlašování do PSN, dlouhé loadingy

- zadní prohlubně pro lepší držení nejsou pro mé ruce úplně ideální, při mém pohodlném držení si hmatám do zadního touchpadu

- Omezená podpora multimédií, nedodělaný internetový prohlížeč, hry v sub-nativním rozlišení

Motorstorm RC: 85%

Za tu cenu naprosto výborná hra. Vizuální zpracování neurazí a návykovost zaručuje další a další překonávání časů. Snad jediné, co mi chybí, je multiplayer jako takový

Rayman Origins: 95%

Raymana žeru už od jeho 2. dílu, který jsem pařil na NDS furt :D. Nejnovější díl s podtitulem Origins je opravdu perfektní plošinovkou. Nádherné a rozmanité vizuální zpracování, skvělé zvuky, mnoho rozlišných misí, nepřátel a charakterů a hlavně vtip, který tomu celému dodává šťávu. Asi nemám, co vytknout.

Těším se na:

Resistance: Burning Skies, Call of Duty, GTA, Assassins Creed, Bioshock, God of War, Motorstorm, Tekken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: Hargorek

Vlastním: PS Vita Wifi+3G, 16 GB kartu

Spokojenost s PSV: 100%

Na PSV čekám už od ohlášení a je přesně taková jakou jsem si ji představoval. 3G mi ve Vite také vyhovuje protože nemám internet v mobilu a díky Vite se dostanu na net prakticky všude.

+

Velký výkon

Velký potencial

Dobrý launch

AR karty

Tvar konzole (dobře se mi drží i když hodně lidí s tím ma problém)

Jednoduché a intuitivní prostředí

Velká podpora pro online hraní (mnohem větší než u PSP)

​-

Horší podpora pro EU

Speciální pamětové karty

Jeden PSN účet na konzoli nebo složité přehazování

Hry

Plants VS zombies- 95%

PC verzi jsem předtím nehrál ale vždy jsem o PvZ slyšel a věděl že je to dobrá hra. To se taky potvrdilo a mě opravdu hodně na Vitě baví. Není to sice žádná hra pro hardcore hráče

ale opravdu se u ní nenudím. Je zde hodně levelu a miniher. Dost druhů nepřátel a kytek. Hra využíva gyroskop a dotyk.obrazovku

+

Grafika

Hratelnost

Trofeje

minihry

-

není

Hustle kings- 85%

Kulečník mě celkem baví a hlavně hrajeme kulečník ve škole o prestávkách proto jsem si koupil Hustle kings a právě natakové hraní asi Hustle kings je. Povedená grafika, dobrá fyzika, online multiplayer

a docela dost modu hry a to dokonce až pro 8 hráčů. Jsou tu i "mise" kde se snažíte udělat nějaký ten těžší šťouch. Umělá inteligence taky není nejhorší i když někdy se stane že zahrajou divně ale jinak je to v pohodě.

+

Grafika

Atmosféra

Dost modu

Multiplayer (online,i na jedné vitě)

Fyzika

-

DLC (pokuď si chcete zahrát Snooker)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: LacrimasM

Vlastním: Ps Vita Wifi + 16 GB kartu a hru Uncharted Golden Abyss (90%)

Spokojenost: 85 %

Čekal jsem taky trošku víc a jen doufám, že brzy se to vyladí. Hlavně internet a podporované formáty. Ačkoliv se všude dočítám, že Vita má na víc, ale upřímně nevím nevím. Je to sice 4 jádro, ale pracuje jen na 800 - 1000 MHz. Teď přijde nový Ipad 3 a tomu říkám výkon. Ale samozřejmě cena je někde jinde :-) A jak už někdo psal výkon je to někde mezi PSP a PS3. Rozhodně to není výkonější než PS3 jak si mnoho lidí špatně myslí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN:Kendykejnova

Vlastním: Ps Vita Wifi + 8 gb kartu a hru s PSP GOD Eater burst+Starter pack

Spokojenost:90%

Se všim jsem spokojen.jenom par veci jako ps1 games nejdou,viditelsnost na sluničku.jinac bomba.

Nove:Uncharted - super hra.hodnotim .a 99%., killzone merc., ps+

Upraveno uživatelem kendykejnova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: Mekous3

Vlastním: PS Vita Wifi + 4gb karta(čekám na 32gb)

Spokojenost: 95% - trošku delší loadingy her, menší tlačitka než na psp

Fifa Football - 96% prostě fotbal, líbí se mi míření zadní dotykovou stranou, akorát při držení někdy zavadím prstem a v půlce hřiště vystřelím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valis1

PSN: Valis1-cz

Vlastním : PS Vita Wifi + 16GB + Starter Pack

Spokojenost s PSV: 60%, nesedí mi v první řadě rozmístění tlačítek a analogových hříbků, jelikož ve hře jsou častěji používány hříbky než D-pad, měli být prohozené, po chvíli hraní mě chytá křeč do palců (to samé co u psp, proto mi pak leželo 2 roky v šuplíku než ho dostal malý), utopené tlačítka PS, Start a select, absence další trigr tlačítek. Zpracování jsem čekal na lepší úrovňi hlavně mi vadí vyklací L R D-pad X,O..., u těch jsem hlavně očekával že budou tlaková. Výkon je docela hezký ale také jsem čekal víc, na to že SONY to chce mít na trhu 7 let, tak mohl být teda větší, když dnes vychází Ipad 3 co má stejný procesor a příští rok Ipad4 co bude 2x tak rychleší, co pak bude za 4-5let. Dále mi tam chybí podpora Cz jazyka v OS a v aplikacích jako je Facebook, tím samozřejmě i česká klávesnice. Dále mi vadí zavádecí výbava u nového přístroje sice to není tak drahý jako psp když vyšlo, ale zase psp obsahovalo, vše co si musíte k vitě dokoupit, hlavně teda pamětovou kartu, pouzdro, sluchátka atd... takže se pak cena vyšplhá na jinačí peníze. Absence výměna baterie odůvodněná nesmyslnou větou sony, že je to kvůli pirátům a hackerům, aby se nedostali na hardvér, přitou jsou tam vzádu 4 šroubky, kde se po jejich odšroubování určitě hned dostanete k hardvéru... Další mínus vlsatní paměťové karty, což je jen okrádání zákazníků... Za další ořezané PSStore kde jsou vidět pouze věci co jsou dostupné pro Vitu, chtěl bych aby tam bylo vše, protože mám ps+ a vitu používám na služebních cestách, kde sebou netahám ps3, a když jsou nějaké týdení nebo víkendové slevy, nemám možnost je zakoupit.... těch chyb ve storu je víc, třeba že se nezobrazují ikonky o zakoupení ve výběru ale až v infu o hře, kolonka pro ps+ uživatle atd.... Dále nefunkčnost minis her pro ps+ uživatele chybějící podpora PSOne her.

A teď to nejhorší, vlastním ji 14 dní a už mi blbne, začalo to u předního dotyku, kdy se mi začaly sami zpoušzět aplikace, pak mi třeba přestávál reagovat, pak přestal reagovat i zadní a přední pořád spouštěl nějaké aplikace, někdy pomohlo vypnutí ale po chvíli co jsem jí zapl to začalo dělat znova. Dokonce mi při hraní psp GTA LCS zamrzly tlačítka pro zapnutí/vypnutí konzole, tlačítko PS a přestal reagovat dotyk, nemohl jsem ji ani vypnout ani skočit do Os, prostě nic. Musel jsem Vitu nechat vybít. Holt jsem zhytal nějakej zmetek, ale nemůžu jí teď dát reklamovat, jelikož jsem v zahraničí a vrátím se až za 14 dní. Když se mi pak vrátí z opravy v pořádku a bude pak fungovat normálně tak jak má bez žádných problémů, zvýší se tím pak i má spokojenost. Uvidíme

Jinak po vizuální stránce je to pěknej kus stroje, ale zase tak žádný zázrak to není jak všichni píší, zatím je to spíše pro nadšence a Fanboye a pro ostatní obyčejné hráče se vyplatí počkat než to vše sony doladí, bude více her a bude vše za lepší peníz.

Uncharted: Golden Abyss - 75%

Hra se mi dějově líbí a jsem fanoušek Uncharted, ale zklamala mě grafika a místy otravné ovládací prvky konzole. Tato hra mi spíše příjde jako tech demo co vše ten handled umí.

Je vidět a dost že to nedělalo ND.

F1 2011 - 65%

Zklamala mě grafika, čekal jsem více. Hratelnost není zase tak špatná.

Escape Plan - 80%

Velice povedená plošinovka, kde musíte překonávat nástrahy, pasti a hádanky pomocí dotykového panelu. Někdy se u toho zapotíte a někdy zase zasmějete ale raději bych viděl nového Abbyho.

Za cenu 350 to je jasná koupě.

Motorstorm RC - 85%

Velice chytlavá a zábavná RC autíčka, docela povedená grafika i když na ps3 verzi je vidět rozdíl. Radši bych viděl plnohodnotný díl Motorsotrmu ale za cenu 160kč to je bomba, jen mi vadí že hra už dávno obsahovala všechny připravované DLC a teď si dokupujete jen klíče (už mě vyšla asi na 280kč) ale i tak to je musthave titul

Ovládání je taky slušné jako u skutečných RC autíček, zábavný multiplayer, který je na způsob překonávání časových rekordů

A-Men - 65%

Tak tahle hra je spíš tak pro nějaké tablety, nějak mě to nenadchlo, musíte plnit jednotlivé úkoly v roli vojáka, dostávat se do dalších úrovní kde získáváte další členy jednotky, kteří mají jiné dovednosti, které vám pomohou překonávat jiné nástrahy.

Ovladání je dobré, místy by byla užitečnější lepší kamera, ale slušný

Ale cena 350 na storu je předražená

SuperStardust Delta - 80%

I když nejsem fanda těchto stříleček je to pěkná odreagovačka na cesty, která zabaví na dost dlouho

Pěkná grafika srovnatelná s ps3 verzí. Ovládání se povedlo, jen bych vytkl to natáčení kamery podle gyroskopů vity, každou chvíli ji držíte jinak podle pohodlí a přitom se hned změní i kamera ve hře a vy nevídě kam zrovna potřebujete.

Unit 13 - 80%

Tak od téhle hry jsem čekal že to bude propadák, a docela mě zo chytlo. Pěkná 3rd střílečka s plněním velkého množství misí. Není to Socom, chybí mi tam ta jednotka a ovládácí prvky pro ni, ale ty už ani v posledním Socomu nestály za řeč.

Grafika pěkná. Ovládání slušný, řekl bych že lepší než u Uncharted. Rozhodně doporučuji

Co bych si přál za Hry na Vitu

Gran Turismo s kariérou, ale ne GT5 port

Nějakou novou Dětskou IP od Sony ze stáje ND

Upraveno uživatelem valis1
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSNnick:matespsv spokojenost na takovejch 95%,jede plynule sekla se jen parkrat a to se jim daval do tela Hra:Virtua Tennis 4:pro me zati nejlepsi hra na psv a i pres to,ze jsem sel do risku diky toumu ze na psn neni demo vt4,tak nelituju fakt pecka ta grafika je super,ale i presto si myslim ze psv nejede nastopro ale snad to nejak vychytaji Ale jinak fakt spokojenost a i presto ze mam v realu nejvetsi drzadlo u tenisove rakety netrpim tim,ze by se mi na psv hralo spatne tot muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BrBlaCZ

PSN: BrBlaCZ

HW: Vita Wifi, 16GB Karta

Spokojenost s PSV: 100%, ve vsech ohledech pecka, snad jen misto leskleho plastu mohli pouzit matny, aby nebyly videt otisky jakmile se toho dotknu

Uncharted: Golden Abyss: 90% Jednim slovem Pecka. luxusni grafika, skvelej dabing, Drake je proste Drake, Story je dost zazivna (ikdyz dost predvidatelna).

Rayman Origins: 95% Rozkosna grafika, pravdepodobne nejlepsi co jsem v platformerech videl. Skvela hudba, humor. a vydrzi docela na dlouho. co vic clovek potrebuje?

Ninja Gaiden Sigma+ : 80% Grafika je ponekud rozporuplna, kamera je na facku. jenze plynulej boj, luxusni akce a vysoko postavena obtiznost jsou opravdu vynikajici duvod se k tomu porad vracet :)

Ultimate Marvel vs Capcom 3 : 90% tady neni moc co rikat. 50 hratelnych postav, vymazlenej multiplayer, nadherna grafika a "feel" . Dokud vyjde letos SFXT tak to bude pro me asi hlavni PSV only bojovka.

Escape Plan: 90% Graficky naprosto rozkosne, stylove, hudba je tez vynikajici a gameplay vyuziva snad vsecko co PSV nabizi.Gameplay a Humor v tehle hre je velice specificky, a velice zabavny :) uz aby byl nejakej nasup v podobe novych mistnosti.

Mutant Blobs Attack : 85% Graficky slusne, herne ovsem naprosto luxusni :) Humor, gameplay, skvela hudba. vsecko tu zapada do sebe. sledovat 4 metrovy blob jak zere tanky a vrtulniky je proste fajn :)

Motorstorm RC: 75% Asi se mi nejak to silenstvi ohledne tehle hry vyhlo, prijde mi to jako celkem slusna variace na micromachines, ale to je asi tak vse. grafika rozhodne neoslni, hratelnost neni nijak vycnivajici, ale za ty penize urcite dobra koupe.

PSP Hry dokoupene pro PSV: Tekken6 a Soulcalibur - bez hodnoceni, prakticky vzato je to vsechno co bylo na psp, jen diky vetsimu a ostrejsimu displeji ty hry vypadaji paradoxne hur, protoze rozliseni te hry proste neni dostatecne pro PSV displej. Ale hratelnostne jsou to porad ty samy pecky :)

Vic her zatim nemam, nemelo smysl kupovat dalsi bez dohrani tech co mam :)

a co dal?

Momentalne premyslim o nakupu Wipeout 2048, nebo F1, druhe karty (tahle uz zacina byt docela plna) a v budoucnu urcite utratim spoustu penez z vyplat i za dalsi herni kousky. Tesim se na Gravity Rush,Silent Hill, Mortal Kombat, LittleBigPlanet, SFxT, FFX HD, Monster Hunter 3, Bioshock, CoD, a urcite mnoho dalsich, co jeste nejsou ohlasene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: lennyKravic

Typ: PS Vita + 16GB

+ Kvalitní HW zpracování

+ Display

+ Výkon

+ Dvě analogové páčky (konečně...)

+ UI až na pár much

+ Near je dobrý, i když zkopírovaný nápad.

- Divné připojování a odpojování od PSN, asi kvůli baterce vypíná furt wifinu.

- Moc nevyvažuje podsvětlení na slunci, oproti iPhone viditelnost tragická.

- Už několikrát potřebovala restart

- Nesmyslné rozsekání přátel, zpráv, trofejí do různých alikací - mělo by být v jádru systému, ihned přístupné.

- Divné stahování při uspaní - lepší stahovat z PSN při hraní

- AR - proč musí mít, vše co Nintendo??? Pro mě nezáživnost...

- PSN nemá všechny PSP tituly, měli by dolpnit, protože by tak na mě skásli nějakou kačku za hry, co jsem nestihl nebo kdysi ukrad ;)

Celkem: zatím nehodnotím, vše ukáže čas a nabídka titulů, což je pro HW to nejdůležitější. Po HW stránce kvalitní.

Unit 13

Solidní akce, udělaná pro handheld - žádná omáčka, rovnou mise, s akorát délkou (max 10 min.) pro hraní na cestách. Nejvíc chytí asi lidi co baví skóre a trofeje, ti co chtějí příběh, dohrát a jít dál ať se vyhnou. Mě to chytlo a útočím na platinovku...možná :)

7/10

Koupené: Uncharted (nehrané zatím)

Plánuji: Wipeout 2048, Fifa

Tituly co potřebuje Vita do budoucna: Call of Duty, Killzone, LBP, Monster Hunter...

Co nepotřebuje: Špatné porty multiplatforem a hry z mobilů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: dreamcou

Vlastním : PS Vita Wifi + 16GB

Spokojenost s PSV: 80%, Jsem mírně zklamaný z menu operačního systému. Dále mám občas potíže s držením konzole.

Uncharted: Golden abyss

Fifa Football

Co dodat prostě velmi kvalitní fotbálek od EA. Určitě doporučuji

Co bych si přál za Hry na Vitu

Gran Turismo

God of war

Nhl

Pořádný formule...

Need for speed

Prince of persia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: RED_CZE

Vlastním: PS Vita Wifi + 16GB

Spokojenst s PSV:95%

+ dotykový OLED displej, grafika, dobře se drží(podle mě), možnost mít více spuštěných aplikací, vzhled vity, věci jako GPS, gyroskop,...

- horší fotoaparát, trochu menší tlačítka oproti PSP(ale brzy si zvyknete)

= perfektni kousek hardwaru, na kterém je radost hrát...teď už to chce jenom nějáké pořádné hry Killzone, Resistance, CoD, atd.:D

Hry:

Uncharted:Golden Abyss:90%

+ grafika, příběh, řešení hádanek, využítí všech vlastností vity, dabing postav,

- oproti PS3 dílům je trochu slabší

Unit 13: 80%

+ slušná střílečka, kooperace, on-line funkce, hratelnost, optimální délka misí(pokud si chcete zahrát na pár minut)

- není zde žádný příběh, horší počet snímků na některých místech, někdy obtížné mise,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN°° Ladislav 182

PS Vita Wifi + 8GB

Uncharted-Golden Abyss

Ps Vita je jak narozené batole..

:krásný vzhled..

:velký display+nádherné barvy..

:dobře se drží a malá hmotnost je velký plus..

:menu přehledné a bublinky po chvilce přirostou k srdci..

:dvě analogové páčky

:velký potenciál v ovládání her do budoucna..

-display trpí můrou efektem

-tlačítka start a select se špatně mačkají

-aplikace nefungují tak jak mají

Doufejme že nám batole do budoucna vyroste v pořádnýho chlapáka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten "můra efekt" je bohužel vlastnosti těchto OLED displayů. Ovšem já bych za LCD neměnil. Ty barvy a odezva jsou skvělé.

Každopádně mi nejde do hlavy, proč nelze při hraní nastavit maximální jas? Vždy, když to chci posunout na max., tak mi ten posuvník zase skočí asi do 80%. Přitom v Live Area to na max nastavit jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten "můra efekt" je bohužel vlastnosti těchto OLED displayů. Ovšem já bych za LCD neměnil. Ty barvy a odezva jsou skvělé.

Každopádně mi nejde do hlavy, proč nelze při hraní nastavit maximální jas? Vždy, když to chci posunout na max., tak mi ten posuvník zase skočí asi do 80%. Přitom v Live Area to na max nastavit jde.

Šetří se baterkou všude kde se dá.Vidím to tak...až budou lepší tituly (po grafické stránce),tak bude asi povinost si battery charger koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem ten jas zkoušel u Raymana a šel mi na maximum. Zajímavý, že když jsem to zkusil včera venku u Motorstormu RC, tak to nešlo.

Každopádně ten můra efekt - no, jestli u všech OLED - to se nedá říct. Třeba Samsung i8910HD s AMOLED ho měl taky, ale třeba Samsung Galaxy S se super AMOLED už ne. Každopádně technologií je hodně... ale s jistotou můžu říct, že ten můra efekt bude mít každá PS Vita.

BTW, trochu OT, tohle je spíš téma do obecné diskuze o PSV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: Ghost91cz

Vlastním : PS Vita 3G/Wifi + 16GB

Spokojenost s PSV: Zatím 95%, jako menší mínusy vidím horší kameru, nutnost potvrzovat i základní aplikace jako např. hudba a zmíněná špatně se mačkající tlačítka start a select

Hry: Uncharted Golden abyss 80%- dobrá hra, ale nemůže se rovnat PS3 verzím (obsahově)

Motorstorm RC 80%- taky velice dobrá hra, s hodně stahovatelným obsahem, akorát bych radši uvítal normální díl

Little Deviants 50%- jednoduše velké sklamání pro mě

Escape Plane 70%- hra, která na chvíli zabaví, ale vlastně se jedná o prezentaci možností PS vita pomocí logických hádanek

Rayman Origins 85%- super 2D skákačka na odreagování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: kafry99

Má: PS Vita WiFi+ 8Gb

Spokojenost: musí a snad i bude a nebo už asi je

Hry: Virtual Tenis 4 pro mě pecka 90% (dal bych i sto,ale doma to hraju na PS3 v 3D a tak jsem ovlivněn) 2.4. tak už

to hraju jen na Vitě pecka

Rayman pro mě vzpomínka na mládí

FIFA Football FOR SALE

UNCHARTED pro mě zpestření (ale stejně pude)

Plants VS zombies tak to je přesně moje gusto- no stres

Escape Plan

Pure Chess prostě šachy pěkné

MotorStorm RC za ty prachy............

WRC 3

F1

NFS Most Wanted

Everybody´s Golf

Oddwofld : Abes Oddysee

a nějaké ty minis co máme asi všichni free

Upraveno uživatelem kafry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nick: kubasejnen

vlastním: PS VITA WI-FI + 4GB karta

spokojenost: nejdříve jsem nemyslel, že to bude taková bomba... ale ona fakt je... 3G nepotřebuju, mám HTC takže připojení mám kdy chci ;) - 85%

hry: Uncharted: Golden Abyss - myslím, že tahle gameska naplno ukáže možnosti konzole... prostě skvělá hříčka... 95% (pak jsem zkoušel nějaký demo verze zatím mě nic nepřesvědčilo o koupi) a Asassins Creed: Bloodlines PSP (zatím jsem moc nehrál, jen mě zajímala možnost nastavení grafiky na PSP titulech... a fakt to jde ;)

na co se těším: asi nějaký kvalitní NFS, Call of Duty, Bioshock, a hlavně jako nadšenec RPG na Ruin mno a pak asi samozřejmě God of War...

resumé: ps vita mě velice příjemně překvapila jako skeptika... myslím, že má obrovský herní potenciál ( dokonce i malá si ráda zahraje právě díky dotykovému display a rear touchscreenu... ) takže opravdu maximální spokojenost zatím, a ještě bych byl moc rád kdyby zpřístupnili zpětnou komunikaci s PSP (např. shared play na Tekken DR) - ale zatím je zbytečné záporně hodnotit, když je konzole v plínách... uvidíme časem co pro nás SONY přichystá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu