Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seznam PSV majitelů a jejich her


Negto

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Nick na PSN: zavorka2012

Vlastním: PS Vita Wifi 8GB karta

Spokojenost s PSV: 85 %

+ super kus HW

- software podpora stojí za velký kulový, málo programů. Nevyužit potenciál jako u psp

- málo her a hlavně strašná podpora os sony, viz resistance a cod (vývoj cod trvá cca půl roku, přesně od vydání resistance)

- chce to více menších her jako např plants vs zombies

Hry:

Motorstorm RC: 8/10 - Za ty prachy luxusní (koupeno za 160kč) akorát tomu chybí multiplayer + zakoupít na vitu a můžete si stáhnout i ps3 verzi takže paráda.

Plants vs Zombies: 9/10 - Hra s platinou za 300,- vydrží opravdu dlouho mohu jenom doporučit.

Stardust: 8/10 - Typickej stardust, baví od začátku do konce, škoda že není možnost platiny

Uncharted Golden Abyss 9/10 - chvilkama trošku nudné prostředí ale jinak v pohodě

Unit 13 7/10 - hra s velký potenciálem, zabaví ale trošku zklame, chybí multiplayer a jde neustále o to samé (znič to, jdi tam, projdi tudy atd...)

F1 2011 7/10 - hra ze začátku trošku zklamání co se týče grafiky ale jinak dost zabaví, dojel jsem ji od začátku až dokonce jako druhé F1 v mém životě (první dojeté F1 byly na psp GP)

Resistance Burning skyes 7/10 - jako první fps fain ale... trošku pomalejší hratelnost, pokles fps, multiplayer pro málo hráčů (4vs4) a k tomu zalagovaný a zabugovaný, jinak to jde.

Modnation Racers: Road Trip 8/10 - nejsem moc fanda takových her ale dokáže slušně zabavit

LBP 9/10 - typickej LBP ale první kterej jsem si koupil protože na ps3 to byla pro mě nuda tady si to můžu brát i sebou a je to hra která vydrží. což je potřeba když máme čekat na pořádný hry tak dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky pridavam :)

PSN nick: noba_cz1

Vlastním: PS Vita Wifi, 8GB karta

+ Vykonny hw, skvelej displej

- Strasne malo her (ale kdyz vyslo PSP tak to bylo dost podobny), do nastaveni, hudby a videa se leze az moc komplikovane (pres tu mezi obrazovku co je u vsech aplikaci)

Hry:

Wipeout - 75% - docela dobrá hra, ale uplne ne pro me, pekna grafika, hratelnost ale me to uplne nezaujalo, tak jako vsechny dily na PSP

Uncharted - 90% - strasne me prekvapilo jak hra vypada, dost sem cet ze to graficky neni moc dobry, ale je to pecka, vsechno je vyborny jen kolikrat mi prislo ze to tvurci prehnali s tim ovladanim miniher, je to kolikrat otrava, a nekdy pusobi oproti PS3 verzi trosku lacinejs ale jinak asi nejlepsi hra na psv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

PSN ID: blickk

Vlastním: PS Vita Wifi + 32GB

Spokojenost s PSV: 90%, Hardware a OS možná ještě lepší, než jsem čekal. Má sice svoje mouchy, ale nic moc kritického. Zvykám si ještě na zadní dotykový panel a stísněnější ovládací prvky než na Dualshocku, ale to se poddá. Majitelem jsem teprve 4 dny.

Hry: Zatím jen věci, které jsou na PSN zdarma (čekám jak bude vypadat PS Plus, než začnu kupovat hry):

Treasures of Montezuma Blitz - 90%, super návykové, dobrý F2P model

Zen Pinball 2 + stoly díky cross buy z PS3 - 80%, možná ještě lepší na mobilním zařízení než na PS3

Budu rád když si mě jakýkoliv majitel PS Vita přidá na friends list.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PSN: Hory619

Spokojenost s psv: Nehledám mouchy, každý je umí najít na všem (je to přístroj, né dokonalost )

Hry: Uncharted:ga, Ninja gaiden, Little Big Planet vita, Dynasty Warriors: next, Little deviants, Unit 13, Resistance:bs, E. golf, Escape Plan, obě GOWka z PSP a pár dalších minis

Hry, které sem měl: Gravity rush, Assassins creed 3:Liberation

Do budoucna: Chtělo by to ještě aspon jedno Uncharted, God of war a hlavně něco nového( Vita má spoustu možností, tak uvidíme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Už jsem sem jednou psal, tenkrát v únoru :D, ale mám novou Vitu i pár dalších změn, tak proč nenapsat aktuální stav :).

PSN ID: České/EU - Janek_CZ, US - javak810i (plánuju hrát Playstation Allstars Battle Royale)

Spokojenost s PSV: 95%. Předtím jsem měl launchovou černou konzoli a teď mám z Ameriky dovezenou bílou konzoli. Je fakt nádherná. Dokonce mi příjde, že má trochu lepší tlačítka a jasnější display, ale to může být jen dojem z nového kusu, který není x měsíců používaný. Každopádně takový zajímavý rozdíl, u bílé PS Vita je lesklý plast všude, nejen přední strana + zadní touchpad jako u černé. A PS home tlačítko ve tmě lehce prosvicuje do stran (bílá vita není z bílého plastu, ale z čirého na bílém pozadí)

Hry: Uncharted (85%) a Raymana (95%) jsem dohrál a už je nevlastním. Momentálně mám Call of Duty: Black Ops Declassified (hodnotím 60%) a Assassins Creed 3: Liberation - k němu jsem se ještě nedostal. Ještě vlastním hry na PSN - Motorstorm RC (75%) a Frobisher Says (65%). Mám ještě kód na tu bojovku PSABR, takže ho možná využiju (na US účtu)

Do budoucna: Plánuju rozhodně pořídit tyhle hry: Killzone: Mercenary, Tearaway, Soul Sacrifice. A možná i DOA 5 Plus, pokud do té doby nebude nějaký plnohodnotný Tekken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastním PS VITA+Wifi+3G+4GB

Nick ID: Omgkktno

No takže PS VITA je velmi dobrý stroj, čo sa týká grafiky, ták je o 70 % lepšia ako na PSP, čo sa týká funkcii, tiež som spokojný, akurát som zarazený čo sa týká cien hier, hry sú velmi drahé, a pritom je to len jedna ,, pameťovka,, , a u hier na PS2, PS3 XBOX, sú hry ovela alcnejšie, nerozumiem tomu, dufám že sony sa spametá a zníží ceny aspon o 20 % :)

Upraveno uživatelem Finish
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN ID: Hosanek (Mám PS+)

Vlastním: PS Vita Wifi + 16GB + 4GB - nepoužívám

Spokojenost s PSV: Takže poté co jsem poprvé zahrál Black Ops na vitu byl jsem trochu vyděšený. Říkal jsem si kde je to parádní ovládání z PSP a kde je ta lepší grafika než u PSP her, no na ovládání jsem si naštěstí celkem zvyknul. Nicméně grafika se nikde nakonec neobjevila :) Což mi naštěstí nevadí protože pro mě na prvním místě je ovládání a chytlavost hry (nezahraju jí jednou a potom nikdy více).. Jinak poté co jsem předplatil PS+ jsem si stáhl vše co bylo dostupné - dokonce několik parádních full her na PS3! Začal jsem Unchartedem který mě trochu zklamal, grafika řekněme že to jde, ale ovládání mi přišlo docela hrozné, nevím nejspíš je to jen můj osobní názor)). Pokračoval jsem Mortal Kombatem - nikdy jsem nebyl na tyhle bojovky 1on1 dřív jsem hrával občas Tekkena na PSP, ale docela mě to chytlo a byl jsem docela příjemně překvapen, k mému údivů jsem nezničil každého protivníka do posledního bosse, ale zastavil jsem se hned u 3. a musel přemýšlet nad tím jaké kombo vymyslím.. Stáhl jsem si Unit13 demo, chvíly hrál a došel jsem k názoru že tohle je přesně to co hledám, kvalitní FPS s několika druhy zbraní, určitě na mě působí lépe než CoD a to jsem hrál jen to demo.

Hry : CoD Black Ops : Declassified, Uncharted,Mortal Kombat a poté zbytek co je k dostání na PS+.

Celkově nejsem ani zklamán, ale spíš mě trochu mrzí že tlačítka jsou úplně jiná a hlavně malé oproti PSP na které jsem hrál snad stovky hodin. Taky bych chtěl říct že je zde upřednosťněné ovládání displayem hlavně třeba v menu kde bych radši používal tlačítka a zbytečně nenatahoval prsty pro ovládání displaye..

Upraveno uživatelem hosanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Vita Wifi - 16GB karta - neoprenovy pozdro z DX.com

PSN: layyen_layyen -> kdo chce muze si me pridat do friendlistu..

+vůči psp až na menší tlačítka a pekelnej start/select velikánský zlepšení(display, analogy, vzhled, ps+,trofeje)

+hw tlačítka, od dob co většina smartphonů nemá ani směrovej čuflík si na nich pořádně nic nezahraju, neni nad analogy a hw čufle..

-výdrž baterky při slušnym podsvícením je děs... zlatý psp

-trapnej content manger, chybí mass storage usb režim

-stále málo her využívá nativní rozlišení

Hry:

Uncharted 80% - na PS3 serii to nemá, každopádně se člověk nenudí..

Gravity Rush 95% - krásná grafika, roztomilá čičina dusty, originální nápad

Dokuro 90% nijak drahá logická skákačka, ani při velkym množství levelů se nestává stereotypní..

Escape Plan 75% v rámci vánočních slev sem koupil a nelituju.. nadruhou stranu hraju jen občas..dýl v kuse mě přestává bavit

Rayman Origins 100% neni co vytknout, dokonalej kousek pro vitu jak dělanej

Puddle 95% za pár "drobných" zábavný využití G-sensoru

Retro City Rampage 95% hodně lidí tenhle kousek asi neocení.. každopádně pro mě luxusní záležitost

Knytt Underground 50% koupil sem a bohužel propadák.. nechápu příběh, zmatený běhání tam a zpátky, nikde žádná vysvětlivka co a jak..

Mutant Blobs Attack 75% občas se někde zaseknu což u tohohle typu her nemam rád, jinak fajnovka

AC Liberation 90% i přez často nic moc rozlišení textur, ne uplnulou plynulost hodnotím takhle vysoko... AC serii mam fakt rad, pribeh a ovladatelnost na jedničku ..

Jet Set Radio 50% dostal sem ho k PS+ gratis, pro mě totální pitomina, nuda..

Wipeout 2048 nevím jak hodnotit.. grafika + hudba super, hratelnost ? od 3tího levelu pro mě neovladatelný.. všecko moc rychlý,často odezdi ke zdi.. ani po mnoha pokusech sem si nezvyk, jinak to musí bejt celkem bomba, obdivuju lidi co to dojedou do konce a eště řikaj že to bylo jednoduchý a pomalý :D ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Vita Wi-Fi - CoD Black Ops Declassified edice - 16GB karta + 4GB karta

PSN: Laserdance - přídám si kohokoliv kdo má zájem :)

Uncharted: Golden Abyss - 100%

Rozhodně nejlepší hra co jsem na Vitě zatím hrál ! Grafika, příběh, zvuk, prostředí... prostě všechno za 1 ! Nemám co vytknout kromě absence multiplayeru, ale snad to v další díle napraví ;)

Assasin's Creed 3: Liberation - ?%

Tuhle hru nejsem schopen objektivně hodnotit, nikdy sem nebyl fanouškem série. Každý kdo je milovník ostatních AC titulů si asi příjde na své, ale mě to prostě nebere

Metal Gear Solid HD Collection - 90%

Tady přichází na řadu moje velké přiznání: Nikdy jsem nehrál MGS3 ani MGS2... až do teď ! Myslím že není třeba se nijak rozepisovat o MGS protože ho stejně každý zná ;) Jediné zklamání pro mě je že HD kolekce neobsahuje první díl :/

Mortal Kombat - 85%

Stejné jako na velké konzoli akorát s osekanější grafikou a DLC postavami zadarmo

CoD Black Ops Declassified

SP-10%

SinglePlayer je prostě mrdka, jinak to popsat neumím. Víc odfláknutou hru sem sakra dlouho neviděl !

MP-60%

MultiPlayer je sranda ALE má to své mouchy.. velké hnusné mouchy: kickování ze hry, errory co ji uplně vypnou, lagy, bugy... kdyby se tohle podařilo opravit tak je to nejlepší MP na handheldu všech dob, ale toho se asi nedočkáme

Jetpack Joyride - 100%

Nejlepší hra zdarma co seženete ! Stáhněte, vyzkoušejte, podlehněte :) Jednoduché ovládání, přívětivá grafika a skvělý nápad zaručují zábavu ať už na 5 minut ve frontě na banány nebo na půl hodiny u doktora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Menší update ohledně her, protože Playstation Plus dosti zamíchalo s mojí herní kni♥♥♥♥♥u :D.

Rekapitulace her, co už jsem hrál:

Rayman Origins - 95%

Naprosto výborná plošinovka (délka, obsah, různorodost, ovládání, grafika, zvuk), které k dokonalosti chybí jen multiplayer

Uncharted: Golden Abyss - 90%

Zkrátka přenosný Uncharted. Dlouhá herní doba, fajn příběh a krásně zmáknutý prvek dobrodružství. Výtečná grafika i hudba. Výhrady mám jen k absenci mp a subnativnímu rozlišení.

Motorstorm RC - 80%

Vzhledem k ceně překvapivě zábavné závody. Online výsledky jsou fajn, ale opět chybí kladický multiplayer.

Assassin's Creed Liberations - tuhle hru jsem měl a nedohrál jsem ani první misi. Těšil jsem se na ni, ale AC zřejmě není pro mě, navíc kvalita obrazu i framerate byl dost špatný.

Call of Duty Black Ops Declassified - 60%

Tuhle hru jsem nedohrál (SP), ale kdybych měl hodnotit jen MP, tak když pominu problémy s připojením, tak moc výhrad nemám.

Jetpack Joyride - 80%

Jednoduchá, návyková hra. Navíc zadarmo

Big Sky Infinity - 75%

Zábavný space-shooter. S PS+ zadarmo

Mortal Kombat - 65%

Zatím jsem na začátku, ale moc mě to nechytlo. Grafika na PSP úrovni, ale gameplay i obsah super. Avšak jako bojovky jsou mi blíže Tekken a Naruto. S PS+ zadarmo

Gravity Rush - 85%

Zatím jsem ještě relativně na začátku, ale baví mě. Zajímavá grafika a otevřený herní svět. Rozhodně velmi originální titul. S PS+ zadarmo

Hry, co mám a ještě jsem se k nim pořádně nedostal:

Knytt Underground (zatím moc neoslovil, zdarma na PS+), Oddword: Stranger's Wrath (vypadá to na dobré RPG, ale ještě jsem se do něj nedostal), Jet Set Radio (dojmy z dema tak 60%, zatím jsem plnou nehrál, zdarma na PS+).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN ID: MartochSvab26

Mám: Vita Wifi + 8gb karta

Spokojenost: 99%

HRY: Wipeout 2048

Unit 13

Mortal Kombat

ModNations Racers-Roud Trip

Need For Speed-Most Wanted

Little Big Planet

WRC 3

Resistance-Burning Skies

MotorStorm RC

Escape Plan

:)

Upraveno uživatelem Martoch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PSN IN : Fenix87cz

PSV Wifi + 8gb karta

hry : zatím pouze dema :) Vitu vlastním 3den

Motorstorm RC

Gravity rush

Uncharted: Golden Abyss

Wipeout 2048

Budu rád když si mě přidáte do přátel a v budoucnu se potkáme v MP klání

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: groeg001

Vlastním: PS Vita Wifi + 16GB karta

Hry:

RAYMAN Origins

WipeOut 2048

LUMINES Electronic Symphony

Little Big Planet

Alien Breed

MotorStorm RC

Super StarDust Delta

Treasures of Montezuma

Jetpack Joyride

S Vitou jsem zatím nadmíru spokojený a ukazuje se jako větší žrout času, než jsem původně předpokládal :o)

Budu rád za přidání do přátel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Po roce update:

PSN: Mardolina

Vlastním: PS Vita WiFi, 16 GB karta

Na kartě:

Super Stardust Delta

Mutant Blobs Attack

Plants vs. Zombies

Sunflowers

Jetpack Joyride

ToM Blitz

Wake-up Club

Hungry Giraffe

LittleBigPlanet PlayStation Vita

Pure Chess

Na kartě z pluska:

WipEout 2048

Lumines ES

Knytt Underground

Uncharted GA

Gravity Rush

Spokojenost s PSV: rozhodně se za ten rok zvýšila :) tak 80% :D

Upraveno uživatelem patasus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu