Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seznam PSV majitelů a jejich her


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PSN°° Ladislav 182

PS Vita Wifi + 8GB

Uncharted-Golden Abyss

Ps Vita je jak narozené batole..

:krásný vzhled..

:velký display+nádherné barvy..

:dobře se drží a malá hmotnost je velký plus..

:menu přehledné a bublinky po chvilce přirostou k srdci..

:dvě analogové páčky

:velký potenciál v ovládání her do budoucna..

-display trpí můrou efektem

-tlačítka start a select se špatně mačkají

-aplikace nefungují tak jak mají

Doufejme že nám batole do budoucna vyroste v pořádnýho chlapáka..

tak ten to rozsekal do hrůz, já se válím v křeči ...............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN°° Ladislav 182

PS Vita Wifi + 8GB

Uncharted-Golden Abyss

Ps Vita je jak narozené batole..

:krásný vzhled..

:velký display+nádherné barvy..

:dobře se drží a malá hmotnost je velký plus..

:menu přehledné a bublinky po chvilce přirostou k srdci..

:dvě analogové páčky

:velký potenciál v ovládání her do budoucna..

-display trpí můrou efektem

-tlačítka start a select se špatně mačkají

-aplikace nefungují tak jak mají

Doufejme že nám batole do budoucna vyroste v pořádnýho chlapáka..

Zdaj. Mám jen hloupou otázku . Co je to můra efekt. ( google znám,ale asi špatně hledaám)

Děkuji za srozumitelné vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdaj. Mám jen hloupou otázku . Co je to můra efekt. ( google znám,ale asi špatně hledaám)

Děkuji za srozumitelné vysvětlení.

Mura effect je problém týkající se OLED displejů, na obrazovce jsou fleky a čáry vadných pixelů, konkrétně u Vity je to nejvíc vidět při určitém podsvícení když je na obrazovce černá barva (například při nahrávacích obrazovkách)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: willda222

PSV wifi. 16GB karta. Hry: Everybody golf 95%. FIFA 90%. F1 75%. MLB 70%. Motorstorm 80%. WRC 75%. Šachy 50%. Uncharted 85%. Virtua tennis 70%.

PSV travel kit.

Spokojenost 95%. Bozi hrani. Trapny vkladani videii a mp3.

Na PSV chci NHL a Tigera Woodse.

Upraveno uživatelem will
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN:hlavoun71

PSV WiFi,8 GB Pam.karta,folie na display,silikonov kryt

Hry:Motorstorm RC,Unit13,Uncharted Golden Abyss,Super stardust delta,Tales from Space: Mutant Blobs Attack

Spokojenost: 90%

edit: vitu jsem prodal

Upraveno uživatelem Carl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: adabata666

Vlastním: PS Vita Wifi, 16 GB kartu

Spokojenost s PSV: 10%

Podle mě je to úplná zbytečnot. Absurdní cena - jak může malá konzole do ruky stát víc než klasická. Kdyby to stálo 1500 tak pro děcko dobrý, ale jinak si to může koupit úplný mimoň!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to, musím zareagovat...

Absurdní cena - jak může malá konzole do ruky stát víc než klasická. Kdyby to stálo 1500 tak pro děcko dobrý, ale jinak si to může koupit úplný mimoň!

Si magor, nebo to myslíš vážně? Máš vůbec přehled o tom, z jakých komponentů se Vita skládá a za jakou cenu a s jakým hardwarem se v dešní době pohybují smartphony a tablety? Asi ne, protože jinak bys takovou blbost nemohl napsat. Ta cena Vity je na to, jak je to nabušené zařízení, úplně luxusní. Vem si, že zatím žádné jiné mobilní zařízení se Vitě svým výkonem nemůže rovnat, a to stojí i 3x víc. A 1500Kč? :roll: Už jen cena samotných komponentů Vity je 3000Kč a to v tom nejsou započítány další náklady + nějaký ten kýžený výdělek pro Sony...

Btw, co je to za logiku dát 6k za Vitu a 1k za paměťovku, když nadáváš, jak je to drahý? Nebo si to ukradl? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: adabata666

Vlastním: PS Vita Wifi, 16 GB kartu

Spokojenost s PSV: 10%

Podle mě je to úplná zbytečnot. Absurdní cena - jak může malá konzole do ruky stát víc než klasická. Kdyby to stálo 1500 tak pro děcko dobrý, ale jinak si to může koupit úplný mimoň!

:D jestli to je ironie, tak fakt dobra :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: adabata666

Vlastním: PS Vita Wifi, 16 GB kartu

Spokojenost s PSV: 10%

Podle mě je to úplná zbytečnot. Absurdní cena - jak může malá konzole do ruky stát víc než klasická. Kdyby to stálo 1500 tak pro děcko dobrý, ale jinak si to může koupit úplný mimoň!

Tak Tě vítam mezi mimoněma

A nebo to bude tím,že sis nekoupil žádnou hru.To je pak nuda to Tě chápu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: adabata666

Vlastním: PS Vita Wifi, 16 GB kartu

Spokojenost s PSV: 10%

Podle mě je to úplná zbytečnot. Absurdní cena - jak může malá konzole do ruky stát víc než klasická. Kdyby to stálo 1500 tak pro děcko dobrý, ale jinak si to může koupit úplný mimoň!

jestli nemáš ještě žádnou hru, tak na storu je jedna free.. jinak cena konzole opravdu není tak moc, třeba časem přijdeš na chuť..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zingl, no jo, někdy mám holt takovej pocit...

3cd8a33a.png

Každopádně teď vážně, 1500 je blbost a to, aby Vita v nějaké dohledné době slevnila také. Sony si teď nemůže dovolit na Vitě prodělávat, když už takhle jen tak tak něco vydělává. 5500Kč za Wifi je krásná cena. Si vezmi, že Nintendo 3DS stálo několik prvních měsíců stejně a to se po HW úrovni nemůže s Vitou rovnat. A argumentovat s tím, že přece přenosná konzole nemůže být dražší, než velká domácí.. Proč ne? Současné konzole jsou 7 let staré, Vita je novinka.

Podle tvé logiky jsou diamanty zbytečně dráhé, když můžu mít mnohem větší křišťál za zlomek ceny, že :roll:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: Mardolina

Vlastním: PS Vita WiFi, 16 GB karta, Rayman Origins, Super Stardust Delta, Mutant Blobs Attack, PvZ

Spokojenost s PSV: 50%

Klady:

2 páčky, intuitivní touch ovládání (na druhou stranu mohli nechat možnost nastavení i na klasická ps tlačítka), trofeje

Zápory:

definitivně výdrž baterie, malé action a directional buttons, skoro žádné (multiplayer/action) hry, velká citlivost joysticků, přílišná jednoduchost konzole, nabídka i prostředí PSV Store, Near, žádný flash na browser, foťák, atd...

Chvíli počkám, třeba se dočkáme vylepšení.....ale moc tomu nevěřím. Oproti PSP a PS3 naprosté zklamání :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu