Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Seznam PSV majitelů a jejich her


Negto

Recommended Posts

PSN: Mardolina

Vlastním: PS Vita WiFi, 16 GB karta, Rayman Origins, Super Stardust Delta, Mutant Blobs Attack, PvZ

Spokojenost s PSV: 50%

Klady:

2 páčky, intuitivní touch ovládání (na druhou stranu mohli nechat možnost nastavení i na klasická ps tlačítka), trofeje

Zápory:

definitivně výdrž baterie, malé action a directional buttons, skoro žádné (multiplayer/action) hry, velká citlivost joysticků, přílišná jednoduchost konzole, nabídka i prostředí PSV Store, Near, žádný flash na browser, foťák, atd...

Chvíli počkám, třeba se dočkáme vylepšení.....ale moc tomu nevěřím. Oproti PSP a PS3 naprosté zklamání :(

Jo jo. To je ta naše náročnost. Kde jsou ty doby co jsme si na záchodě četli knížku......... dnes tam hraji na konzoli o které jsem ani nesnil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 138
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já tam mám tablet,kindle a teď i Víťu,ale stejně je tam hromada časáků,které vyhrajou.

Já jen že když si vezmu ten skok od Nu pagadi k VITĚ tak je to opravdu hodně velkej kus cesty. A třeba PSP když začalo tak to taky nebyla žádná hitparáda a nakonec jsme šťastně prožili spoustu let a psp go leží přede mnou na stole.Jen už to teď není NUMERO UNO......... Víťa má podle mě silnej potenciál a cestu před sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to, musím zareagovat...

Si magor, nebo to myslíš vážně? Máš vůbec přehled o tom, z jakých komponentů se Vita skládá a za jakou cenu a s jakým hardwarem se v dešní době pohybují smartphony a tablety? Asi ne, protože jinak bys takovou blbost nemohl napsat. Ta cena Vity je na to, jak je to nabušené zařízení, úplně luxusní. Vem si, že zatím žádné jiné mobilní zařízení se Vitě svým výkonem nemůže rovnat, a to stojí i 3x víc. A 1500Kč? :roll: Už jen cena samotných komponentů Vity je 3000Kč a to v tom nejsou započítány další náklady + nějaký ten kýžený výdělek pro Sony...

Btw, co je to za logiku dát 6k za Vitu a 1k za paměťovku, když nadáváš, jak je to drahý? Nebo si to ukradl? :D

Tak smartphone je hlavně módní doplněk, takže čím dražší tím víc to plní účel!

Ke klasické konzoli si ještě připočti cenu TV a hned je to někde jinde....

ókej, jenže TV má každej doma. A ne jenom jednu

Podle tvé logiky jsou diamanty zbytečně dráhé, když můžu mít mnohem větší křišťál za zlomek ceny, že :roll:.

Tak to teda určitě není podle mé logiky :D tos trochu přestřelil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak smartphone je hlavně módní doplněk, takže čím dražší tím víc to plní účel!

Ještě na začátek - to musíš psát 3 příspěvky za sebou? Neznáš multi-quote?

Mimochodem ne, smartphone opravdu není módní doplněk. Smartphone, neboli chytrý telefon toho umí více, než "obyčejný" telefon a proto ho využívá ten, kdo potřebuje tyto funkce navíc. Například možnost instalace pokročilých aplikací, jako navigace (využívající GPS), nebo kvalitní organizační funkce či internetový prohlížeč s možností připojení přes Wifi či 3G a pohodlí prohlížení na relativně velkém displayi s vysokým rozlišením.

Telefon jako módní doplněk beru značky jako Vertu, a podobné luxusní, které se na to přímo zaměřují. Pokud má dneska někdo bílý iPhone 4 a k tomu třeba bílá sluchátka Monster Beats a myslí si, bůhvíjak není stylový, tak je to něco jiného :D.

Mimochodem, už si jednou napsal, že sis dělal srandu, tak tu zas nezačni psát tyhle blbosti. Opakovaný troll není vtipný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě na začátek - to musíš psát 3 příspěvky za sebou? Neznáš multi-quote?

Mimochodem ne, smartphone opravdu není módní doplněk. Smartphone, neboli chytrý telefon toho umí více, než "obyčejný" telefon a proto ho využívá ten, kdo potřebuje tyto funkce navíc. Například možnost instalace pokročilých aplikací, jako navigace (využívající GPS), nebo kvalitní organizační funkce či internetový prohlížeč s možností připojení přes Wifi či 3G a pohodlí prohlížení na relativně velkém displayi s vysokým rozlišením.

Telefon jako módní doplněk beru značky jako Vertu, a podobné luxusní, které se na to přímo zaměřují. Pokud má dneska někdo bílý iPhone 4 a k tomu třeba bílá sluchátka Monster Beats a myslí si, bůhvíjak není stylový, tak je to něco jiného :D.

Mimochodem, už si jednou napsal, že sis dělal srandu, tak tu zas nezačni psát tyhle blbosti. Opakovaný troll není vtipný.

Většina lidí si koupí smartphone jenom proto, aby nevypadali jak trubky. Na aplikace každej s..e pokud to není děcko nebo mimoň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se strašně omlouvám ale jakožto majitel iPhona musím!

Většina lidí si koupí smartphone jenom proto, aby nevypadali jak trubky. Na aplikace každej s..e pokud to není děcko nebo mimoň.

Vždyť aplikace je to hlavní, proč si lidé smartphony kupují, stejně tak jako já. Pak by to bylo to samé jako Nokia 3310 :D

Já sem s vitou celkem spokojen, čekal sem prostě ohromující grafiku které sem se nedočkal (a dost pravděpodobně (80%) se asi nedočkám :D) a tak na to budu přihlížet jako na psps s další páčkou a dalšími novinkami, přeci jen na gta se snad těší každý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nick na PSN: MrVopi | kedysi valdo-DK - zmena z dôvodu prechodu z US na UK. odhodlával som sa dlho, kvôli achievom z PS3 a save-om z vity (napr. prejdeny Uncharted), ale malo to oveľa viac nevýhod :)

Spokojnosť s PS Vita: 90%

- myslím si, že má naozaj veľkú budúcnosť vďaka rôznym ovládacím prvkom a výkonu, čo určite priláka veľa štúdií a tak si myslím že sa dočkáme naozaj plno kvalitných hier

- ako už bolo vyššie spomenuté, vadia mi utopené tlačítka start a select, a nedomyslené priehlbinky na zadnej strane, ktoré veľkosťou mi prídu skôr pre malé deti s malými ručičkami

- čo sa týka softvérového vybavenia nie som moc spokojný s navrhnutím menu ako takého, narážam na okrúhle ikonky ktoré som si teda moc neobľúbil. Čo sa týka funkčnej stránky, vadia mi všemožné loadingy vrátane prihlasovania do PSN

- taktiež dúfam, že sa zmení vkladanie médií (hudba, atd.) do vity, pretože je to myslím si dosť nedomyslená záležitosť

- a ešte jedno, čo musím vytknúť je viditeľnosť na slnku a to aj malom

Uncharted: Golden Abyss - 90%

- mám prejdené už predošlé diely z PS3 a veľmi ma potešilo, že sa vita dostáva na trh spolu s Uncharted.

- veľmi pekné grafické spracovanie a využitie všetkých ovládacích prvkov

- zbieranie rôznych "pokladov" a fotenie je síce fajn, aby hra zabrala viac času, ale niekedy až otravné, keď celú hru musíte pobehovať popri všetkých stenách a obzerať sa, či ste niečo nezabudli alebo neprehliadli

- nejaký ten multiplayer by nezaškodil, ale inak som s horu ako takou naozaj spokojný

Wipeout 2048 - 85%

- Wipeout som prvý krát hral až teraz na Vite ale nenadchlo ma to až tak, ako som čakal. Hodnotím to aj tak na 85%, pretože nemám čo vytknúť, grafika aj hratelnosť sú skvelé, no nie je to asi úplne môj herný typ :)

ďalšie hry zatiaľ nehodnotím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN: Kisti77

Vlastním: PS VITA WI-FI, 4GB KARTA, FIFA FOOTBALL

Spokojenost s PS VITA: 80%

- Myslím si, že PS VITA má mnohem větší potenciál, zatím je k dispozici jen pár her a vadí mi, že v prohlížeči chybí Flash a HTML5.

Hry: FIFA Football - 85%

- Se hrou jsem spokojený, je skoro stejná, jako na velké konzoli, jedinou vadou je "sekání" v multiplayeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

PSN: cjakub5

Hry:

Uncharted: Golden Abyss - 80% - skvela hra avsak niekedy nastvali framedropy a blbe trofeje

Rayman Origins - 95% - dokonale vyladena skakacka, urcite patri medzi najlepsie hry na vitu

Tales from Space: Mutant Blobs Attack - 90% - takisto skakacka, sice kratsia ako rayman ale stale super!

Escape Plan - 55% - nic moc hra, zazitok kazi hlavne blbe ovladanie.. atmosfera fajn

PulzAR - 80% - skvela AR hra

Super Stardust Delta - 85% - perfektna hra na chvilkove hranie, avsak po case omrzi

Gravity Rush - 95% tiez momentalne jedna z najlepsich hier spolu s raymanom, super atmosfera, obrovske mesto, volnost.. trochu zamrzi absencia vedlajsich misii

MOTORSTORM RC - 85% - na tuto hru som sa dlho odhodlaval ale nelutujem.. za tu cenu ponuka naozaj dost obsahu a prekonavanie s priatelmi. Kto hra tuto hru tak nech si ma prida, potesim sa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

PSN: KENtonyCZ

ps vita wifi, 16gb karta

Hry:

Uncharted -90%

Mortal kombat-99%

LEgo Batman2- nehráno zatím

Wipeout2048- 60% jednou jsem ji zkusil, možná zbytečná investice

Ridge racer- jen jsem to zapnul ale vypádá slušně

Raynam- nehráno zatím

Fifa- 80%

Shinobido 2- jeste nerozbalene neni cas hraju Mortal Kombat online, když tak si me pridejte a dame match

Celkově PSV zatím 85% ale nebyl moc čas zkoušet

Upraveno uživatelem KENtony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PSN: The_Urbinal

Vlastním: PS Vita Wifi + 16 GB

Spokojenost s PSV: 90%

Dříve jsem vlastnil PSP, proto jsem věděl do čeho plus mínus jdu a s PSV nemám žádný výraznější problém. Ale abych byl trošku přesnější, rozepíšu to.

Zpracování je pro mě opět na špičkové úrovni, stejně jako u původního PSP. Nebudu zde vychvalovat co všechno je dobře, spíš ukážu na pár nedostatku. Nejvíce mě zamrzela L/R tlačítka. S těmi jsem měl problém i u PSP a očividně se na nich nic moc nezměnilo. Vadí mi jejich rozvrzanost, docela na dvě věci tvar (u PSP byl celkem v pohodě, na Vitě je ale ... no prostě na dvě věci :) a ne zrovna jistý stisk. Když máte tlačítko jen mačkat je to ještě celkem v pohodě, jakmile ho ale držíte, začne se vám kvrdlat a vrzat. Navíc mám podezření, že s L tlačítkem není u mě celkově něco v pořádku, je mnohem víc rozvrzané než to druhé a občas má tužší stisk. Uvidíme do budoucna, pokud to bude hodně špatné, půjde Vita na reklamaci. Klasiku v podobě zapuštěných Select a Start tlačítek rozepisovat nebudu. Trošku se bojím páček, zatím fungují jak mají, ale zdá se mi že jsou takové křehčí. Je to ale zatím ničím objektivním nepodložená obava, navíc jsem v tomhle trošku paranoidní (kámoš mi tenkrát ukazoval své PSP s jeho silně opotřebovanou páčkou... no od té doby si dávám na páčky zatraceně pozor :D).

Softwarově je na PSV vidět, že je na světě teprve chvilku, chce to ještě hodně updatů než to bude úplně ok. Oproti PSP tam ještě dost věcí chybí, některé věci hrají spíš na efekt než na pohodlnost a celkově je Vita trošku těžkopádnější na ovládání. Na druhou stranu to ale není mobil, takže se to dá přehlédnout. Z čeho jsem ale nebyl nadšený, jsou patálie s PSN účty. Strašně mě naštvalo, že jsem musel zahodit svůj starý účet z PSP kvůli tomu, že jsem si nepamatoval heslo a datum narození (zadával jsem falešné, tehdy mi nebylo ani zdaleka 18 a otravovat s účtem rodiče mi přišlo jako kravina). Ze Sony mi nikdo neodepisoval, proto jsem si založil účet nový. Ovšem, zase jsmem se musel udělat o rok straší, protože se mi nechtělo čekat dva měsíce na moje 18. narozeniny. Zjistil jsem totiž, že se účet v 18 nepřevádí na Master Account a ani není žádný způsob jak toho docílit. To mě opravdu naštvalo, přijde mi to dost stupidní, mít v 18 sub-account jen proto, že jsem si ho zakládal jako nezletilý. Tohle je od Sony fakt podpásovka :( Z nějaké ho důvodu se mi také seká GTA Chinatown Wars, prostě hraju a najednou FPS spadne na nějakých snad 10 snímků za sekundu a dokud jí nerestartuju tak se nerozhýbá. Poslední stížnost je směrem k sub-nativnímu rozlišení v PSV hrách. Nejsem nějaký pedant na grafiku, ale rozpixelované demo Uncharted mě fakt nenadchlo. Doufám že nadcházejícím hrám jako AC: Liberation a podobně se to už vyhne a zůstane to jen jako problém prvních her na Vitě.

Hry:

MGS HD kolekce - 90% - recenze zde: http://urbi.zing.cz/clanek/1797/mgs-hd-kolekce-psv-recenze

MotorStorm RC - 75% - kupoval jsem si to s tím že mě to přestane hned bavit. Nejsem moc na závodní hry, ale tyhle autíčka mě docela překvapila. Bavit mě přestala, ale po docela příjemně dlouhé době. Výš jít ale s hodnocením nemůžu ani vzhledem k ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu