Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gamepad - doporučení


007jarda

Recommended Posts

Ahoj,

měl bych dotaz, doporučil byste mi někdo z vlastní dobré zkušenosti nějaký gamepad? Uvažoval jsem o nějakém od Logitechu, případně Microsoft, který lze použít i na X360, doma mám PS3, takže bych radši asi uvítal něco podobného, což má Logitech, ale nebráním se ničemu :-) Stejně tak jako, že radši beru bezdrát, ale i v tom si nechám poradit :-) Zkoušel jsem totiž Alana Wakea a jak jsem dlouho na PC nehrál, bylo to pro mě na klávesnici a myši téměř nehratelné.

Díky předem všem za rady a poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš za co...taky jsem hledal ovladač, kvalitně zpracovanej a s analogovýma "spouštěma" na ukazováky...xboxovej ovladač se mi jevil jako dobrá volba, tak jsem si ho párkrát u kamaráda potestoval na Test Drive Unlimted 2 (což hodlam hrát i na pc) a perfektně mi padnul do noty (i do rukou)...a vzhledem k tomu, že si rád něco přihodim za kvalitu, padla volba právě na Razera :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vím, že se říká, kabel ja kabel :-) Na druhou stranu gamepad k PS3 mám bezdrát už nějaký ten pátek a nejen to a šlape to super :-) Ale i drát už si můžu dovolit, náš králík po kabelech už nechodí, tedy aspoň doufám :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu