Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps 4


Finchmeister

Recommended Posts

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stávající specifikace nicméně neukazují nic výjimečného, dle mého názoru spíš životnost PS4 se pokusí prodloužit s cloud gamingem který za pár let může být úplně na jiné úrovni stejně tak jako i internetové připojení k internetu. Před pár lety byl standardem 2-4MB rychlost a teď je to minimálně 2-3x násobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

related

http://www.eurogamer.cz/articles/2012-08-31-ea-oekavaji-priti-konzole-zhruba-do-roka

"Jsem nadšený z posunu vpřed díky poskytnutí nových nástrojů a schopností, které učiní zábavní průmysl lepší, pokud se použijí správně. Silnější výkon je vždy kladem a existují věci, které jsme bez něj dosud vyrobit nemohli" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledně PS3...myslím si že PS3 má na poměr konzolí víc, než dostatečný HW, pač tady to nefunguje, jako u PC. PC se zlepšuje HW, kdežto u PS3 SW a jasně to dokazují PS3 only tituly, které s klidem mohou konkurovat PC hrám na full detaily. že PS3 neumí vyhlazovaní a PhysX? ale umí, např. všechny only PS3 hry mají vyhlazování a třeba takový Batman AA, nebo AC mají PhysX. je to jen lennost vývojářů si pohrát s hrou, než jí vydají. PS4 bude podle mě hodně výkonná, ale nebude to takový skok, jako z PS2 na PS3. hlavně ať udělají kvalitní chlazení a nezmrvěj to, jako u PS3, která se při hraní BF3 může ufučet k smrti :D (mám 4 roky starý model FAT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj nazor je že vývojáři už ted maji dev konzoli a zkoumají možnosti ps4

Ve si, že takový cload server ti může počítat fyziku, dopočítávat nějaké početní operace. Díky tomu ti tak sníží zatížení na tvém HW. Takhle je pak tvůj HW skoro nesmrtelnej a jeho životnost se rapidně prodlužuje.

maš pravdu ,ale v realu to na to není spoleh ,dostupnost hw ti nikdo nezaruci, je to strasne nestabilni a drahý

na počítaní fyziky ve hře?ja bych na tom nespoustel ani webovou AP :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano určitě ji už mají, nedokážu si představit, jak dlouho musejí pracovat na novém enginu pro next-gen ale pár let to určitě bude. Všimnul si někdo že Uncharted3 má obdobný nebo stejný použití enginu jako Last of us? Co kutí celou tu dobu? Podle mě už kutí nový engine pro PS4. Defakto celou jejich optimalizaci jejich stávajícího enginu spláchnou do záchodu díky nedostupnosti CELL technologie.

maš pravdu ,ale v realu to na to není spoleh ,dostupnost hw ti nikdo nezaruci, je to strasne nestabilni a drahý

na počítaní fyziky ve hře?ja bych na tom nespoustel ani webovou AP :-))

Postupem času to určitě nebude až tak těžké... a co se týče toho HW tak to bude velmi nákladné ale na to dle mě použijí starou dobrou CELL technologii :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velka studia investuji do vývoje vlastního enginu nasledne do inovace,není se čemu divit Unreal a Cryengine si řeknou 25 až 30% s výdělku hry,dalších 25-30% sony ,když odečtu náklady na vývoj, tak zas tolik jim toho nezustane, takže šetří kde se dá

Postupem času to určitě nebude až tak těžké... a co se týče toho HW tak to bude velmi nákladné ale na to dle mě použijí starou dobrou CELL technologii :D

postupem času až bude ps6 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu